Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Gegužė 7, 07:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Kitas

Kas bus 2007-2008 metų LKL čempionais
Kauno "Žalgiris" 68%  68%  [ 11 ]
Vilniaus "Lietuvos Rytas" 31%  31%  [ 5 ]
Kita komanda 0%  0%  [ 0 ]
Man vienodai 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 16
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 19, 03:43 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Drs, visas ginčas prasidėjo dėl to, kad Ryto fanai labai menkino Žalgirį, atseit anie prastai žaidžia Eurolygoje, o va rytas tai varo. Na, o kad pogrupiai nelygūs tai čia tik Žalgirio atmazkės. Taigi šeštadienio rungtynės ir parodė, kad Žalgiris žaidžia labai rimtam pogrupyje, kurio viržutinė turnyro lentelės dalis ekspertų jau seniai nustatyta, o laisva vieta i top 16 tik viena ir į ją pretenduoja tik viena komanda. Tad rytui ir davė į kaulus, nors jie savo pogrupyje(Eurolygoje) užima pirmą vietą, o Žalgiris tik penktas.
Na, o ant EnJoy jie pasibarė dėl jo džiugesio, kad Žalgiris europoje pralošia o Rytas laimi.
Kai rytas žaidžia eurolygoje aš už juos visa širdim, iki tol kol jų priešininkais nepataps Žalgiriečiai.

O kova tarp sirgalių jau negali nuslūgti ir to nemanau kad bus, nes ji persimetė net į politiką. Lietuvos ryte jau beveik kasdien galima pasiskaityti straipsnių visaip niekinančių Kauno miestą, Lietuvos valdžia kaip įmanydami blokuoja Kuno arenos statybas, nurašydami tai ant Kauno savivaldybės, kurioje prisėdę Vilniečių, net negyvenančių Kaune. Na labai kai kam norisi, kas Kaunas nepasistatytų tos arenos, kad nevyktų Kaune Europos čempionatas ir aplamai, kad Žalgirį išstumti iš Eurolygos, o vietoje jo atsidurtų Ryto komanda, su savo sponsoriumi Ryto laikrašiu priešakyje. Nežinau, gal kažkokią įtaką tam daro Vainauskas (laikraščio vyresnysis tėvelis), gal kažkas labai bijo jo straipsnių. Kaip ten yra iš tikrūjų belieka spėlioti, bet aš labai norėčiau, kad eurolygoje žaistų abi Lietuvos komandos, bet čia kaip ir kare dėl Kauno arenos, europos valstybės nenori leisti lietuvai turėti 2 komandų, kadangi yra daug patrauklesnių klubų, nesvarbu, kad tie klubai gal ir žemesnio lygio yra.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 19, 09:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
Drs as ir klausiu apie kokius cempionus kalbejai, nes to nesupratau :)

O del kritikos Enjoy, as ji kritikuoju ne delto, kad reiskia savo nuomone, bet kritikuoju delto, kad jis kaip priziurintis sia skilti ir rasydamas ale vedamaji straipsni turi buti neutralus. O jeu kitam komentare tegul reiskia savo nuomone.

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 19, 12:19 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Net nezinau, kas bus. Noretusi LRyta matyti cempionais :) . Grigas persilpnas treneris Eurolygai (bent kol kas), bet labai geras LKL cempionatui. Zino LKL komandu stiprias ir silpnas vietas geriau nei Trifunovic. Sansai lygus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 19, 12:26 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Irma, taigi Žalgirio fanai ne šventesni, kaip jau jie elgias :) ? Kai Rytas skynė pergales ULEB tai neturėdami kuo atsakyt vadino "teletabių" lyga. Kaip šauksi taip ir atsilieps. Iš tavo pasisakymo gaunas, kad čia tik Rytas ir visi su juo susiėję yra nuodėmingieji prieš šventąjį ir visuomet skriaudžiamą Žalgirį. Ko jūs norit, kad ir Vilnius būtinai mylėtų Kauno Žalgiriuką taip kaip jūs ir darytų viską vien tik dėl Kauno :) ? Net Kauno valdžia pati nelabai aktyviai rūpinasi tuo Žalgiriu, nes jiem yra ir svarbesnių reikalų nei žaidimai. Tam pačiam Vilniuj daug kas vyksta privačių iniciatyvų dėka. Na o kad kova yra tikrai ne tik tarp krepšininkų tai čia faktas, bet Kauno laikraščiai irgi retai kada giria Rytą, skirtumas tik tas kad "Lietuvos Rytas" populiaresnis laikraštis Lietuvoje :)

Na o kad Žalgiris kažką įrodė tose šeštadienio rungtynėse tai yra tikrai tik fano svajos, nes dar prieš mačą dauguma rimtesnių analizuotojų (lošėjų lažybų kontorose, o ne sirgalių) sakė, kad kai lošia Žalgiris ir Rytas reikia pamiršt visus kitus pasiekimus, nes jie čia nieko nereiškia ir čia visai kitas žaidimas taigi lažybose kur profai jokių jausmų neturi ir turėt negali jei nori išlošt, sprendimas - "no bet". Jei vyktų atsakomosios varžybos, kitą savaitgalį ir dar sakykim Vilniuj, lošėjai sakytų vėl tą patį. Jei kas mano, kad jie "klysta", nes "aš myliu Žalgirį/Rytą" tai prašom, lažybų bendrovės atviros jūsų viso gyvenimo turto užstatymui, juk mylimos komandos persvara akivaizdi :) . Nepamirškim, kad ne tik Ryto sirgaliai dabar menkina Žalgirio žaidimą Eurolygoj, bet ir lygiai taip Žalgirio fanai Ryto pergales teisindamiesi savo grupe, taip kad lygiosios, o kaip jau sakėm po sezono niekam realiai nerūpės koks proc. sėkmės ir gerų/blogų aplinkybių prisidėjo prie rezultatų, nes tai įprasta sudedamoji žaidimo dalis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 19, 14:54 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 3, 19:31
Pranešimai: 1029
Miestas: The Maps of Lithuania
Parašysiu ne į temą :D
Erotas sudėsiu viską į vieną tiesiog pradedi užknisti, pats sakei, pacituosiu, kad "Lietuvos Ryto" nepalaikai, "Žalgirio" taip pat. Krepšinio ir nepalaikai ir klausi, kas išvis sugalvojo ta kvailą žaidimą?
Tai aš paklausiu, ką čia iš viso "pezi"? Dar aiškini, kad netinkamai tvarkau ta sporto skyrių. Tavo vietoje nerašyčiau į ta sportą būtent į krepšinio temas, nes tik kitą kritikuoji ir mokini asmeniškai mane, kad netinkamai tvarkau sporto skiltį. Tai palauk, esu "Ryto" fanas ir būsiu už šią komandą, taip patraukiu per dantį ant "Žalgirio", prisipažįstu, bet mokinti nereikia. Man atrodo, kad darai tą, kol netingi. Nereikia čia laikyti savęs teisuoliu. Geriau rašyk į futbolą arba F-1 ten kaip man atrodo, daugiau už mane žinai, būtų netgi labai gerai, kad moderuotum tas temas, nes esi tik forumo moderatorius, o ne atskirų skyrių. Tada ant manęs "nevarysi".

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 19, 18:13 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
EnJoy rašė:
Parašysiu ne į temą :D
Erotas sudėsiu viską į vieną tiesiog pradedi užknisti, pats sakei, pacituosiu, kad "Lietuvos Ryto" nepalaikai, "Žalgirio" taip pat. Krepšinio ir nepalaikai ir klausi, kas išvis sugalvojo ta kvailą žaidimą?
Tai aš paklausiu, ką čia iš viso "pezi"? Dar aiškini, kad netinkamai tvarkau ta sporto skyrių. Tavo vietoje nerašyčiau į ta sportą būtent į krepšinio temas, nes tik kitą kritikuoji ir mokini asmeniškai mane, kad netinkamai tvarkau sporto skiltį. Tai palauk, esu "Ryto" fanas ir būsiu už šią komandą, taip patraukiu per dantį ant "Žalgirio", prisipažįstu, bet mokinti nereikia. Man atrodo, kad darai tą, kol netingi. Nereikia čia laikyti savęs teisuoliu. Geriau rašyk į futbolą arba F-1 ten kaip man atrodo, daugiau už mane žinai, būtų netgi labai gerai, kad moderuotum tas temas, nes esi tik forumo moderatorius, o ne atskirų skyrių. Tada ant manęs "nevarysi".



Zmogau, kad man krepsinis ir nepatinka nereiskias, kad as jo visiskai neismanau ir nepasidomiu juo.
As tau daviau patarima. Jei rasai vadinama vedama komantara, tai islik neutralus ir parasyk, bet jau ta savo susikta sausa statistika, o tik poto sekanciame komentare rasyk savo asmenine nuomone.
As tau duodu patarimus, o jei tau atrodo, kad tai kritika tai labai saunu. nes tik protingas zmogus priims kritika ir ja apmastys. Nelaikau as saves teisuoliu. teisuoliu cia tu save laikai ir labai jautriai reaguoji i visus parasymus. Siaip masciau, kad normaliau priimsi visus pastebejimus, bet atrodo as klydau.
Tuom ir baigiame.

Lai laimi stipriausi :)

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 19, 19:39 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Cituoti:
nors Rytą palaikau ir man rodos Endžojus labai neteisingai kritikuojamas už tą patį ką daro ir žalgirio fanai, kada jau jie pripažįsta pelnytai pralaimėję, tai teisėjai tai vėl kas kalti būna.


Drs, as kritikuoju enjoju ir visai ne uz ta pati. Cia yra mano poziuris, jei randi kuo galetum sukritikuot mane ar bent, kur as buciau kaip nors neteisetai sumenkinus ar pazeminus LR ar jo fanus, prasom parasyti, mielai ta kritika priimsiu.
Beje as sugebu priimti pralaimejima ir ivertinti visus uz ir pries, emociju neleidziu ir sh nekalbu.
As neatsakau uz visus Z fanus, kalbu uz save ir kritikuoju asmeniskai tuos, kurie tai daro.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 19, 21:13 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
irma kai tu sakai ivyko tai kas ir turejo ivykti tai bloga darosi :D:D:D galim lazhintis kad rytas bus chempionai :) kad ir kaip ten bemandravotumet kauniechiai, rytas shi sezona atrodo zhymiai solidzhiau... gal potencialas ir mazhesnis uzh zhalgirio bet geras treneris ir stabilus zhaidimas rodo rezultatus ir vietos ir europos chempionate... o kad zhalgiris sugeba normaliai suzhaisti tik bandydamas kazhka irodyt vilniechiams tai parodo zhemo lygio komados veida :) nuo kazlausko ishejimo zhalgirio nebera ... europos mastu tai tik zhemo lygio provincijos komanda kurios pavadinima dar mena kokie senoliai :D vien pavadinimo neuzhtenka kad gerai zhaist :D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin