Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 12:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Išskirtinis interviu su David Beckham
StandartinėParašytas: 2009 Kovas 25, 20:50 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 3, 19:31
Pranešimai: 1029
Miestas: The Maps of Lithuania
David Beckham: "mušdamas įvarčius Milan jaučiuosi taip, kaip "United" vienuolikėje".


Jeigu jūs būtumėte Milan klubo prezidentas, kuriuos žaidėjus pasiliktumėte ateičiai?
"Jei aš atstovaučiau futbolo klubą Milan, tai būčiau laimingas turėdamas tokius žaidėjus, kokius turiu. Kai šie futbolininkai yra sveiki, AC Milan tiesiog fantastiška."

Galbūt šiek tiek vėliau... "Kai ne viskas puikiai sekasi, žmonės mato tik problemas. Sakykim mes grįžtame į Čempionų lygą, taigi, daugelis dalykų pasidarytų sudėtingesni sekančiame sezone."

Jūs norėtumėte su Milan žaisti kitąmet Čempionų lygoje? "Tai yra mano svajonė. Iš tikrųjų aš pasiilgau Čempionų lygos".

Ar prisimenate filmą "Įvartis", kai įmušėte pergalingą įvartį? "Kaip galėčiau pamiršti? Tiesiog svajoju apie tokius pelnytus įvarčius, kaip tame filme."

Kartais pagalvojate, kas atsitiktų, jei susitiktų finale "United" ir Milan komandos? "Tuo atveju būtų tikrai sunku, bet šitaip nutikus kitais metais, tai pasistengčiau laimėti tą finalą, be abejo, visi žino, kad esu "raudonųjų velnių" fanas. Visai tai ateitis, o šiuo sezonu esu susidomėjęs, norėčiau pamatyti finalą tarp MU ir Barcelona ekipų. Mano senas komandos draugas nori laimėti, kadangi dabar Manchester "United" stipri komanda kiekvienam varžovui. Nors ir Liverpool, kai Gerrard(vienas geriausių futbolininkų planetoje) žaidžia, jie itin pavojingi."

Ką turi ypatingo Milan? "Milan nepaprasta futbolo komanda tiems, kurie dievina futbolą. Jūs esate girdėjęs apie mūsų klubo istorija, bet realiai neįsivaizduojate, kas tai yra, nes esate to dalis. Aš ne tik kalbu apie žaidėjus: jie išskirtiniai, nuo organizacijos, kuri dirba čia, iki vyriausiosios virėjos arba aptarnaujančio personalo skalbykloje. Tai unikali aplinka. Aš niekur kitur nemačiau to atsidavimo futbolui, kaip čia."

Atvykęs į Milaną buvote smagiai priimtas. Ar manote, kad pasitikėjimas jumis pelnytas ar jaučiatės nepakankamai įvertintas? "Aš žaidžiau visą gyvenimą ir pagyros ir arši kritika būdavo visada šalia manęs. Tačiau nesu tuo interesuotas, aš suinteresuotas žaisti futbolą. Tai - mano meilė."

Jūsų mėgstamiausias žaidėjas? "Bryan Robson(nuo 1981 iki 1994 žaidė už MU, sužaidė 345 rungtynes ir įmušė 74 įvarčius - red. past.), "United" kapitonas. Aš įpratęs pasiekti pergalę taip, kaip jis tą darė ir jo marškinėlių numeris - 7. Esu laimingas, kadangi galėjau žaisti su juo prieš jo karjeros pabaigą ir tiek daug mokytis iš šio genialaus žaidėjo."

Pirmas mačas kurį matėtė? "United prieš Tottenham, kai aš buvau septynerių metų ir Anglija žaidė Wembley stadione(1923 m. pastatytas futbolo stadionas, iš naujo perstatytas 2007 m. Dabartinis Wembley stadionas talpina 90 ūkstančių žiūrovų - red. past.)."

Jūsų idealiausios rungtynės? "2001 m. Anglija - Graikija. Galbūt ne tobuliausios varžybos, nes turėjau daugybę progų pasižymėti ir vienintelis įvartis pasiekė tikslą, bet su juo patekome į pasaulio futbolo čempionatą. Taip pat Čempionų lygos finalas prieš "Bavariją", nes mes laimėjome ir aš mėgavausi žaidimu."

Ar šiuo momentu Anglijos futbolo lygis yra aukštesnis už Italijos? "Galimas dalykas, bet tik nedaug. Ten nėra daug skirtumų."

Tai pinigų klausimas? "Pinigai turi didelę įtaka futbole - jei turi pinigų, gali įsigyti geriausius futbolininkus. Mano nuomone, istorija reikšmingesnis vyksnis už pinigus. Nors dabar tėra trys klubai(Madrido "Real", Manchester "United", Milanas) kurie gali įkalbėti žaidėjus pasirašyti pelningas sutartis."

Globali finansinė krizė įtakojo futbolo pasaulį. Kaip apginti populiariausią sportą šaką? "Futbolu liaudis gali mėgautis tik 90 minučių, bet jis svarbus. Jis suveda žmones kartu, tai pramoga ir leidžia vaikams pasvajoti apie kažką neįprasto. Kelias į veiklos sritį - geras dalykas futbole: padeda jauniems talentams lavėti klube, pavyzdžiui, komandų ketinimas mažiau mokėti pinigų ir noras suteikti naujų galimybių plėtotis, deja, noras virš mūsų galvų. Ir ne tik prašymas futbolui."

Jūs galvojate apie artėjantį pasaulio čempionatą. Ką mąstote apie Anglijos rinktinę? "Aš mąstau, kad Anglijos komanda yra jauna. Esu laimingas, kad galiu būti naudingas jaunų žaidėjų tarpe ir galėdamas dirbti su Fabio Capello(Anglijos rinktinės vyriausiasis treneris nuo 2008 m. - red. past.). Jis pakeitė mūsų mąstyseną apie. Mums reikia permainų."

Atvykęs į Įtaliją pasakėte: "Aš nesigailiu". " Taip, tai tiesa. Aš didžiai apgailestauju, bet nenoriu grįžti JAV arba pabaigti ten sezono."

Ar dar vis prisimenate mačą tarp Anglijos - Argentinos rinktinių? Spyris Simeone, po kurio buvote pašalintas iš aikštelės, tragedija būti eliminuotam? "Troškimas toks, kad daugiau taip neatsitiktų, bet kiekvienas daro klaidų. O atsitikimas tikrai prisimintinas, galbūt, nebuvau stiprus, kaip dabar."

Kalbėta apie apsirikimus, Platini sakė, trumpalaikis perėjimas į Milaną yra klaida... "Mano laimė, kad jis ne Milano prezidentas... Net jei juokas, bet gerbiu jo požiūrį. Esu patenkintas, kad galiu likti Italijoje."

Kiti sakė, kad Madrido "Real" jumis vėl domėjosi... "Apie tai nežinau, ar tiesa, bet malonu būti pripažintam. Florentino Perez atėjus prezidentauti, klubas tapo galingesnis."

Po jūsų kojomis tiek daug gerbėjų. Italijoje lengviau? "Taip, nes nacija ne taip domisi mano gyvenimu. Jie dėmesingi futbolui."

Kokia jūsų reakcija, kai perskaitote spaudoje apie save? "Kvatoju. Kiek vilų nusipirkau Komo regione? Pora? Čiuožinėjimo pamokos, sraigtasparniai, lėktuvai žmonai?"

Bet kartais nekyla mintis: norėčiau būti nepastebimu? "Retkarčiais pagalvoju, kad gerai būtų nueiti į parką su vaikais ir pabūti tik vieniems, tačiau nereiškiu nepasitenkinimo, nes tokia populiarumo kaina. Jaunėlis šeimoje, Cruz, namuose šeimininkas: berniukas išsibaigia per penkias dienas Millanelo sporto centre. Cruz ir Gatusso(Milan klubo žaidėjas - red. past.) tampa neišskiriami. Rino - nuostabus: tikiuosi, visada žaisiu su juo, bet ne prieš jį."

Ar jūs baiminatės dėl jo? "Žinoma. Jis visada būna su manimi."

Ko tikėjotės šiame sezone su Milano klubu? "Kitame sezone vietos Čempionų lygoje. Taipogi laukiu momento, kai žaisiu Neapolyje, Maradonos stadione. Viena iš svajonių, kuri tuoj išsipildys."

Ar kreipiasi į jus asmenys "Spice Boy"? "Man 33 metai, jie mano esant, kad esu vaikinas. Aš nuo šio veiksnio tiktai laimingesnis."

Šį interviu paėmė Allesandra Bocci

Tekstą vertė EnJoy


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: David Beckham džiaugiasi galėdamas rungtyniauti AC Milan futbolo komandoje.
David_Beckham.jpg
David_Beckham.jpg [ 58.71 KB | Peržiūrėta 537 kartus(ų) ]

_________________
Paveikslėlis
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išskirtinis interviu su David Beckham
StandartinėParašytas: 2009 Kovas 26, 22:37 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na kaikur buvo ishvesta pazhodzhiui bet reikshmes neprarastos :) shiaip labai neblogai :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin