Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 10:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 23:32 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Jei ne Žalgiris man Ryto pergalės LKL būtų visai neįdomios. Kai žaidžia šitos dvi komandos įdomu žiūrėt krepšinį ir aišku kaip tu sakai kažką vistiek palaikyt įdomiau, na tai jau taip yra kad aš palaikau Rytą, kažkas Žalgirį, šaunu, baigės varžybos, jei ta komanda kurią palaikiau laimėjo kurį laiką pasidžiaugi, jei pralošė "paliūdi" (trumpai) ir užmiršti, juk čia ne gyvenimas ir nei pergalės atveju išloši milijoną, nei pralaimėjimo kažką prarandi :lol: . Tai nesuprantu kam iš to daryt tokias vaikiškai kvailas nesąmones, kaip pvz Vainauskas su savo nuotykiais, ar kaip tas fanas su savo kvailais marškinėliais rodantis savo "orginalumą". Aš nieko nesakau apie vaikus ar paauglius, kuriem svarbu pasirodyt savo kietumą :wink: , nu bet kai taip elgias 25-30 metų ar vyresni vyrai tai ne kaip atrodo, šalia stovi vaikas, "nedzyvas", kad koks sūnus, man tai gėda būtų už tokį tėvą, ale kad tokie jau turbūt ir išauklėja "sirgalium" tikrąja ta žodžio prasme :? .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 25, 02:05 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Drs Vat mane irgi kažkas kažkada išauklėjo, bet kiek save pamenu tai ir krepšinį myliu kaip gyvenimą. Jei vyksta rungtynės, man niekas neskambina iš tikrų draugų, nes žino, kad aš dabar esu ne aš. Aš nekeikiu labai priešininkų ir teisingai sakai jei nebūtų komandos kaip Rytas tai nebūtų ir tos aistros. Tačiau, kartais labai pikta pasidaro, kai žinai, kad priešininkų komanda, ar jos valdyba daro kažką nesportiško, vien tik tam, kad pasiekti pergalę. Jau tada ir pačiai užverda kraujas. Štai vis seku temas apie Kauno arenos statybą ir kai paskaitau Ryto sirgalių komentarus, kurie meldžiasi, kad užsivilkintų statybos, kad išmestų Žalgirį iš Eurolygos, nesvarbu gal ir neteksim vienintelės komandos aukščiausiam lygyje, bet tuo principu, jei ne man tai niekam, vat tada tikrai norisi kuo iškalbingiau ir apie priešininkų komandą "pavaryti". Suprantu, kad taip ir gaunasi konfliktai, bet Juk niekas neleidžia išbėgti į aikštelę su kamuoliu, o kovos norisi, norisi dalyvauti, norisi bent kaip padėti. Taip ir gimsta tos aistros, prie kurių tuoj verslininkai prisiderina, maikutes ar dar kokius siuvenyrus gamina.
Tačiau ne vieni mes toki. Vat Graikijoje tas pat tarp dviejų stipriausių komandų (Panatinaikos ir Olimpyakos) Apie Ispaniją iš viso tyliu. Tad neverta sureikšminti, nu pasakė kažkas kažką, užsidėjo rūbą kažkokį, kam pykti, tai juk mūsų krepšinis - mūsų antrasis tikėjimas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 25, 11:25 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Irma, nepyk, bet aš tame matau didelę problemą, kaip tu sakai kai "aš neesu aš". Ir va bėda, kad fanai paprastai mato tik priešininkų blogybes :roll: . Juk ir Sabonis, kaip kad tas pats Vainauskas nėra šventasis, bet kai prabilta apie jo bendrovės nelegalias statybas pajūry, tai ką daro žmones esantys "fanais"? Ogi teisina, nors vagia iš "mūsų pačių", nes tai šventasis Sabonis, juk tai jau kvaila :? Aš galvoju, kad būtina skirt sportą, nuo gyvenimo ir tam pačiam sporte reikia gerbt priešininką, užtai, kad jei ne jis nebūtų ir tokio "jūs" :wink: . Negi tai taip sunku suprasti :roll: ? Vieno pažįstamo draugas yra didelis fanas, kartą draugas pas jį žiūrėjo varžybas, tai net juokės kaip tas ardos ir vos televizoriaus nesudaužė iš nervų, po to po kiek laiko pribėgo jo mažas sūnus ir pamėgdžiodamas tėvą pradėjo trankyt teliką :lol: . Nu tai patys pagalvokit ar čia normalu, gal tikrai laikas keistis, kaip sako viena alaus reklama :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 25, 12:18 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Drs visa tai vadinama _ meile krepšiniui :lol: :lol: :lol: :lol:
Ir nepergyvenk taip, kiekvienas serga savotiškai. Vienas televizorių paremontuoja kumščiais, kitas nagus graužia, dar kitas po pergalės pasiruošęs miestą savartynu paversti. Čia žmogaus pasamonės dalis, jo aistros išsiveržimas. O dar kitam visai ant visko nusispjaut, jis žiūro tik tam, kad žiūrėt, ir jam galutinis rezultatas neaktualu. Nu laimės tai laimės, pralaimės tai pralaimės, bet tai kam tada gaišti savo laiką ir žiūrėti aplamai.
Drs Tu labai žiūrai į viską iš širdies gilumos. Neverta taip, būk atlaidesnis pabandyk įeiti į to žmogaus vidinpį pasaulį. Jau pastebėjau kad esi viduje karys, bet neverta visur lieti bereikalingas emocijas...
Verčiau pasilik kito sezono krepšinio kovoms :wink: :wink: :wink:
Su pagarba.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 25, 13:27 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Žinoma tu dėl daug ko teisi, bet visa ta "aistra" tai neišsiveržimas iš pasamonės, atvirkščiai tai įsiveržimas į kiekvieno pasamonę :D. Matai Irma dar teliką daužyt tai yra tiesiog isteriško ir tiesiog asmeninių būdo problemų turinčio žmogaus bėda, bet va kai prasideda kenkimai pavyzdžiui ištisam miestui, konkrečiam žmogui dėl savo tiesiogine prasme psichikos ligos net jei ir vadinsim ją "sirgaliavimu" :lol: , ar kai imamasi pro pirštus žiūrėti į "šventųjų" nuodėmes, tai jau kitas reikalas :wink: . O va tokie fanai kaip tas su maikonu tai jei turi ar turės vaikų tai ir augins būsimus Vainauskus, kurie nejaučia ribos :roll: Apskritai tie jau tokie 'labai sirgaliai' (isteriški) įtariu yra žmonės nelabai ką pasiekę savo gyvenime, tai besidžiaugiantys kitų žmonių pergalėm kaip savom :wink:


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Gegužė 25, 13:32. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 25, 13:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
drsai,nu tu mane jau pradedi knist su tom savo poziurium

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 25, 13:40 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Va apie tai ir kalbu, kad neišeina tramdyt savo emocijų :D . Nu bet gerai čia biškį nuklydom į pievas, taip jau yra kur sportas, ten apskritai protas nepadės (nebent tokiam sporte kaip šaškės :lol: ) ir viskas pasibaigia kivirčais :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 25, 15:59 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 3, 19:31
Pranešimai: 1029
Miestas: The Maps of Lithuania
Lauksim po metų kito LKL finalo :)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin