Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 10:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 254 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 12:41 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Neatimsi, aš kitos neturiu kol kas, palauksiu dar... O kad grįčiu tai žinau ir manau mūsų politikieriams užteks proto greičiau tą nesamonę dėl dvigubos pilietybės uždraudimo panaikinti. Lietuvai tikrai nenaudinga prarasti tiek brolių ir seserų :difus_3


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 12:58 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Kam man reikalingas broliukas ir sesute, kurie bastosi, ir joko pinigelio i kisene nepadeda . Tik ateina ir sako: as tavo broliukas/sesute, mylek mane. Uz ka????????? :(
Jau vyksta suasmeninimas :( :( :( . As sito tikrai nenoriu.
As noriu suzinoti, kas ka mano apie sia, jau tikrai problema. Nes yra neaiskumai ir pilietybes istatymo priestaravimai konstitucijai (nepreseniausiai konstituscinis teismas prieme sprendima).
As asmeniskai pries dviguba pilietybe, nes yra daug nedoru asmenu, kurie nauduojasi tuo, kad ju tevai yra lietuviai, ir be vargo gauna Lietuvos pasa asmeniniais savanaudiskais tikslais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 13:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, žinai, kaip buvo vieną kartą - gyveno du draugai berniukai. Vienas iš jų sugebėjo padaryti verslą ir po poros dešimtmečių tapo turtingu. O kitas - nieko nesugebėjo pasiekti ir gyveno visiškame skurde. Taigi, po daugelio metų likimas juos suvedė ir turtingasis nutarė vargšui padėti, kartu jo neįžeisdamas, o leisdamas jaustis pilnaverčiu partneriu. Taigi, turtingasis tarė vargšui: "Norėčiau įsteigti krautuvėlę, bet man reikia patikimo žmogaus. Padarykim taip - aš išnuomosiu patalpas, užpirksiu prekių, o tu dirbsi ir organizuosi visą krautuvės veiklą. O pelną pasidalinsim perpus. Be to, jei reikalai seksis gerai, galėsi visą verslą išsipirkti". Vargšas, išgirdęs šį pasiūlymą, nutarė, kad turtingasis ir iš jo nori išgauti paskutinius pinigus, todėl supyko ir savo vaikystės draugą išplūdo.

Taigi, ir dabar taip vyksta - tautiečiai iš užsienio atvažiuoja, nori kažką gero padaryti, o kai kurie visai nuskurdę vietiniai yra taip įsigyvenę į savo blogą padėtį, kad mato tiktai kląstą ir blogį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 14:01 
Na nebent ji turi Lietuviska pensininko pazymejima, su Ukrainietisku tikrai niekas negydis nemokamai :D


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 14:11 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
tractor rašė:
Taigi, ir dabar taip vyksta - tautiečiai iš užsienio atvažiuoja, nori kažką gero padaryti, o kai kurie visai nuskurdę vietiniai yra taip įsigyvenę į savo blogą padėtį, kad mato tiktai kląstą ir blogį.

Tegul daro, valio. Kuo daugiau turtingu cia, tuo geriau. Bet ar daro???? Kolkas negrdejau, kad atvaziuotu versla sukti. Be to investuoti gali ne tik lietuviai, bet ir kiti kapitalstai.
Is kur pas lietuvius tas tikejimas i dede Jona[dzona], kuris atvaziuos su pinigais ir visiems pades??????????? Jie puikiai ten gyvena ir man atrodo nesiruosia grizti. Ten sukure seimas, vaikai lanko m-las.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 14:47 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, vat vat, tu ir nesupranti, kaip tas vargšas - kol neduoda tiesiai, tol nesupranti, kad duoda, o galvoji, kad apiplėšinėja :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 15:07 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Nu be abejo, kur jau man balvonui suprasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 19:01 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Balvonas rašė:
Nu be abejo, kur jau man balvonui suprasti.


gerai kad bent pripazisti. ar imanoma diskusija su zmogum, kuris pats pripazista, kad ne jam suprasti?
O del dantu dziovinimo ir emales, tai matau kad is patirties patari, aciu ir uzjauciu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 254 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin