Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 23, 19:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 15:18 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Anonymous rašė:
asha rašė:
Įdomu, įdomu, Kica, tęsk.. :)
Užgrobiančiai rašai:)
Ar nereikėjo tau atskiro tik puslapiuko užsivest?mm?
Pridengsim ir nebeliks vientisumo..
:)


Manau man atskiros temos tikrai nereikia ;) dar koks vienas kitas gabaliukas ir bus gana ;))) Kas per ilgai - vargina skaitytojus ;)



Kaip ką, bet manęs tai ne..Mėgstu kūrybą... :) Nors nemėgstančių čia nėra.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 16:22 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Kica.:) saunuole.. ir kukli :))

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 27, 07:59 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
Kvepia rytu. Miestietišku tikruoju rytu. Ore tvyro išmetamųjų dujų, šlapio asfalto ir ką tik nupjautos žolės kvapas. Labiau prasidarau langą ir bandau savo nosies galiomis įkvėpti rytinio miesto aromatą. Užsimerkiu ir jaučiu, kaip viduje pasklinda pilnatvė. Ji nuvingiuoja per visą kūną iki kojų pirštų galiukų. Dar kelias sekundes sulaikau kvėpavimą norėdama tą rytą ilgiau prisiminti. Viskas ... stipriu atodūsiu iškvepiu iš plaučių orą ir atmerkiu akis. Užsidarau langą. Toks jausmas, kad akimirką buvau tiesiog išgaravusi.



07 07 27, rytas


:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 27, 08:20 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Red, priminei mano miestiškus rytus..ir paširdžiuose taip gera pasidarė.....Taip tiksliai, kad regiu save skubančią miesto gatve anksti rytą..Mašinų dar nedaug...O tas specifinis kvapas, drėgmė, nusėdusi rūko pavidalu..Ir būtinai užsukdavau į nedidelę kavinukę, kurioj būdavo ypatingai skani kava.. :lol:
Red, sveikinu, parašyk dar..labai noriai skaitosi.. :P PDT_Love_24 :difus_good


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Musu proza
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 30, 15:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 3, 19:31
Pranešimai: 1029
Miestas: The Maps of Lithuania
Kūčios(bažnyčioje)

Gruodžio 24 - osios vakarą visi kartu pasivaišinę Kūčių stalo gėrybėmis(pasidalinę kalėdaičiais, įvairiais žuvies patiekalais, kisieliumi, žele). Pasisotinę, galėjome ruoštis į Bažnyčią(Piemenėlių mišias). Mišių pradžia 20 val.
Dar buvo likę keletas minučių iki Šv. Mišių. Susirinko nemažas būrys tikinčiųjų, kurie atvyko pasisvečiuoti pas savo tėvus, aplankyti giminaičius per didžiąsias šventes. Tad tarsi jautėme tą Dievo artumą šalia vienas kito. Tvyrojo mumyse dieviška meilė.
Dvasininkas truputį nustebo, kai kuklioje bažnyčioje susirinko tiek daug tikinčiųjų. Maloniai nustebintas, sukalbėjo Tėve mūsų malda prie betliejaus, pasimeldė.
Mišių eigoje per pamokslą papasakojo trumpą istoriją apie vaiką ir tėtį. Berniukas panorėjo sužinoti, kiek ji tėvas uždirba ir klausia:
- Tėti, kiek gauni pinigų per valandą?
Šeimos galva sutriko ir net nenorėjo atsakyti.
- Koks tavo reikalas? Aš neprivalau sakyti, tai mano pinigai.
Tėvas suprato, kad per daug emocingai sureagavo. O vaikas toliau klausė.
- Kiek uždirbi?
Tėvas atsakė:
- 50
Berniukas tuo metu turėjo tik 20.
- Tėti, paskolink man 30.
Tėvas sūnui padavė 30. Vaikas turėjo 50 ir pasakė:
- Aš turiu 50, o tai tavo vienos valandos atlygis. Sumokėsiu ir praleiskim tą laiką kartu.
Po šio pasakojimo, kai kurie susigraudino, tikiuosi, kad susimąstė, jog šeimoje galėtų praleisti daugiau laiko. Kun. toliau tęsė Šv. Mišias. Pabaigoje visus palaimino ir palinkėjo ramybės. Žmonės bent trumpam tapo laimingesni, sugrįžome į namus. Toliau džiaugiamės, kad esame visi kartu, kad šventes galime sutikti šeimos rate.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Musu proza
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 1, 16:11 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Pamokanti istorija, EnJoy..Šaunu, kad ją įsidėmėjai.. :wink: :difus_ok


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Musu proza
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 1, 22:38 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 10, 13:16
Pranešimai: 605
Taip,pamokanti istorija EnJoy :difus_18

_________________
Jeigu širdis nepaveja meilės,reiškiasi ji bėga ne tuo taku.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Musu proza
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 19, 14:42 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 3, 19:31
Pranešimai: 1029
Miestas: The Maps of Lithuania
Mieloji Laura!

Karštai dėkoju už Tavo parašytą laišką. Nerandu žodžių, kuriais galėčiau Tau padėkoti. Mieloji, mane sužavėjai ir pribloškei - tiek Tavyje gerumo ir grožio. Stengiausi kuo greičiau parašyti atsakymą, bet per savo neprisiruošimą, laiko stoką iš karto nepavyko, tad rašau dabar. Kitu atveju, aš Tau niekada neparašyčiau. Parašysiu iš visos širdies, o Tu tik skaityk bei mėgaukis mano kūrybos vaisiais. Man to užteks, daugiau neprašysiu.
Kiekviena diena lyg amžinybė. Ji slenka taip lėtai it iš žiemo miego prabudęs gyvis. Taip aš laukiau Tavo laiško, vis vaikščiodamas iš vieno kampo į kitą. Bėgo dienos, o aš vis vyliausi, kad sulauksiu. Vieną gražią dieną radau savo pašto dėžutėje laišką. Jau žinojau, kieno ten laiškas, vos išvydęs galėjau pasakyti sau. Taip, tai Laura. Nedrąsiai perplėšęs voką, apsižiūrėjau, kad aplink tik aš vienas esu. Pradėjau skaityti. Prisiminiau visą mūsų kartu praleistą laiką. Tikiu, mums gera buvo, kai jautėme vienas kito artumą, šilumą, spinduliuojančią meilę, ji mus artino. Mes tuomet negyvenome Žemėje, o Rojuje. Visos dienos lyg pasakų knygos puslapiai, verčiu ir verčiu...matau tik grožį. Tavo laiškas lygiai toks pat. Perskaičiau ne kartą ir ne du. Žinok, galėtum gausybei jautrios sielos žmonių pravirkdyti širdį. Tu tai gali ir Tau tai puikiai pavyksta.
Kai gausi laišką, iš karto neperskaityk, o lai į vidų patenka jausmai susiję su manimi. Plūsta į širdį ir išspaudžia nors vieną ašarą, tekančią Tavo dailiu veidu. Po to galėsi skaityti ir prisiminti, kas mums kartu buvo gera, bet ateitis... Ateitis kitokia. Nebus dar sykį taip, kaip buvo... Sėkmės Tau ateity...

Tavo buvęs artimas draugas X

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin