Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 23, 09:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: pasaulio bamba "I came back" ;)
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 10, 15:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 7, 20:37
Pranešimai: 40
Miestas: Alytus
Drs rašė:
"Ką gali daryti tuoj, niekad nedaryk rytoj" sako vienas posakis, kurio laikytis prievarta neverta, bet juo gyvenima, jei kažko tai ištikro sieki :) . Bent man rodos, kad galimybių tai tu tikrai turi, va tik būtent kokios tai ugnelės labai trūksta. Atrodo dėlsi apsispręst kas tau tai ar mėgiamas hobi, kas beje irgi pagirtina, ar kažkas rimčiau, o delsimas kuo toliau tuo labiau vis spręndžia už tave visokių 'atsitiktinių' gyvenimo situacijų dėka :wink: . Pradžiai reikėtų gerai ir rimtai išsiaiškint savo gyvenimo norus ir tikslus, o po to man rodos jie savaime "gyvendinsis" be didesnės prievartos :) .


Protingai kalbi :) Pagalvosiu ;)

_________________
Don`t worry, be happy!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasaulio bamba "I came back" ;)
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 10, 18:37 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
o ka tu galvoji aplamai studijuot keramika tapyba ar kompozicija? nes cia irgi rimtai apsisprest rikia prfesija kokia as priimeu sprendima kad is to nepragivenis ir kad tik tikri talentai to nusipelne beto tai labai keblu kalbant apie istojima cia paprasta dailes mokykla nepades as ir jau 5m lankaiu daile bet kas is to..., nu tu pagalvok gauni kazkoki popiergaili o jis nieko nereiskia visks susieda is tavo lauretes popieriuku ar kitonisku laimejimu susijusiu su daile sh... bus jei nieko nera beto tu vyresne uz mane tai manau kazkas gal tau jau rimtai kirba galvele (nu sakes kad sumaleu) jei ka duosiu aza patarimuka (neisizeisk) su piestuku darbu fona reikia trintuku apvalyt kad nebutu pirsto zymiu ir negalima tono det trinant pirstu nes tai tik murzinumas dedamas reikia strichuoti darba ivairiu kitumu piestukais

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasaulio bamba "I came back" ;)
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 10, 21:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 7, 20:37
Pranešimai: 40
Miestas: Alytus
nuodingoji gebene rašė:
o ka tu galvoji aplamai studijuot keramika tapyba ar kompozicija? nes cia irgi rimtai apsisprest rikia prfesija kokia as priimeu sprendima kad is to nepragivenis ir kad tik tikri talentai to nusipelne beto tai labai keblu kalbant apie istojima cia paprasta dailes mokykla nepades as ir jau 5m lankaiu daile bet kas is to..., nu tu pagalvok gauni kazkoki popiergaili o jis nieko nereiskia visks susieda is tavo lauretes popieriuku ar kitonisku laimejimu susijusiu su daile sh... bus jei nieko nera beto tu vyresne uz mane tai manau kazkas gal tau jau rimtai kirba galvele (nu sakes kad sumaleu) jei ka duosiu aza patarimuka (neisizeisk) su piestuku darbu fona reikia trintuku apvalyt kad nebutu pirsto zymiu ir negalima tono det trinant pirstu nes tai tik murzinumas dedamas reikia strichuoti darba ivairiu kitumu piestukais


Kokia aš pagerbta tarp jūsų, taip manim susidomėjot, patarimu duodat, na dėkui jums už tai. Manau stoti į aprangos dizainą.

_________________
Don`t worry, be happy!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasaulio bamba "I came back" ;)
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 11, 17:10 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
na nepyk as kabinuosi prie viso pasaulio (tokia jau pacuke esu) bet zinok tau tas tik i gera kad mane kas taip aprektu...

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasaulio bamba "I came back" ;)
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 11, 17:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 7, 20:37
Pranešimai: 40
Miestas: Alytus
nuodingoji gebene rašė:
na nepyk as kabinuosi prie viso pasaulio (tokia jau pacuke esu) bet zinok tau tas tik i gera kad mane kas taip aprektu...


Tu nei pacukė, nei kažką blogo darai, tiesiog tu kažkur nuklydus per savo pilną kuribingų minčių galvelę, o kaip bus toliau-pagyvensim pamatysim ;)

_________________
Don`t worry, be happy!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasaulio bamba "I came back" ;)
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 12, 12:00 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
pasaulio bamba rašė:
Tu nei pacukė, nei kažką blogo darai, tiesiog tu kažkur nuklydus per savo pilną kuribingų minčių galvelę, o kaip bus toliau-pagyvensim pamatysim ;)


Mano nuomone, tai neišvengiamas menininko talento požymis :D .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasaulio bamba "I came back" ;)
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 12, 16:10 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
bludyt neaiskiom kryptim?

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasaulio bamba "I came back" ;)
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 18, 20:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 7, 20:37
Pranešimai: 40
Miestas: Alytus
Sakoma: Žmogus turi eiti ne ten, kur lengva, o ten, kur sudėtinga, nes ten, kur lengva gali nueiti visi. Tad aukščiau nosi, gebenėle ;)

_________________
Don`t worry, be happy!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin