Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 4, 07:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 179 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 19, 20:36 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Vikingai:))) Lietuvoje geriausia...kol joje esam:))
O ten..niekas musu ir nelaukia..:)) Dziaugsimes ziema cia...:)))
[metu gniuzte sniego...tamstikei]:))Gaudyk...arba pasilenk:))
:P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 19, 21:51 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
asha ash ten ir nenoriu kad kas lauktu noriu but vienas o lietuvoj tai padaryt nelabai jau gaunsi per daug zhmoniu :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 19, 23:27 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Sugalvojau:)))))) Tau reikia medziotojo trobeles.....miske:))
Arba...pirteles...ant ezero kranto..:)) Musu catas atvaziuotu i svecius.., o tu vaisintum..kiskiena:)))xe
:P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 20, 01:41 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Tractor Va ir aš kažkada taip kaip Tu kalbėjau. Sakydavau jau man tik kur šilta. Bet kai pakepiau 9 metukus, kai vasarą būna 40 tai kažkaip jau dabar tos vasaros ir nenoriu, ir žiema man meilesnė. Gal, jei vėl Lietuvoj pagyvenčiau keletą metų, pasiilgčiau tos šilumos?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 20, 01:43 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Irma, na gal ir taip... Ale toj Naujojoj Zelandijoj lyg ir nebūna karščių - tiesiog šilta, ale nekaršta :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 20, 01:45 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Jo kai tik tiesiog šilta tada faina. Aplamai kiekvienas sezonas kai buna tikras tada faina. KAi vasara vasara o žiema žiema. Lietuvoje dažnai vasaros nebūna, o pas mus vasara prasideda kove o baigiasi lapkritį, tai jau pereboras.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 20, 06:31 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Irma rašė:
Tractor Va ir aš kažkada taip kaip Tu kalbėjau. Sakydavau jau man tik kur šilta. Bet kai pakepiau 9 metukus, kai vasarą būna 40 tai kažkaip jau dabar tos vasaros ir nenoriu, ir žiema man meilesnė. Gal, jei vėl Lietuvoj pagyvenčiau keletą metų, pasiilgčiau tos šilumos?


Irma...nezinau...man tie karsti orai..ir dabar nepatinka..:)40 lpsn...na kas gali istverti? Buti darbingas ir zvalus? Man ir 30 perdaug..Nebent gyvenciau atsisedus upely..:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 25, 02:22 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Šiandien čiate išsikalbėjom apie Heloween, kad jį jau švenčia ir Lietuvoje, bet lietuvaičiai - žmonės mokantys švęsti, suprantantys kas galima, kas ne. O kaip gi Amerikoje.
Amerikiečiai kitokie žmonės. Jie to baimės jausmo kaip ir nebeturi. Jei nuvažiuoji į Disneylend ar šiaip kur į atrakcijonus, dauguma jų yra padaryta tik tam kad žmogui būtų kuo baisiau. Tad tokiai kaip aš bailiukei, kartais nėra ant ko suptis. Na, o jei jau nuo leliukų nešami į "kalniukus" (turbūt visi žinote, kad tai tie garsieji kalniukai, kuriais rieda traukinukas). Jie nuo mažens kelia rankas į viršų ir spiegia nesilaikydami. Na, iš vienos pusės gal ir gerai, žmonės drasesni, bet... iš kitos jie nesupranta tokio paprasto dalyko, kad ne visi žmonės yra drasūs. Štai keletas epizodų.
Kaip jau minėjau Heloween šventės. Jau prieš keletą savaičių namai papuošiami kaukuolėmis, voratinkliais, aišku būtinai moliūgo galvos su išpjaustytomis akimis. Vaikai apsirengę kuo baisiau eina per namus prašydami saldainių. Na vaikams būtų tikrai šauni šventė, bet kartais....
...Pasiėmiau draugės 2 metukų dukrytę ir išėjom saldainiauti. Einam per apšviestą kaimelį pilna žmonių visi patenkinti. Priėjom prie vieno buto. Ten didelėje kėdėje įtaisytas krėslas kuriame sėdi skeletas. Taip šlykščiai išpaišytas, kad vaikui net nesinori rodyti. Tačiau ką padarysi tokios juk šventės. Skambinu į duris, o tuo metu tas vadinamasis skeletas griebia tam 2 metų vaikui už plaukų ir dar rėkia aaaaaaaaaaaaaaa. Kaip manote vaikas reaguoja. Pusę valandos raminau, ir baigėsi mūsų saldainiavimas. Gaila buvau be vaikinų būtume tikrai tam baubui į marmūzę užvažiavę...
Kitą kartą irgi paskambinus į duris jos tyliai atsivėrė, o iš ten, po kurio laiko, išlindo kaukuolinis dėdė rekdamas. Na tada jis mus išgasdino, vaikai kurie buvo, jau didesni, bet jeigu vėl pasitaikytų mažius koks. Nežinau man tai visa tai kvailystė. Gražu, kai žmonės gerbia tas tradicijas, gražiai pasipuočia namus, bet kaip ir visur viskas turi būti su protu.
Tačiau toks jų jumoras. Štai kaip pas mus (LT) buvo laida VRS Kamera. Tokia panaši yra ir čia, tai parduotuvėje moterims ant galvos nuo lubų nuleidžia gyvą pelę ant specialaus valo. Kaip merginos reaguotumėte ką??? Man kaskaip toks Jumoras kvailas visiškai. Nes žmogui įvarai baimę. O gal tik man???


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 179 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin