Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 09:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 4, 03:02 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Kalbasi automobilių technikas ir vairuotojas. Telefoninio skambučio įrašas.

Technikas (T.): Vairuotojų techninė pagalba. Kuo galėtume padėti?
Vairuotojas (V.): Šita... Mašina neužsiveda...
T.: Aišku. O kokia markė, modelis. Kelintų metų?
V.: O aš... O velniai ją žino! Aš ją į parduotuvę važinėti nusipirkau, iš kur man žinoti...
T.: Gerai, gerai, nusiraminkit. Pamėginsim apsieiti ir be to (atodūsis). O jūsų bake yra benzino?
V.: Hm... Bake benzino, sakai... O kaip sužinoti?
T.: Prietaisų skydelyje pažiūrėkit. Kur rodyklė - ant "E" ar ant "F"?
V.: O kur tas prietaisų skydelis?
T.: Jis iškart už vairo, jei jūs sėdite vairuotojo vietoje.
V.: O! Matau... Taip taip... O čia tų rodyklių pilna, į kurią žiūrėti?
T.: Žiūrėkit į tą, šalia kurios parašyta "E" ir "F". Ten dar mažytė benzino kolonėlė turėtų būti nupiešta.
V.: Aaaa ! Matau, rodo, kad nulis.
T.: Kaip nulis?
V.: Na, taip. Nulis ir viskas, o dar šalia "x1000". Čia ką, gal mašinos modelis? "Iks-tūkstantis"
T.: (Gilus atodūsis su akių užvertimu.) Ne, čia ne degalai, čia tachometras. Jis turi rodyti nulį, jei variklis neužvestas. Degalų rodyklė mažesnė, dažniausiai iš kairės. Ten turi būti raidė "E", po to lankelis ir pabaigoje "F".
V.: Matau, matau! Rodyklė per vidurį - tarp "E" ir "F".
T.: Puiku, bent jau žinome, kad turite degalų. Dabar patikrinkime akumuliatorių. Matote vairą?
V.: Na...
T.: Paspauskite per vidurį...
V.: (Girdėti garsus pyyyyp.) Oi! O čia ką, taip ir turi būti?
T.: (Užverčia akis.) Viskas gerai, čia jūsų signalas. Jei jis veikia, vadinasi, akumuliatorius tvarkoje. Dabar pabandykime užvesti.
V.: Na, tai blin. Aš ir sakau, kad neužsiveda. Todėl ir skambinu!
T.: (Dantų girgždėjimas.) Ir vis dėlto pabandykite dar kartą, iš eilės. Išminkite sankabos pedalą, paspauskite stabdžius ir pasukite raktą.
V.: Ei, ei, stop! Prašom iš eilės. Kur čia tas "sukabinimo pedalas"?
T.: SANKABOS... Po vairu, iš kairės. Radot?
V.: Radau.
T.: Nuspauskite iki galo. Taip. Dabar matote - ten dar du pedalai.
V.: Mhm...
T.: Tai va tas kairysis - stabdis. Nuspauskite ir jį. Nuspaudėte?
V.: Nuspaudžiau.
T.: Dabar pasukite degimo raktelį.
V.: Kaip aš tau pasuksiu, jei mano jau abi rankos užimtos?
T.: Atsiprašau?
V.: Kaire ranka laikau sukabinimą, dešine stabdį, kaip aš turėčiau dar tą raktą pasukinėti?
T.: (Springsta iš juoko.) Taaaip, pabandom iš naujo, tik dabar pedalus spauskite kojomis.
V.: Kojomis ? O ką taip galima?
T.: (Vis dar springdamas iš juoko.) Gaaalima.
V.: Na pabandom... Oi, iš tiesų patogiau... Ko jūs man iš karto nepasakėt?... (Girdėti ilgas kuitimasis ir šnopavimas.) Paspaudžiau.
T.: O dabar sukite degimo raktą iki galo.
V.: O kur čia tas degimas ?
T.: Vairo pagrinde, iš dešinės.
V.: Naaa... Skylė yra, o rakto tai nėra.
T.: Tai įkiškite jį.
V.: Ką?
T.: (Prarasdamas kantrybę.) Degimo raktą!
V.: O iš kur žinoti, kuris iš jų?
T.: (Griebdamasis už galvos.) Dažniausiai būna pats didžiausias ryšulyje.
V.: Ryšulyje?
T.: Taip, kur susegti visi jūsų raktai...
V.: Aaa! Na tai aš pamečiau prieš dvi dienas. Tai man rakto reikia?
T.: (Meta ragelį.) Pyyyyyyyyyyyy...
V.: Alio, alio?! Alio...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 4, 08:18 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
ujjjujujuj :))
:P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 18, 21:37 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Viršininko leksikos žodynėlis pradedantiesiems

STAIGIAIBLIA – maksimaliai greitai vykdytina užduotis (Paprastai sutampa su fizinių galimybių riba).

GREITAIBLIA – loginė darbo skubos motyvacija (Nuo „staigiablia“ skiriasi tik tuo, kad darbui atlikti turite dar keliolika minučių).

KURBLIA – delikatus priminimas, kad laikas, skirtas darbui atlikti, išseko.

UŽMUŠIUBLIA – žodis, pavaldiniui paaiškinantis apie darbo neįvykdymo pasekmes (Dažniausiai vartojamas po kelių „kurblia“).

NUVISKASBLIA – universalus terminas. Dažniausiai vartojamas norint pavaldinį informuoti, kas šis jau nebespėjo laiku atlikti užduoties. Priklausomai nuo viršininko nuotaikos šis terminas gali turėti ir papildomų prasmių: premijos nubraukimą, papeikimą, išmetimą iš darbo… Tačiau kartais šis terminas vartojamas norint pavaldiniams pranešti, kad viršininkas tiesiog eina namo. Ypač retai šis terminas reiškia, kad firma bankrutavo.

KASPERŠ – dažniausiai reiškia pavaldinio darbo įvertinimą. Kartais – tai, jog viršininkas pastebėjo, kad darbo metu pavaldinys susirašinėja su kažkuo elektroniniu paštu.

KURBAKĖSBLIA – dažniausiai reiškia sutrikimą firmos vadybos marketingo skyriuje. Išimtinais atvejais ji reiškia, kad užsakovų pinigų pervedimas vėluoja.

RYTOJBLIA – universalus viršininko atsakymas į kiekvieną pavaldinio prašymą. Kasdienis „rytojblia“ stiprina pavaldinių tikėjimą, kad viršininkas – principingas žmogus ir kad firma yra stabili.

DUNDUKAIBLIA – tai visada reiškia, kad prasidėjo gamybinis susirinkimas. Paprastai kai į pavaldinius kreipiamasi šiuo terminu, į kiekvieną jų paeiliui įbedamas nešvelnus viršininko žvilgsnis.

NEGINEDZIN – šiuo terminu pavaldinys informuojamas apie tai, kad jo klausimas, skundas ar pageidavimas pasakytas ne laiku ir kad pavaldinys pernelyg smalsus.

KOČIABLIASĖDI – terminas turi kelias reikšmes: 1. Reiškia, kad viršininkas užsiėmęs ir neturės laiko išklausyti pavaldinio; 2. Optimalus atsakymas žemesnio rango viršininkui, atėjusiam pasiskųsti dėl savo pavaldinių ar pernelyg didelio darbo krūvio.

NUBLIA – dažniausiai reiškia pasitenkinimą pavaldinio darbu ir kiekvienam pavaldiniui dera reaguoti į jį kaip į pagyrimą (Vartojamas itin retai).

EIKTUŽINAIKUR – reiškia, kad firma neturi galimybių išleisti vieną ar kitą pavaldinį atostogų, suteikti jam paskolą ar išmokėti premiją (Dažniausiai nuskamba tą pačią dieną, kaip ir terminas „kurbabkėsblia“).

NEIŠPROTĖKBLIA – reiškia, kad pavaldinio norai visai nekuklūs.

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 24, 13:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Cigarete.Ji rusena tarp pirstu ir leidzia jausti laika.Senas laikrodis virs galvos tiksi..As neskubu.Dabar jau nera kur skubeti.Rytojaus neimanoma paskubinti.Naktis-visuomet ta pati.Ji-tiksli kaip laikrodis.
Tu nekalbi,nes nenori..As nekalbu,nes neturiu kam..Tik mano mintys skuba..Jos nera tikslios.Mintys-ne laikrodis.As niekada nepavysiu minciu..


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin