Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 24, 00:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 11:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
drs,is "zalgirio"neiseina taop parasyt:))))) nervojes?:)))))

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 11:59 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Fungas rašė:
drs,is "zalgirio"neiseina taop parasyt:))))) nervojes?:)))))


Ne nu baik mane vadint kvailu sirgalium, aš drąsiai galiu pripažint, net kad Žalgiris laimėjo pelnytai, nes žymiai geriau žaidė šitam finale ir jokių problemų tame nematau, negi dabar man reikia verkt :D . Tai krepšinis, sportas, o ne politika nulementi didelius dalykus, dėl to mažiausiai reikėtų tapti bukapročiu, besielgiančiu kaip mažvaikis :wink: . Nu sakyk ką nori, bet jei jau teisint ar net girt tokius gerbėjus nesvarbu jie Lietryčio ar Žalgrybio fanai tai aš be žodžių... Taip gaunas, kad paprasčiausias sportas, bukina net protingus žmones :shock:

Šiaip nebūtina komandos pavadinimą iškraipyt, va pastebėjau kad kai kurie nevykę Ryto fanai "užbaiginėja" neišbaigtą Žalgirio fanų skanduotę "Visi pypt Žalgirio fanai", nu tai atssiprašau aš tai vadinu žemu, mažvaikišku, lygiu, kai paaugliai taip elgias nu tai ką dar darysi, bet kai suaugę tai aš be žodžių :shock: . Taip gaunas, kad sportas yra labai pavojingas ir žalingas dalykas žmogaus psichikai :lol: Ten pilna gražiai švenčiančių fanų, apskritai Žalgirio fanai labai šaunų sutikimą surengė, bet va tokie pavieniai bukiai, euforijos momentu bukina ir kitus žmones (jei jau tame tampa įžvelgiamas "protingumas").

P.S. Sveikinu Žalgirio fanus, ypač tuos kurie moka džiaugtis pergale :wink: . Ir užjaučiu "saviškius', ypač tuos kurie moka pralaimėti :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 12:35 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Des visada maniau, kad Tu vienas iš mūsų???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 12:43 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Irma rašė:
Des visada maniau, kad Tu vienas iš mūsų???


Tai taip ir yra :) tik kalbant apie sporto spektaklį Žalgiris-Rytas aš "svetimas" :lol: . Kitavertus Eurolygos šou aš "savas" :lol: . Painus tas gyvenimas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 13:47 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
A man tas padarytas kaip ir nekliuna...kiekvienas supranta pagal savo sugedimo laipsni..tiesiog zodis "padarytas" sakyciau isradinga...va jei su zalgiriu susidetu koks toks vientisas zodis visai nepykciau..idomu butu pamatyt:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 14:33 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
jadze rašė:
A man tas padarytas kaip ir nekliuna...kiekvienas supranta pagal savo sugedimo laipsni..tiesiog zodis "padarytas" sakyciau isradinga...va jei su zalgiriu susidetu koks toks vientisas zodis visai nepykciau..idomu butu pamatyt:)


Kam išvartinėt tokius dalykus, kai bet kam aišku kas pasakyta, pažiūrėk vien į emblemą, juk net tinklapis ją sukūręs yra, kuriame išmintim ar orginalumu nei iš tolo nekvepia, vien šlykšūs keiksmažodžiai ir epitetai (kažkoks nevisaprotis bandė ir atitinkamą Žalgirio tinklapį sukurt) :roll: , na taip tu Žalgirio fanas ir tau dabar čia atrodo juokinga ir normalu, bet nereikia pamiršti, kad visų pirma reikia būti blaivaus mąstymo žmogum ir tokių dalykų neteisint priimant kaip orginalų pasišaipymą kai akivaizdžiai taip nėra :) . Jau su šitais dalykais pereita prie visiškai kvailo ir neprotingo kauniečių ir vilniečių susikiršinimo ir pagrinde tik sporto, krepšinio dėka. Vilniečiai džiaugias, kad Kaunui nepavyksta pasistatyt naujos arenos, kauniečiai pyksta dėl to, kad Vilnius statos paminklą krepšiniui, vieni kitiems linki pralaimėjimų net kai žaidžiama prieš užsienio komandas ir pan. :? Taigi čia mažų mažiausiai kvaila, kaip kokie mažvaikiai pešas ir vieni kitus provokuoja net suaugę žmonės :roll: . Pavyzdžiui Ryto kai kurie vadovai būdami tokiais mažvaikiais gi net tyčia Žalgiriui kenkė su rėmėjais, nu tai jau čia žiauru, bet kad kaip matom taip ir auginami nauji Žalgiriečiai ir Rytiečiai, nejaust jokių proto ribų :) . Užsienį per tokius dalykus tarp sirgalių net iki mirčių prieinama, pas mus dar bent jau kol kas blogiausiu atveju "tik" pasmurtaujama (kiek teko girdėt net prieš vaikus ir moteris :( ), nu debilizmas tai totalus, o kai tai pradeda teisint normalūs žmonės tai visai liūdna :shock: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 14:47 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
Gerbiu Drs poziuri, todel ir nesu aistringas kazkoks fanas.

Labiau prijauciu Zalgiriui, bet vien delto kad esu is Kauno. O siaip as uz Lietuvos sporta, kad ir koks jis butu, svarbiausia butu garbingas.

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 24, 21:53 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Niu as galiu prisipazint, kad pykstu jei rytas laimi..zinoma nelekiu i gatves, nesikeikiu ir kitu sh..nevadinu, bet su draugais tikrai vienas kitam patasom per nervus. Lygiai taip pat nemegstu jei kas serga uz ferrari...nu cia nzn but sirgaliui ir nejausti jokio pykcio jei taviskai pralaimi ar atvaziuoja negeroj pozicijoj...oo tai kam tada sirgaliu vadintis? Cia kaip sako as uz grazu visu zaidima..tai tas pats kaip, as uz grazias moteris arba grazius vyrus. Nesakau, kad keiktis reik...bet jau jei sirgalius esi ir save drysti taip vadinti, vistiek turi buti kazkokios emocijos, o kartais buna ir nelabai suvaldomos.
Ir mano pastebejimas dar mazytis...jei nebutu tokiu pjautyniu Vilnius-Kaunas, manau nebutu ir tokio populerumo. Tai butu visi uz lygybe :) vienas kitam tapsnotu, vieniem asaras padetu braukti, kiti sveikintu...neisivaizduoju tokios situacijos. Idealumo nepasieksit...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin