Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 20:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Airijos lietuviai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 1, 20:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 16, 18:23
Pranešimai: 115
Miestas: Netoli Ferrario Fabriko :D
Na apie Lietuviskus klubus tai nesu girdejes, siaip Dubline gal ir yra, bet as ten retai tesilankau. Kaviniu, kuriose patiekiamas lietuviskas maistas, yra tik Dubline, manau kitur neapsimoka net tiekti lietuvisku patiekalu, nes nebutu paklausos, kadangi dubline daugiausia lietuviu nej kokiame kitame mieste, na o airiams riebus maistas ne prie sirdies, beto retas miestas Airijoje perkopia 50,000 zmoniu riba... Kaip -> bet_kas <- minejo Airijoje gyvena apie 4 mln. gyventoju ir is ju 3 mln. Dubline :) O parduotuviu su lietuviu, rusu, lenku bei latviu prekemis tikrai yra ir nemazai... Vientik Wexford'e (ganetinai mazame mieste) yra bene 3 tokios parduotuves. Na o jai nebutu tokiu parduotuviu, turbut visi Lietuviai atgal y tevyne sugryztu, nes airiai savo parduotuvese neturi nej grietines, nej duonos (pas ju duona tokia kaip pas musu batonas ^^ ), jau nekalbant apie desras, varske ir t.t. Tik vat apsiperkant tokiose lietuvisku prekiu parduotuvese visada reikia pasiziureti y galiojimo laika ant pakuotes, nes neviena kart esu nusipirkes sugedusy piena ar grietine :evil: :evil: :evil:

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Nori taikos - ruoskis karui


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Airijos lietuviai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 17, 22:44 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Lamborghini, labai įdomiai parašei ;) keep it going :))

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Airijos lietuviai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 17, 23:02 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 16, 18:23
Pranešimai: 115
Miestas: Netoli Ferrario Fabriko :D
Tipo vienas as cia kuris airijoje apsistojes? :? Butu labai ydomu isgirsti ir kitu zmoniu, gyvenanciu airijoje, nuomones apie sia sala 8)

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Nori taikos - ruoskis karui


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Airijos lietuviai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 17, 23:11 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
gal... dirba kiti? :))) arba tiesiog neturi noro rašyti apie tai, nes visgi manau, kad lankosi čia Airijos lietuvių.. o šiaip tikrai norėtųsi daugiau paskaitinėti, kitur nėra tokių galimybių-- iš tų pačių Airijos lietuvių išgirsti jų pačių nuomonę ;)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Airijos lietuviai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 21, 00:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Vasaris 21, 00:27
Pranešimai: 6
Sveiki visiems, ko tai Airijos lietuviai labai silpnai reiškias čia, aš pats dar esu LT, galvoju vykt pauždarbiaut neužilgo, ir renkuosi tarp Anglijos ir Airijos, esu elektrikas ir ieškočiau darbo statybose, bet kiek girdžiu ir skaitau tai Airijoj statybos labai stoja. Pirmenybe teikiu Airijai nes yra kur apsistot. Gal Lamborghini galėtum ka parašyt iš tikro kaip su darbais statybose yra, ir ar dirba lietuviai elektrikais ten? Sako statybininkai jau gryšta iš Airijos, bet greit gali nusivilt pažadukais darbdaviais Lietuvoje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Airijos lietuviai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 25, 09:40 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na kad tu esi elektrikas dar nieko nereishkia kad ten ir dirbsi elektriku... man rodos uzhsieny neuzhtenka pasakyt kad vat ash elektrikas :) man rodos gausi pagalbinio darbininko vieta geriausiu atveju pradzhiai :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Airijos lietuviai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 25, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Vasaris 21, 00:27
Pranešimai: 6
Vikingas rašė:
na kad tu esi elektrikas dar nieko nereishkia kad ten ir dirbsi elektriku... man rodos uzhsieny neuzhtenka pasakyt kad vat ash elektrikas :) man rodos gausi pagalbinio darbininko vieta geriausiu atveju pradzhiai :)

tai geriau negu be darbo sedėt, bet gal ir pagalbinio darbo su žiburiu ieškot reikia. Interne vis pasirodydavo toks skelbimas apie darbus Airijoj :"Airijoje reikalingi -plyteliu klojejai,dazytojai,stogdengiai,santechnikai,elektrikai ir t.t. kotedzu apdailai.Darbas brigadose.Alga nuo 2000EUR-i rankas.Santechnikams-daugiau(3000 EUR )" Kiek teko skambint tai niekas neatsako, kaži ar neturi ko pasiulyt, ar aferas suko ir nutilo.Jei kas žinot kokia reali situacija statybose parašykit, nes kai paskaitau delfio straipsnius,tai nuomonė susidaro kad geriau ten nevažiuot, tik komentaruose gal dar teisybės gali būt. Va vienas nemirtingas komentaras , gal ir juokas suims beskaitant:AIRIS, 2008 02 21 12:13
LIETUVIAI NEVAZIUOKIT I AIRIJA, ZINOKIT KAIP BLOGAI CIA VISKAS!! VA DIRBAU STROIKEJ, BET ISMETE IS DARBO, NES JAU BAIGIASI STROIKES AIRIJOJ, ISMETE KAIP SUNI IS DARBO! DAR ISEIDINEDAMAM VIENAS AIRIS KAIP SPYRE Y NUGARA TAI TRIS METRUS SKRIDAU I PRIEKI! TAI GALIMA SAKYT, KAD ISSKRIDAU IS DARBO! VA DABAR VALKATAUJU ZINOKIT, KAULINU PINIGU IS ZMONIU! DABAR INTRERNETO KAVINEJ PAPRASIAU VIENO ZMOGELIO KAD DUOTU NETU PASIDALINT, TAI RASINEJU KOMENTARUS I DELFI! PRASAU TIK NEVAZIUOKIT I AIRIJA, LABAI BLOGAI CIA, JAU CIA NET NERA KAMBARIU NUOMOT ZINOKIT, ISMETE MANE VA IR IS KAMBARIO MANE, I GARAZIUKA PERKRAUSTE, SALTA TEN ZIAURIAI, MINTU ATLIEKOMIS! NETURIU PINIGU UZ KA GRIST I LT, EISIU VA PESKOM, DABAR POPULIARU. NU KAS DAR.. ZODZIU TIKRAI NEVAZIUOKIT, NES JAU KALBEJAU SU KITAIS LIETUVIAIS TAI IRGI ZINOKIT PANASIAI, SAKE DIRBAM JAU TIK UZ BLIUDELI KRUOPU, DARBDAVYS DU KART LUPT DIENOJ DUODA, SUPERVAIZERIAI SU BOTAGAIS PRIZIURI... EJAU VOGT ZINOKIT, GALVOJU NORS KALEJIME DUOS PAVALGYS, TAI KA TU.. PAGAVO GARDA ATKALE SU BANANAIS TAI TRIS DIENAS MELYNAS VAIKSCIOJAU, ISSUKYJO DAR RANKAS, TAI NEBEVALDAU DABAR, SIAIP TIK TABALUOJA KAI KOKIOS ATAUGOS IR VISKAS... NEZINAU KA IR BEDARYTI JAU... LIETUVIAI PRASAU JUSU !!! NEVAZIUOKIT Y AIRIJA!!! CIA ZIAURU!!! MUSA , ENGIA, DARBU NERA!! PASIGAILESIT!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Airijos lietuviai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 26, 09:03 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na zhmogelis turi gera humoro jausma kuris taip parashe ir manyt kad chia rimtai rasho butu juokinga :D:D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin