Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 25, 15:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Truputis minciu
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 25, 21:08 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
Liūdesys? Žavesys? Džiaugsmas? Ar jūra?
Viskas susilieja ir atsispindi tavo akyse. Iliuzijos - kurių nebuvo ir kurias sukūriau. Skvarbus žvilgsnis skrodžiantis tave. Ir ore subrandintas klausimas: Ką matau? Atsakymo ir vėl neturiu. Galėčiau knistis kišenėse. Ir vis tiek jo nerasčiau. Tik ištarti žodžiai atspindi jo nebuvimą:
- Ar girdi kaip skamba jūros muzika? Nurimusios bangos ir pakilęs vėjas. Ar matai kaip nuplaukia laivai. Kuriuos norėčiau pavyti paukščio skrydžiu. Bet jie jau nuplaukė! O aš neturiu sparnų, kuriuos kažkada kažkas apkarpė.
Bangos atplukdančios klausimą: Ką tu darai?
O mano veide šypsena ir atsakymas. Į šonus išskėstos rankos ir vėjo žaismas tarp pirštų. Iš kūno gilumos išsprūstantis riksmas: Vis tiek aš tave pagausiu. Vieną dieną priklausysi man. Vėjau, ar girdi. Aš tave pagausiu!
Bet tavo kvėpavimas išblaško mintis. O vėjas palenda po mano marškiniais. Ir švelniai pradeda kutenti mano kūną. O gal tai buvo tavo rankos? Mintimis prabėganti šypsena. Ir iliuzija kuri išsisklaido...
Užmigti. Kad pro atvertą langą, jūros ošimas atneštų rytinį lietų.
- Ar jauti kaip jis tave apglėbia?..
Ne?.. Tiesa, tu miegojai. Ir tavo veide atsispindėjo sapnų švelnumas, kuriuose skambėjo malda gyvenimui. Ir šypsena kurią sukūrė iliuzija.
Gana. Viskas. Leiskit pabusti. Noriu tylos. Tylos... Tylos – kurios nėra. O aidas atneša tavo žodžius: Labas rytas... rytas... tas... aš...
Tu atėjusi iš sapnuotos iliuzijos... Kas tu?

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 25, 22:43 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Erotai..tu romantiska siela:)...Mane irgi taip glamonejo vejas....tik tu graziai aprasei....Erotai..gal cia tikrove...o ne sapnas....? Lbai jau tikroviskai...
Lauksiu nauju minciu...ir pazadu skaityti...rasyk:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 26, 13:20 
Grazu... Ech... ishsilydyti galima tokius zodzius skaitant...
Svajinga...


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 27, 12:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 7, 20:10
Pranešimai: 57
Miestas: Ten! [rodo pirstu]
Zavu :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 29, 08:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
Iškreipti veidai . Benamio kūnas užklotas senu laikraščiu. Ir visur tos pačios kvailos antraštės.
Ištiesi ranką bandydamas pagauti tai kas sklando tik tavo galvoje. O gal atsispindi veidrodyje? Pažvelgi atidžiau. Ir praeini pro sudaužytą stiklą. Pasimetusios mintys tave bandančios pavyti. Atsimerki ir pamatai tūkstančius besijuokiančių veidų užstrigusių laiko spiralėje. Tu vienas iš mūsų. Aš vienas iš jų...
Gyvenimas tai taškas - ištrintas Dievo ranka. Nupūstos dulkės nuo senos knygos: „Gyvenimas po mirties“. Nusijuokti galima, bet ar būtina? Padedi atgal storą pageltonavusią knygą, su tuščiais lapais joje. Ar galime aprašyti tai ko nežinome? Galbūt ir autorius tesugebėjo užrašyti tik antraštę. Tiesos nebūvimas kūrinyje, kurio nebuvo.
Suskeldėjusios lūpos primena apie troškulį. Ir godžiai geri šaltinio vandenį. Bet tavo kūnas pradeda džiūti ir irti. Skeletas, kurio kaulus ištampė alkani šunys. Pelenais pavirtęs gyvenimas, tų kurie pasirinko kremacija. Dulkėmis – po žeme pakastų gyvųjų.
„Geriau aš būčiau paskendusi ir tapusi maistu žuvims“, - nupūsta nuo kreivo veidrodžio pagalvojo dulkė...

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 29, 17:03 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Erotai...,skatini susimastyti....Vot ir dabar galvoju....kaip lengvai, kaip nemirtingieji dievai.,..dalijame zmonems...nurodymus....patarimus..ir kabiname..etiketes....visai nepazindami zmogaus..., nesuprasdami jo busenos....svaidomes aukstomis frazemis...,o apsigreze..darom visai ka kita... Taip...keliaujam i dulke...visi..tik skirtingais keliais....Man negaila tau gero zodzio....nes tikrai parasei gerai...ir paskaityti turetu daugelis..ir pamastyti....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 29, 18:46 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Skaitom..skaitom :difus_clapping ..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 29, 20:27 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Erotas.:))********************

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin