Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 11:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 254 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 15:30 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Aga, dede amerikonas palieka dovanu, bet ir prisiperka visokiu dalyku. Kad priperka nieko blogo. Bet pikta, kad naudojosi socialinemis paslaugomis, kurie pas mus nemokami arba pigesni nes dotuojami is mano pinigines. Stomatologai privatininkai todel sukele tas kainas, nes emigrantu daug suvaziuoja dantu taisytis.
Svogeriu bei giminiu neturiu, todel sedziu ir vargana darba dirbu, ne itin gerai apmokama. Isvaziavote, radote silta vieta ir gyvenkyte tenai, puoselekyte lietuvybe. Cia mirti ir gydytis atvavazuija, nes pigiau.
Rytu saliu (Rusija, Ukraina, Belorusija ir kiti) emigrantai, turi dviguba pilietybe, kad galetu po Europa lakstyti. Ar cia normalu???????? Dejo jie ant to Lietuvos, tik asmenyne nauda.
Nieko asmenisko, tik bendri pastebejimai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 16:24 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 09:28
Pranešimai: 2585
Miestas: pajurys
balvone kad nemokomai gydytis neuztenka parodyti paso ar tapatybes korteles :lol: - tu ce apsirikai :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 16:35 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Aš išvažiavau ir parvažiuoju, čia lygiai tokia pati Tėvynė tiek tau, tiek man. Kodėl Tu nori susikirstyti ar padalinti. Jei išsikrauščiau iš Vilniaus į Kauną, tai nereiškia kad man jau nebegalima Vilniuje pasirodyti. Žinai tas kuris nebenori į Lietuvą grįžti jis ir nekovoja dėl tos dvigubos pilietybės, o jei žmogus nori išsaugoti Lietuvišką pasą, reiškia jam Lietuva kažką reiškia ir jis planus kažkokius kuria su Lietuva. Kokią turi teisę atimti iš mane mano Tėvynę???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 19:34 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Balvonas rašė:
... Bet pikta, kad naudojosi socialinemis paslaugomis, kurie pas mus nemokami arba pigesni nes dotuojami is mano pinigines. Stomatologai privatininkai todel sukele tas kainas, nes emigrantu daug suvaziuoja dantu taisytis.


Pyktis sukelia pykti.
Del to, kad naudojasi nemokamom socialinem paslaugom - visiskas briedas ir absurdas, nes, net gyvenantis Lietuvoje ir neapdraustas soc. draudimu siu paslaugu nemokamai NEGAUNA.
Mano viena artima giminaite, visa gyvenima pragyvenusi Lietuvoje ir savo sveikata dirbdama atidavus, turinti invalidumo grupe ir realiai nebegalinti dirbti, tarp invalidumo pratesimu (buna kad komisija "uzsizaidzia" ir kuriam laikui, iki poros menesiu zmogus neturi oficialiai grupes) priversta eiti i darbo birza laikinai uzsiregistruoti kad galetu nueiti i poliklinika eiliniu vaistu issirasyti. Tai irodo, kad nemokamai t.y. soc. draudimo neturinciam nemokama paslauga gauti yra mazai vilciu, nebent gydytojas bus nesaziningas ir priims zmogu be draudimo savo darbo valandomis kai uz jas apmoka valstybe, bet cia kita problema.
Taip, kad pyktis nukreiptas visiskai nepagrista linkme.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 19:56 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
na va pagaliau pakeiciau i nauja pavadinima, nes viskas vyko spontaniskai, ir nezinojau, kad musu cenzorius, atskirs i nauja tema.
nezinau, kaip ten ten pactai su tavo pazistama, bet ir as turiu nemazai pazistamu turincius dviguba pilietybe, kurie i ligonines gulasi nemokamai, ir i priemimus i poliklinikos gydytojus irgi papuola naxaliavu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 20:04 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Irma rašė:
jei žmogus nori išsaugoti Lietuvišką pasą, reiškia jam Lietuva kažką reiškia ir jis planus kažkokius kuria su Lietuva. Kokią turi teisę atimti iš mane mano Tėvynę???

Pilietybe yra teisinis rysys tarp piliecio ir valstybes. Koki rysi tu turi???? Kam valstybei reikalingi pilieciai, kurie Lietuvoje negyvena, nemoka mokesciu, nedalyvauja valstybes gyvenime, ir tik nauduojasi savo piletybe, bet jokios naudos neinesa????
Jei bus laiko butinai paziuresiu ir pacituosiu pilietybes istatymo norma, kuri numato pilietybes atemimo bei praradimo atvejus. Jei neklystu, vienas is tokiu punktu ir yra, kai pilietis tam tikra laika prarado ta rysy, t.y. yra ilgai isvykes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 21:42 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Balvonas rašė:
bet ir as turiu nemazai pazistamu turincius dviguba pilietybe, kurie i ligonines gulasi nemokamai, ir i priemimus i poliklinikos gydytojus irgi papuola naxaliavu.


Tada yra 2 variantai - arba pilietis gyvendamas uzsienyje reguliariai moka Lietuvos soc. draudimo imokas (pazistu kelis tokius) - tokiu atveju paslaugos jam suteikiamos pagristai ir legaliai. Arba antras variantas - pilieciui suteikiamos paslaugos "pa blatu" t.y. arba jam davus ir gydytojui priemus kysi arba per pazintis, gimines, kas irgi yra nelegalu. Taigi, arba tavo "nemazai pazistamu" gauna pelnytas paslaugas arba uzsiima nusikalstama veikla. Jei tikrai zinai, kad tie pazistami nemoka soc. draudimo imoku ir gauna jiems nepriklausancias paslaugas, turetum kreiptis i teisesaugos organus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 11, 22:01 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Balvonas rašė:
Irma rašė:
jei žmogus nori išsaugoti Lietuvišką pasą, reiškia jam Lietuva kažką reiškia ir jis planus kažkokius kuria su Lietuva. Kokią turi teisę atimti iš mane mano Tėvynę???

Pilietybe yra teisinis rysys tarp piliecio ir valstybes. Koki rysi tu turi???? Kam valstybei reikalingi pilieciai, kurie Lietuvoje negyvena, nemoka mokesciu, nedalyvauja valstybes gyvenime, ir tik nauduojasi savo piletybe, bet jokios naudos neinesa????
Jei bus laiko butinai paziuresiu ir pacituosiu pilietybes istatymo norma, kuri numato pilietybes atemimo bei praradimo atvejus. Jei neklystu, vienas is tokiu punktu ir yra, kai pilietis tam tikra laika prarado ta rysy, t.y. yra ilgai isvykes.


Balvonas, kaip gali naudotis pilietybe jei negyveni Lietuvoje ir turi kitos valstybes pilietybe? (del soc. paslaugu berods isaiskinau?) Cia retorinis klausimas, visiems, nes nelabai tikiuosi ka nors is balvono konstruktyvaus isgirsti, tik eilini psichologinio karo radioaktyviu (neigiamu-destruktyviu) minciu bei vaizdiniu pliupsni, kuriomis jis arba jam paciam nezinant yra uzsikretes, arba tiesiog samoningas nedraugas.
Taip pat butu galima isvardint kruva teigiamu dalyku (tas jau buvo nekarta daryta ir siame forume), kuriuos gauna valstybe is uzsienyje gyvenanciu pilieciu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 254 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin