Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 17:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Darbas Lietuvoje danu kalba
StandartinėParašytas: 2008 Spalis 30, 09:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Spalis 29, 17:07
Pranešimai: 3
Sveiki,
Visais įmanomas šaltiniais ieškau daniškai kalbančių žmonių Lietuvoje, nes jų surasti ne taip ir lengva. Todėl kreipiuosi į jus. Galbūt galėsite padėti, pasiūlyti ar susidomėti patys.
As esu Vaida Tickute, personalo projektu vadove. Siuo metu mes ieskome skandinaviskai kalbanciu konsultantu stambiai pasaulinei IT kompanijai. Lietuviskai kalbant, didziulis IT monstras, kuris mūsų nedidelėje salyje plecia savo veikla. Norejau pasidometi, ar Jusu nesudomintu si darbo galimybe Vilniuje? Skelbima su issamesne informacija ir mano kontaktais prisegiau.


Prikabinti failai:
Klientu aptarnavimo konsultantas.doc [29 KB]
Atsisiųsta 705 kartus(ų)
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Darbas Lietuvoje danu kalba
StandartinėParašytas: 2008 Spalis 30, 12:46 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Mane tai kartais prajuokina ta slaptumo kauke, noras mistifikuot. Stambi kompanija, kuri net vardo nedrysta pasisakyt. Speju su 90 % tikimybe ta kompanija vadinasi CSC


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Darbas Lietuvoje danu kalba
StandartinėParašytas: 2008 Spalis 30, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Spalis 29, 17:07
Pranešimai: 3
Nu as tikiu, kad reakciju visokiu gali issaukti anonimiskumas, taciau to prase pati kompanija. O kitas motyvas, mes sulaukiam daugiau aplikuojanciu zmoniu anonimiskam skelbime nei neanonimiskam. Kodel? Paliksiu pamastyti patiems.

Siaip ar taip, dekui uz reakcija.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Darbas Lietuvoje danu kalba
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 2, 23:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 2, 22:54
Pranešimai: 1
vaida-pp rašė:
Nu as tikiu, kad reakciju visokiu gali issaukti anonimiskumas, taciau to prase pati kompanija. O kitas motyvas, mes sulaukiam daugiau aplikuojanciu zmoniu anonimiskam skelbime nei neanonimiskam. Kodel? Paliksiu pamastyti patiems.

Siaip ar taip, dekui uz reakcija.

Hm Na tikrai idomus komentaras is jusu lupu...bet deja skandinavai geresniu manieru ir kaip darbdaviai be galo atviri ir be galo malonus....Jai jau ieskote darbuotoju tai gal parasytumete ne tik savuosiu reikalavimus bet ir kompanijos pasiulymus. Danu kalba yra be galo sunki ir tikrai niekas nei "art" uz kapeikas.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Darbas Lietuvoje danu kalba
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 2, 23:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Spalis 29, 17:07
Pranešimai: 3
Manau danus Jus tikrai pazistate geriau kaip ir pacia danu kalba. Mano specializacija ne ten.
Visus reikalavimus ir pasiulymus esu surasiusi prisegtame faile (deja dabar jo neturiu, bet galite rasti ankstesniame mano laiske). Jeigu kiltu klausimu, mielai atsakyciau susisiekus ten nurodytomis mano koordinatemis.

Mielieji, kazkaip idomus man Jusu priesiskumas ir klausimai/komentarai nuspalvinti neigiamu atspalviu. As juk tik noriu suvesti 2 puses: kad kompanija rastu sau tinkama darbuotoja, o darbuotojas ieskoma darba. Visa informacija prisegiau jau pirmame laiske. Jei kyla klausimu, as mielai atsakysiu, tik nezinau, kas konkreciai, ka domina, todel ir prasau klausti, susisiekti. Anonimiskumo reikalavo ir pati kompanija. Atlyginimas irgi priklauso nuo to, kiek gerai zmogus moka kalba, turi panasios patirties, ismano IT sriti ir t.t. Trumpai tariant, kiek zmogus atitinka reikalavimus ir kiek reikes i ji investuoti. Man nera pasakytas vienas skaicius, o yra reziai, kuriuose darbdavys po to deresis su darbuotoju. Bet lyginant su rinkos vidurkiu Lietuvoje, mokamas atlyginimas sioje pozicijoje yra aukstas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Darbas Lietuvoje danu kalba
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 3, 19:13 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
vaida-pp rašė:
Manau danus Jus tikrai pazistate geriau kaip ir pacia danu kalba. Mano specializacija ne ten.
Visus reikalavimus ir pasiulymus esu surasiusi prisegtame faile (deja dabar jo neturiu, bet galite rasti ankstesniame mano laiske). Jeigu kiltu klausimu, mielai atsakyciau susisiekus ten nurodytomis mano koordinatemis.

Mielieji, kazkaip idomus man Jusu priesiskumas ir klausimai/komentarai nuspalvinti neigiamu atspalviu. As juk tik noriu suvesti 2 puses: kad kompanija rastu sau tinkama darbuotoja, o darbuotojas ieskoma darba. Visa informacija prisegiau jau pirmame laiske. Jei kyla klausimu, as mielai atsakysiu, tik nezinau, kas konkreciai, ka domina, todel ir prasau klausti, susisiekti. Anonimiskumo reikalavo ir pati kompanija. Atlyginimas irgi priklauso nuo to, kiek gerai zmogus moka kalba, turi panasios patirties, ismano IT sriti ir t.t. Trumpai tariant, kiek zmogus atitinka reikalavimus ir kiek reikes i ji investuoti. Man nera pasakytas vienas skaicius, o yra reziai, kuriuose darbdavys po to deresis su darbuotoju. Bet lyginant su rinkos vidurkiu Lietuvoje, mokamas atlyginimas sioje pozicijoje yra aukstas.


vaida na chia labiausiai tie burba kurie tos kalbos nemoka ir nebuvo danijoje :D todel pataupyk nervus :D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Darbas Lietuvoje danu kalba
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 11, 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 11, 15:37
Pranešimai: 6
bet_kas rašė:
Mane tai kartais prajuokina ta slaptumo kauke, noras mistifikuot. Stambi kompanija, kuri net vardo nedrysta pasisakyt. Speju su 90 % tikimybe ta kompanija vadinasi CSC


o tai kas su CSC negerai? juk ji ir yra stambi, arne :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Darbas Lietuvoje danu kalba
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 12, 08:53 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
toks lietuvis rašė:
bet_kas rašė:
Mane tai kartais prajuokina ta slaptumo kauke, noras mistifikuot. Stambi kompanija, kuri net vardo nedrysta pasisakyt. Speju su 90 % tikimybe ta kompanija vadinasi CSC


o tai kas su CSC negerai? juk ji ir yra stambi, arne :roll:


Taip, CSC yra stambi (galima pasiziuret ir dviraciu varzybas, ten tarp lyderiu vaziuoja tokia CSC-SAXO BANK komanda). Negerai yra butent su siuo skelbimu, kur siusti galima neaisku kam, lieka speliot.

P.s. Kaip rusu pasakoje "Nueik nezinia kur, atnesk nezinia ka".


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin