Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 26, 22:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 5, 14:11 
kelias i roju

staiga atsimerkiau .... nes supratau kad kazhkas netaip..... ore tvyrojo pakalnuchiu kvapas nors jau senai sezonas buvo pasibaiges. grojo maloni shirdzhiai muzika ... dabar neprisimenu ar led zepelin ar the doors.... (bet tai nesvarbu). ilsejosi ir ausys ir nosis. Pagalvojau koks grazhus sapnas tik niekaip nesupratau kodel ash tada atsimerkes... balsai "kodel tu ne toks kaip visi", "tu nieko nesugebi", "tu neturi draugu" ir tt, girdejosi labai toli ir tarsi pro tirshta ruka... patogiai isitaisiau ant nezhinia ish kur atsiradusio minkshto fotelio, priesh sesdamas dar pamenu pagalvojau nieko sau servisas :) kreivai shyptelejau, apsidairiau ir pamachiau kad ash visai ne kokio egipto 5 zhvaigzhduchiu vieshbuchio kambaryje, o tarsi kokiam dideliam rutulyje tarsi sferoje ... ta sfera buvo pusiau permatoma kaip apsharmoje stiklai zhiema ... kazhkas ja vale ish ishores ir bande zhvelgt i vidu ... tie veidai jau buvo man kazhkur matyti ir nepasakychiau kad labai mieli... pamaniau kodel jie zhiuri i mane ???? pastebejau kad esu visishkai nuogas ...stirpiai ishkvepiau .... to uzhteko kad sferos pavirshius pasidengtu sharmu... nenporejau kad jie mane matytu nuoga nenorejau kad uostytu mano pakalnutes klausytu mano muzika... tachiau jie nepasidave.... ju vis daugiau ir daugiau gule ant mano rutulio ir jis pradejo mazheti.... ka jus darot shaukkiau ash jiems bet jie nesiklause... ishgirdau kad jimas morisonas kazhkodel pradejo dainuoti cicino balsu.... pakalnuchiu kvapas tapo pigiu adidas losjonu po skutimosi.... pradejo trukti oro...

.... staiga pamachiau kad ish kazhkur atsirado durys ir jos atsidaro... plykstelejo akinamai balta shviesa ... va pamaniau kelias i roju... nors visai ten nenorejau eiti man rojus buvo ir chia....ten stovejo angelai inirtingai mojavo rankomis kviesdami pas save... ash ejau... nors visai nejudinau koju .... priesh subliukshtant mano sferai nuo pilkuju veidu, dar spejau pagalvoti kodel tie angelai neturi sparnu ???... ir labai panashus i Naujosios vilnios sanitarus....

daugiau nieko neprisimenu.....


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 5, 15:36 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Vikingai :difus_1 ,dekui Tau uz gera zodi..
O Taviskes mintys irgi gerules :difus_derisive ..patinka man skaityti tokius vat absurdelius..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 5, 16:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
O cia dar viena sena tikra istorija :arrow:

''Upeje pluduriavo valtis,kurioje gulejo zmogus,vilkintis kunigo sutana.Jo smakru tekejo kraujas,o gerkleje buvo ismeigtos zirkles..''Jis atmerke akis ir apsidaire.Svito.''Mirtis ateina netiketai'' pamane jis lipdamas is lovos.Letais zingsniais jis nukiutino i virtuve ir salia jo koju tuoj pat eme trintis senas pilkas katinas.Jis pradare saldytuva ir rado ten litra surugusio pieno-puse kurio atsidure katino leksteje,o likusi dalis-ant stalo.''Ir kaip galejau susapnuoti save vilkinti sutana?!''svarste jis.Jis bande prisiminti kada paskutini karta lankesi baznycioje,taciau jo pastangos buvo bergzdzios.
-Zinai,eisiu i turgu ir pripildysiu musu saldytuva.-Tai tikriausiai buvo adresuota katinui.
Jis issidabino margaspalviais rubais ir nezinia ko sypsodamasis,patrauke turgaus link.
Turgus dvoke dulkemis,balandziu ismatomis ir zmoniu prakaitu.Sypsena nuo jo veido eme dingti.Dvi bobutes pilkomis skaromis diskutavo apie pabrangusiu kiausiniu kaina.Mazas berniukas inkste,nes mama(moteris pilka suknele) nenupirko jam ledu.Vyriskis pilkais usais sauke,kad ji apvoge..Jam pradejo trukti oro.Perstejo akys(tikriausiai nuo pilkos spalvos).Jis neislaike,spruko neatsigrezdamas is vietos,kuri dvoke dulkemis,balandziu ismatomis ir zmoniu prakaitu.Pilkoje gatveje jis suletino zingsni.Netoli namu jis pastebejo maza pilka sunyti beganti gatve.''Slykstus''pagalvojo jis ir ta pacia akimirka gresmingas automobilis paslepe gyvuna po savimi.''Mirtis ateina netiketai''pamane jis,taciau pastebejo,kad suo dar gyvas-jis sliauze pilka gatve palikdamas paskui save kraujo ruoza.''Dekui dievui''kazkaip nevalingai pamane jis,bet jo minti nutrauke kitas automobilis galutinai sunaikindamas pilka padara.''Velniop'' nusispjove jis ir paniurusiu veidu patrauke toliau.
Grizes namo jis atsisedo ant grindu ir ilgai stebejo savo margaspalvius rubus,kurie jau buvo prisigere pilkos spalvos.Ji pazadino trenksmas virtuveje.Katinas laipiodamas spintelemis numete zirkles.Atsisedes prie stalo jis uzsiruke.Stebejo cigaretes duma sklindanti po virtuve.''Ir kodel zmones sako,jog sis dumas melsvas?!Jis juk pilkas!''maste jis.Maste ir ruke.Ruke ir maste.Mintys savo sunkiu putliu uzpakaliu spaude jo smegenis.Ejo valandos.Pelenine buvo pilna cigareciu nuoruku,o salia gulejo tuscias ''red & white'' pakelis.
-As noriu rukyti!-staiga eme saukti jis.
Katinas zvelge i ji kvailomis nepriklausomomis akimis.
-As noriu rukyti!Girdi,tu,senas pasmirdes dveselena..
Gyvunas eme murkti.Garsiai.Ikyriai.
-Uztilk!-stauge jis.
Jis pagriebe zirkles,pagriebe katina ir vienu mostu ismeige jas gyviui i gerkle.Tamsiai raudonas kraujas eme teketi jo rankomis.Katinas muistesi tarytum kudykis,kuriam kerpama bambagysle.Jis pravirko.Slinko valandos.''Mirtis ateina netiketai''.pamane jis.''Velniop'' keikdamasis isbego i ta pacia pilka gatve.Buvo tamsu.Jis bego tolyn,bijodamas praskriejanciu pilku namu,kuriu langai(akys?) kartojo zodzius:mirtis ateina netiketai..mirtis ateina netiketai..Taip begdamas jis atsidure uz miesto.Viename pilkame namelyje matesi sviesa.Jis zinojo,kad cia gyvena vietinis kunigas.Jis pasibelde i duris,kurias atvere pagyvenes vyriskis vilkintis moterisku chalatu.
-Teve,as sunkiai nusidejau-pradejo jis.-As kaltas..As maciau,kaip po automobilio ratais zuvo suo..
-Bet kame tavo kalte?-nustebo kunigas.-Juk tai ne tu prazudei vargsa gyvuna.Tu nekaltas.
-Jus nesuprantate..-verke jis.-As jo nenuzudziau,nes neturejau progos to padaryti.Tai ar del to as nesu kaltas?!..
-Mano sunau,-ramiai tare kunigas-mirtis ateina netiketai..
Taciau jis jau bego pilka gatve namo.Grizes,tvirtai uzrakino duris.''Idomu,ar egzistuoja sunu rojus?Kaciu?Balandziu?''ede ji mintys.Staiga jis pradejo kvatotis.Garsiai.Slyksciai.''Sianakt as mirsiu''isdidziai pasake jis ir sviede pelenine i siena.Nuorukos pasklido po virtuve.''As nenoriu mirti svariai''.Pasileido muzika.''As nenoriu mirti tyliai''.Tuomet jis pabande parasyti priesmirtini laiska,deja,asaru lietus neleido to padaryti.Jam buvo gaila tu,kuriuos paliko.Ir vel juokas.Jis juokesi is tu,kurie pasiliko.Jis numete tuscia popieriaus lapa i sali.''As nenoriu mirti banaliai''.Istraukes zirkles is suglebusiu gyvio kuno,oriais zingsniais jis patrauke i vonia.Pripildes ja vandens ir nenusirenges(jis is prigimties buvo labai drovus) letais judesiais isedo i ja.Visiskai apie nieka nebegalvodamas jis nukirpo venas,jungiancias ji su gyvenimu...
----------------------------------------------------------------------------------
Slinko valandos.Miestas miegojo.Vieno daugiabucio namo vonioje pluduriavo zmogaus kunas.Jis buvo uzmirses uztraukti uzuolaidas ir tas kales vaikas menulis net vonioje spigino jam akis.Ramu.Tik is radijo sklido kazkieno pilka daina:
''Kai perplauksi upe,
kitam jos krante,
tu viska uzmirsi....''


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 6, 19:08 
... nostalgishkai zhiurejau i shviesa tunelio gale..... staiga pamachiau kad ish ten irgi kazhkas zhiuri ...... keista pamaniau .... atsisuku atgal irgi shviesu .... ash zhiuriu i shviesa tunelio gale ir tas tipelis irgi zhiuri bet i mano shviesa .... taip butume dar ilgai zhiureje , tik nuvijo atvazhiuojanchio traukinio shvilpukas......
grazhu shanchiuose rudeni.....


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 6, 20:35 
mano shiaudais dengtas sukrypes namelis stovejo vidury didzhiulio megapolio .... saule langus pasiekdavo tik 12.45 ir dingdavo 12.52... tos septynios minutes budavo kaip gurgshnis shviezhaus ozono kvepianchio audra ir senu pushynu.... uzhtershto lietaus vanduo jau senai buvo pragrauzhes mano stoga... todel gana muzikaliai kapsejo i senus aliuminius kibirus.... gyvenimas anapus buvo zhenkliai pazhenges nuo paskutinio karto kai buvau ishejes nusipirkti bateriju senam radijo imtuvui.... zhmones skraide i kosmosa ... nebeliko traukiniu , kaip ir laisvo zhemes lopinelio.... mano lushnos negriove tik del to kad miesto meras suteike ishimtine teise i kelias pedas zhemes uzh ishgelbetus per 2009 metu gaisra vaikus......

12.45 atejo man gulint sename fotelyje .... saule perbego baugshchiai per mano uzhmerktas akis , lyg vagis tyloje.... radijas kazhka isterishkai reke apie avarija reaktyvinio kuro gamykloje....mano bedantis senas shuo gailiai kauke.... o tuo metu afrikoje siaute maliarija.....o taip norejau atsimerkt....


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 6, 20:54 
Jei ne kai kas pashnibzdejes chia paskaityt ... buchiau gal ir napamachius? O tai butu buves man didziulis nuostolis. Super, man patinka :)


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 7, 14:59 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Siandien taip sviecia saule..o as uzuodziu sniega..Kvepia prasme..Gal tai tik mano vaizduotes burtai..Nemaciau sniego jau 10 metu..Paskutinis kartas buvo Vilniuje..Stovejau astunto auksto balkone..Buvo salta..Drebejau..Ne..ne nuo salcio..is baimes..Ziurint zemyn svaigo galva..Balkono tureklai atrode esanti paskutine kliutis..ja iveikus..galeciau skristi..[Daznai pagalvoju apie mirti..Ne..ne apie savo..apskritai..Pastebejau..kuno alkis gyventi kur kas stipresnis uz sielos troskuli mirti..]Tada isgirdau:''kokie grazus tavo plaukai''..Neatsisukau,taciau pakeliau akis..tam kad pamatyciau apsnigta miska..Niekada iki to momento nemaciau tokio grozio..niekada po jo..nemaciau tiek sniego..Tada ir vel isgirdau:''liudnas tavo akiu zvilgsnis teka per daiktus ir zmones..nelyginant vanduo..bet niekada niekur nesustoja''..Tai buvo..ir yra..tiesa..Tik kodel jie visa laika nori viska subanalinti..Labai mazai kas tesuvokia..kad tikroji meile turi rizikos faktoriu..Ji kupina ypatingos itampos..tarsi eitum per asmenis..Todel ir skausma galima pajusti bet kuriuo metu..net didziausios palaimos akimirkomis..Daugiau nezinau..maziau irgi..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: blevyzgos:)
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 7, 23:42 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 14, 23:24
Pranešimai: 380
mmmmdaaaaaaaaaaaaaaa


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin