Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 00:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 254 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 16:49 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Jūs vėl suvedat viską į pinigus. Bet juk ne pinigų žmonės prašo, jie tik prašo neatimti pilietybės. Net ne apie suteikimą pilietyvbės kalba eina, o apie savosios nepraradimą. Na išvardinau keletą punktų kodėl reikalinga mums ta antra ne Lietuviška pilietybė. O apie lietuvišką tai ir kalbėti nesinori, kam ji mums reikalinga. Man ji reikalinga, nes esu Lietuvė, myliu savo Lietuvą ir noriu čia parvažiuoti kaip jos pilietė, nes Lietuvoje gimiau užaugau ir t.t. Kam skaičiuoti kiek tas Lietuvis kažkur uždirbo, kažką kažkur užmokėjo neužmokėjo. Galima dar labiau sustiprinti sugriežtinti įstatymus , kad parvažiavęs į Lietuvą emigrantas negautų kaip sako Balvonas ten tų gydymų nemokamų, niekas su tuo nesiginčija, bet jei aš neteksiu Lietuvos pilietybės tai su Amerikonišku pasu parvažiavus turėsiu teisę Lietuvoje prabūti tik 3 mėnesius. Reiškiasi mano buvimas čia jau bus apribotas... Čia, mano gimtinėje....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 20:27 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Irma, aš rašiau jau pasakėčią apie tai, kaip žiūri į pinigus tie, kas neturi pinigų :-) Jiems dažniausiai ir atrodo, kad visi aplinkui juos bando apgauti ir apiplėšti :-/ Todėl ir netiki, kad žmogus gali turėti kokių nors kitų motyvų. Tu vat atvežtum krūvą labdaros, tai tave dar tau negirdint išplūstų, kokia tu bloga ir kaip juos apiplėši ir gaili visko.

Ornito, apie kostiumus - gal būt nuo kostiumo irgi kažkas priklauso :-) Kai šiaip švarkelį būnu užsimetęs, tai nieko, ale kai frantavotą kostiumėlį užsivelku ir kiekviena aprangos detalė kalba apie savo vertę, tai patikėk, ojojoj, kaip baisiai žiūrinčių būna :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 14, 23:24 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 7, 18:27
Pranešimai: 174
Miestas: Politika yra mano hobis
Irma, sorry, dar neturejau laiko anos zinutes pastudijuoti. Kazkada veliau... O dabar i sia trumpai...
Irma rašė:
... Galima dar labiau sustiprinti sugriežtinti įstatymus , kad parvažiavęs į Lietuvą emigrantas negautų kaip sako Balvonas ten tų gydymų nemokamų, niekas su tuo nesiginčija, bet jei aš neteksiu Lietuvos pilietybės tai su Amerikonišku pasu parvažiavus turėsiu teisę Lietuvoje prabūti tik 3 mėnesius. ...
O ar neatrodo, kad paprasciau butu ne Konstitucija keisti jei tik tiek problemu, o pakooreguoti istatyma, kad tiems asmenims, kurie Lietuvoje gime ir auge, baige mokslus cia, leisti buti ilgiau nei tris menesius? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 15, 01:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aš tai manau, kad dar paprasčiau - tiesiog pakeisti tą pilietybės įstatymą taip, kad jis paprasčiausiai ignoruotų užsienio pilietybės įgijimą Lietuvos piliečiams :-) Tada būtų taip, kad atsisakinėk neatsisakinėjęs, vis vien - jei jau gimei Lietuvos piliečiu, tai juo ir liksi. Ir jei vienas iš tėvų - gimęs Lietuvos piliečiu, tai ir vaikas Lietuvos pilietis. Kaip sakant, labai paprasta :-)

Noriu pasakyti, kad Konstitucijos keitimams nelabai matau prasmės - reikia tiesiog pasistengti normaliai ir viskas. O kam tuos referendumus daro, tai nežinau, manau, kad kažkam proto aptemimai valdžioj...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 15, 08:47 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
tractor rašė:
jei vienas iš tėvų - gimęs Lietuvos piliečiu, tai ir vaikas Lietuvos pilietis. Kaip sakant, labai paprasta :-)

Buten sis dalykas man ir nepatinka. Gyvas mano pavyzdis, kai moteriske gime cia ir isvaziavo svetur (Ukraina). Kad ji Gavo Lietuvos piluetybe, jos vaikam irgi galima, po to ir anukams, nes tevai irgi turi, ir taip toliau. Jau trecia karta gyvena ir visi turi dviguba pilietybe. Jiems nusisikti ant Lietuvos, nedomina nei kalba, nei kultura - niekas. Jiems labai paotgu tureti Lietuvos pilietybe, vykstant i europa savo asmeniniais tikslais. Dar vienas pavyzdis K. Orbakaite, - jos tevas lietuvis, ji irgi gavo Lietuvos pilietybe, tik tam, kad be vizu gastroliuoti po uzsienius, ar galima ja pavadinti lietuve???????????????????. Stai taip.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 15, 10:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, tavo samprotavimai paremti išimčių principu, pamirštant pagrindinę masę. Nors ištiesų turėtų būti paremta pagrindinės masės principu, ieškant variantų, kurie padėtų tvarkytis su išimtimis. Nes analizuojant vien išimtis, pagrindinis tikslas bus pamirštas.

Tavo minėti atvejai turi du specifinius aspektus:
1. Klausimas, kiek jie tipiški, ir ar išties jie yra labai jau skaudūs Lietuvos ekonomikai bei kultūrai.
2. Klausimas, ar negalima didžiosios jų dalies suvesti į dvi-tris smulkias pataisas, apribojančias pilietybės paveldėjimą?

Bent į antrąjį klausimą galiu pasakyti, kad labai paprasti sprendimai gali tokias problemas išspręsti, pvz., įgimtą pilietybę taikyti tik tiems, kurių vienas iš tėvų gimė Lietuvoje, abiems jo tėvams besant Lietuvos piliečiais. Kaip tau toks variantas?

Apribojimus tiems išimčių atvejams labai lengva sugalvoti, svarbu tik dėl pagrindinio tikslo apsispręsti :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 15, 10:49 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Vo butent, reikia apsispresti del tikslo. Kam reikalinga dviguba piletybe??? ar tai turi buti placiai palytes reiskinis ar tik retos isimtys????
As ir noriu, kad tai butu tik retas atvejis. Jeigu pilietis gyvena svetur ir jau turi kitos valstybes pilietybe, automatiskai atimti Lietuvos pilietybe. Tik reta isimtys, spresti turi komisija, kada paliekama ir Lietuvos pilietybe. Jei zmogus ten gyvena be anos valstybes pilietybes, tiek tos, tegul turi Lietuvos, bet tol, kol neisigis anos valstybes pilietybes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 15, 11:32 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, tu įvardini, kokio pilietybės įstatymo tu nori, bet tikslo taip ir neįvardini. Pilietybės įstatymas - ne tikslas, o tiktai priemonė.

Gali būti pvz., tautinio grynumo tikslas, greitas ekonominis augimas ir pigi darbo jėga, politinis Lietuvos pajėgumas užsienyje, užsienio lietuvių grįžimas į Lietuvą, etc. - pavardinti galima gan daug. Pabandyk suformuluoti tam tikrą tikslą ir galim pamodeliuoti, kaip vienoks ar kitoks pilietybės įstatymas įtakotų to tikslo pasiekiamumą.

Kaip pavyzdys - pigi darbo jėga ir greitas ekonominis augimas gali atsirasti, jei bus įstatymas, leidžiantis itin lengvai gauti pilietybę užsieniečiams. Tie bus labiau suinteresuoti atvykti į Lietuvą iš skurdžių šalių dėl lengviau gaunamų socialinių garantijų, didesnių atlyginimų bei biurokratinių barjerų nebuvimo. Taigi, jei mes palaikysim Blinkevičiūtės propaguojamą variantą, pagal kurį "trūkstant darbo jėgos, mes jos įsivešime iš užsienio", bus aktualu maksimaliai lengvai suteikinėti pilietybes belenkam.

Taigi, koks tavo variantas, kokia siekiamybė, kokie esminiai tikslai? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 254 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin