Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Kaip vertinate užeigą "Fabai"?
Labai gera vieta, kai galiu - apsilankau 0%  0%  [ 0 ]
Užeiga, kaip užeiga, nors ir ne iš blogųjų 33%  33%  [ 2 ]
Einu ten nebent, jei nėra daugiau kur nueiti 33%  33%  [ 2 ]
Netikusi skylė, neisiu ten niekada 0%  0%  [ 0 ]
Niekad ten nebuvau, nežinau 33%  33%  [ 2 ]
Viso balsų : 6
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Vilnius: "Fabai" Ateities g.
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 4, 20:00 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Koks to restoraniuko pavadinimas, tokia ir pastato išvaizda. Turėjo atrodyti įspūdingai prieš kokius 10-15 metų, kai jo dar nebuvo :-)

Niekad nebūčiau užsukęs į tokią vietą, turinčią tokį treningovą, urlovą, bomžovą pavadinimą. Bet, kaip tais gavosi taip, kad mano antra pusė ten kartą buvo ir įtikino mane, kad maistas bus skanus.

Viduje - dvi salikės - viena didesnė, kita - mažesnė, su vos keliais staliukais. Pastarojoje yra didelis pečius, kur kepami visokie patiekalai - šašlykai, užkeptos bulvės, kepsniai ir pan.. Prie krosnies buria kažkoks armėnas (o gal gruzinas). Pati aplinka viduje - visiškai neatitinka nei pastato išvaizdos, nei idijotiško pavadinimo: viskas atrodo senoviškai, bet labai tvarkingai, be ypatingo kičo, prie sienų - lentynos su visokiomis senovinėmis įdomybėmis.

Taigi, pirmiausiai - kas blogo. Meniu: didelis MINUSAS šiam kabokui, kad jis klastauja. Klasta - primityvi ir seniai visiems žinoma: parašomas patiekalo pavadinimas su kaina, o paskui paaiškėja, kad atsikirai reikia nusipirkti garnyrą (bulvės ir ryžiai berods po 2,5lt), daržovių (berods po 1,5lt), padažo (berods po 2,5lt)... O kepsniai - irgi ne per didžiausi. Taigi, mums dviems (viena porcija - antrai pusei ir trys porcijos - man), plius gėrimai, plius desertai - gavosi apie 80 litų, kitaip tariant, apie pusantro karto daugiau, nei būtų susidarę daugumoje kitų vietų. O kai skaičių labai daug, susikontroliuoti sumas labai keblu. Huh, ką ten mums - kaboko padavėja maždaug 20 minučių rašėsi ir skaičiavo... Nors, gal kažką ir apgavo, nes vietoje čekio davė du ranka užpildytus neįskaitomus lapelius su taisymais. Tai va tiek blogo apie šią užeigą.

Kas gero - patiekalai tikrai skanūs. Aptarnavimas - nėra labai greitas, bet labai lėtu irgi nepavadinčiau. Šašlykai (~12 lt be priedų) - skanūs, vištienos kepsniukas (~6lt be priedų, mažiukas) - puikus, o labiausiai įstrigo toks "Motiejus" (berods 12lt be priedų) - pailgas ištisinis mėsos gabalas, pavidalo, kaip dešra, ištisai iškeptas ant iešmo, kaip šašlykas. Itin skanus. Folijoje užkeptos bulvės - skanulės, nors kažkur yra tekę ragauti ir dar geresnių, padažai - irgi labai vykę, atnešami atskirose padažinėse. Taigi, maisto kokybė lyg ir kompensuoja kainas. Daugiau mažiau, bent kažkiek.

Atskirai apie gėrimus ir desertus: grepfrutų sulčių jie neturi. Išvis natūralių lyg ir neturi. Fufeliai. Ir dar su tokiomis kainomis. Užtat desertai labai neblogi, bent jau maniškis grietinėles desertas su vyšniomis - liuksusinis buvo :-) O kava - kraštutinai prasta, visiškos paplavos (beveik kaip kokiam kioske), daugelis valgyklų duoda žymiai geresnę.

Kas dar užstrigo - tai ne tiek baisiai blogas, kiek juokingas nesusikalbėjimas su padavėja: meniu parašytos trys marinuotų daržovių rūšys, padavėja sako, kad yra šešios. Maždaug toks pokalbis išsivystė (pardavėja kalba vangiai vangiai, nelabai reaguodama į aplinką, žvilgsnis tarpais kažkur į niekur...):
  • Aš: O jei šešios rūšys, tai kokios?
  • Padavėja: Mmm... Ėėė... Kopūstai... Peperoni...
  • Aš: Peperoni - tai kas? Pipirai?
  • Padavėja: Nu... Taip (vėliau paaiškėjo, kad ji tiesiog užmiršo žodį "jelapena").
  • Aš: O ką patartumėte užsisakyti, kas čia pas jus gero?
  • Padavėja: Mmmm... Ėėėė... Maistas?
  • Aš: Na, taip, ką iš patiekalų patartumėte?
  • Padavėja: Ėėė...
  • Aš: ?
  • Padavėja: Mmmm... Mėsa?
  • Aš: Na? Taip?
  • Padavėja: Mmmm...?
  • Aš: Ką čia skanaus pasiūlytumėt?
  • Padavėja: Na, čia yra... Parašyta...
  • Aš: Na, gerai, tiek to, ką čia turime? Čia vat, "Motiejus" - kas tai per daiktas?
  • Padavėja: Mmm... Ėėėė... Na... Mėsa? Kepta...
  • Aš: Šitas daiktas skanus?
  • Padavėja (staigus pagyvėjimas, iš akių pasimato, kad šį kartą jau ŽINO atsakymą): Skanus!
  • Aš: Gerai, tai šitą... O čia vištienos kepsniukas - didelis jis ar mažas, matot, aš tų skaičių gramais nesuprantu?
  • Padavėja: Mmmm... Ėėėė... Na, 150 gramų... Toks... Na... (vangiai mosteli rankomis)
  • Aš: Na, gerai, tai šitą, tą ir tą ir dar tą ir tą ir tą ir tą ir tą.
  • Padavėja: O desertą pirmiau nešti, ar paskui, kai viską suvalgysite?
  • ...


Tai vat tiek apie aptarnavimą :-)

Reziumuojant: aptarnavimas - 6 balai iš 10, kainos (pridedame čia ir klastavimus) - 3 balai iš 10, maisto kokybė - 9 balai iš 10. Jei norite pavalgyti skaniai ir pinigų negaila - užsukite, verta. O jei norite labai greitai ar pigiai - nežinau... Aš pats gal užeisiu ten ir dar katą. Tik būsiu atsargesnis su kainomis :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 5, 10:41 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Pridurčiau, kad nuo seno ten buvo bilijardinė - šašlykinė "Stiebas" (steigėjai ir savininkai perbėgo iš anuomet eilinį kartą žlungančių "Medžiotojų" Jeruzalėje"). Bilijardinės funkcijas "Fabai" atlieka iki šiol, tik dažnokai tenka palaukti, kol astilaisvins stalai, kurių kokybę vertinčiau normaliai. Tiesa, kartais tenka padavėjas ir aptarnaujančiass merginas paraginti, bet arbatpinigiai ir šypsena dažnai suminkština jų širdis bei padidina aptarnavimo kokybės rodiklį.

Prie meniu pridėčiau įspūdingus vištienos šašlykus. Ką jau ką, o mėsą jie ten sugeba paruošti visai neblogai...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vilnius: "Fabai" Ateities g.
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 13:23 
tractor rašė:
Koks to restoraniuko pavadinimas, tokia ir pastato išvaizda. Turėjo atrodyti įspūdingai prieš kokius 10-15 metų, kai jo dar nebuvo :-)

Niekad nebūčiau užsukęs į tokią vietą, turinčią tokį treningovą, urlovą, bomžovą pavadinimą. Bet, kaip tais gavosi taip, kad mano antra pusė ten kartą buvo ir įtikino mane, kad maistas bus skanus.

Viduje - dvi salikės - viena didesnė, kita - mažesnė, su vos keliais staliukais. Pastarojoje yra didelis pečius, kur kepami visokie patiekalai - šašlykai, užkeptos bulvės, kepsniai ir pan.. Prie krosnies buria kažkoks armėnas (o gal gruzinas). Pati aplinka viduje - visiškai neatitinka nei pastato išvaizdos, nei idijotiško pavadinimo: viskas atrodo senoviškai, bet labai tvarkingai, be ypatingo kičo, prie sienų - lentynos su visokiomis senovinėmis įdomybėmis.

Taigi, pirmiausiai - kas blogo. Meniu: didelis MINUSAS šiam kabokui, kad jis klastauja. Klasta - primityvi ir seniai visiems žinoma: parašomas patiekalo pavadinimas su kaina, o paskui paaiškėja, kad atsikirai reikia nusipirkti garnyrą (bulvės ir ryžiai berods po 2,5lt), daržovių (berods po 1,5lt), padažo (berods po 2,5lt)... O kepsniai - irgi ne per didžiausi. Taigi, mums dviems (viena porcija - antrai pusei ir trys porcijos - man), plius gėrimai, plius desertai - gavosi apie 80 litų, kitaip tariant, apie pusantro karto daugiau, nei būtų susidarę daugumoje kitų vietų. O kai skaičių labai daug, susikontroliuoti sumas labai keblu. Huh, ką ten mums - kaboko padavėja maždaug 20 minučių rašėsi ir skaičiavo... Nors, gal kažką ir apgavo, nes vietoje čekio davė du ranka užpildytus neįskaitomus lapelius su taisymais. Tai va tiek blogo apie šią užeigą.

Kas gero - patiekalai tikrai skanūs. Aptarnavimas - nėra labai greitas, bet labai lėtu irgi nepavadinčiau. Šašlykai (~12 lt be priedų) - skanūs, vištienos kepsniukas (~6lt be priedų, mažiukas) - puikus, o labiausiai įstrigo toks "Motiejus" (berods 12lt be priedų) - pailgas ištisinis mėsos gabalas, pavidalo, kaip dešra, ištisai iškeptas ant iešmo, kaip šašlykas. Itin skanus. Folijoje užkeptos bulvės - skanulės, nors kažkur yra tekę ragauti ir dar geresnių, padažai - irgi labai vykę, atnešami atskirose padažinėse. Taigi, maisto kokybė lyg ir kompensuoja kainas. Daugiau mažiau, bent kažkiek.

Atskirai apie gėrimus ir desertus: grepfrutų sulčių jie neturi. Išvis natūralių lyg ir neturi. Fufeliai. Ir dar su tokiomis kainomis. Užtat desertai labai neblogi, bent jau maniškis grietinėles desertas su vyšniomis - liuksusinis buvo :-) O kava - kraštutinai prasta, visiškos paplavos (beveik kaip kokiam kioske), daugelis valgyklų duoda žymiai geresnę.

Kas dar užstrigo - tai ne tiek baisiai blogas, kiek juokingas nesusikalbėjimas su padavėja: meniu parašytos trys marinuotų daržovių rūšys, padavėja sako, kad yra šešios. Maždaug toks pokalbis išsivystė (pardavėja kalba vangiai vangiai, nelabai reaguodama į aplinką, žvilgsnis tarpais kažkur į niekur...):
    :o
  • Aš: O jei šešios rūšys, tai kokios?
  • Padavėja: Mmm... Ėėė... Kopūstai... Peperoni...
  • Aš: Peperoni - tai kas? Pipirai?
  • Padavėja: Nu... Taip (vėliau paaiškėjo, kad ji tiesiog užmiršo žodį "jelapena").
  • Aš: O ką patartumėte užsisakyti, kas čia pas jus gero?
  • Padavėja: Mmmm... Ėėėė... Maistas?
  • Aš: Na, taip, ką iš patiekalų patartumėte?
  • Padavėja: Ėėė...
  • Aš: ?
  • Padavėja: Mmmm... Mėsa? :D
  • Aš: Na? Taip?
  • Padavėja: Mmmm...?
  • Aš: Ką čia skanaus pasiūlytumėt?
  • Padavėja: Na, čia yra... Parašyta...
  • Aš: Na, gerai, tiek to, ką čia turime? Čia vat, "Motiejus" - kas tai per daiktas?
  • Padavėja: Mmm... Ėėėė... Na... Mėsa? Kepta...
  • Aš: Šitas daiktas skanus?
  • Padavėja (staigus pagyvėjimas, iš akių pasimato, kad šį kartą jau ŽINO atsakymą): Skanus!
  • Aš: Gerai, tai šitą... O čia vištienos kepsniukas - didelis jis ar mažas, matot, aš tų skaičių gramais nesuprantu?
  • Padavėja: Mmmm... Ėėėė... Na, 150 gramų... Toks... Na... (vangiai mosteli rankomis)
  • Aš: Na, gerai, tai šitą, tą ir tą ir dar tą ir tą ir tą ir tą ir tą.
  • Padavėja: O desertą pirmiau nešti, ar paskui, kai viską suvalgysite?
  • ... ach :oops:

Tai vat tiek apie aptarnavimą :-)

Reziumuojant: aptarnavimas - 6 balai iš 10, kainos (pridedame čia ir klastavimus) - 3 balai iš 10, maisto kokybė - 9 balai iš 10. Jei norite pavalgyti skaniai ir pinigų negaila - užsukite, verta. O jei norite labai greitai ar pigiai - nežinau... Aš pats gal užeisiu ten ir dar katą. Tik būsiu atsargesnis su kainomis :-)
mhm :evil: :twisted: :roll: :wink: :cry: :lol: :o


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Vilnius: "Fabai" Ateities g.
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 13:52 
tractor rašė:
Koks to restoraniuko pavadinimas, tokia ir pastato [i][u][b]išvaizda. Turėjo atrodyti įspūdingai prieš kokius 10-15 metų, kai jo dar nebuvo :-)

Aš: O jei šešios rūšys, tai kokios?

Padavėja: Mmm... Ėėė... Kopūstai... Peperoni...

Aš: Peperoni - tai kas? Pipirai?

Padavėja: Nu... Taip (vėliau paaiškėjo, kad ji tiesiog užmiršo žodį "jelapena").

Aš: O ką patartumėte užsisakyti, kas čia pas jus gero?

Padavėja: Mmmm... Ėėėė... Maistas?

Aš: Na, taip, ką iš patiekalų patartumėte?

Padavėja: Ėėė...

Aš: ?

Padavėja: Mmmm... Mėsa?

Aš: Na? Taip?

Padavėja: Mmmm...?

Aš: Ką čia skanaus pasiūlytumėt?

Padavėja: Na, čia yra... Parašyta...

Aš: Na, gerai, tiek to, ką čia turime? Čia vat, "Motiejus" - kas tai per daiktas?

Padavėja: Mmm... Ėėėė... Na... Mėsa? Kepta...

Aš: Šitas daiktas skanus?

Padavėja (staigus pagyvėjimas, iš akių pasimato, kad šį kartą jau ŽINO atsakymą): Skanus!

Aš: Gerai, tai šitą... O čia vištienos kepsniukas - didelis jis ar mažas, matot, aš tų skaičių gramais nesuprantu?

Padavėja: Mmmm... Ėėėė... Na, 150 gramų... Toks... Na... (vangiai mosteli rankomis)

Aš: Na, gerai, tai šitą, tą ir tą ir dar tą ir tą ir tą ir tą ir tą.

Padavėja: O desertą pirmiau nešti, ar paskui, kai viską suvalgysite?

... ach



Tai vat tiek apie aptarnavimą

Reziumuojant: aptarnavimas - 6 balai iš 10, kainos (pridedame čia ir klastavimus) - 3 balai iš 10, maisto kokybė - 9 balai iš 10. Jei norite pavalgyti skaniai ir pinigų negaila - užsukite, verta. O jei norite labai greitai ar pigiai - nežinau... Aš pats gal užeisiu ten ir dar katą. Tik būsiu atsargesnis su kainomis
mhm :roll: :twisted: :evil:

Niekad nebūčiau užsukęs į tokią vietą, turinčią tokį treningovą, urlovą, bomžovą pavadinimą. Bet, kaip tais gavosi taip, kad mano antra pusė ten kartą buvo ir įtikino mane, kad maistas bus skanus.

Viduje - dvi salikės - viena didesnė, kita - mažesnė, su vos keliais staliukais. Pastarojoje yra didelis pečius, kur kepami visokie patiekalai - šašlykai, užkeptos bulvės, kepsniai ir pan.. Prie krosnies buria kažkoks armėnas (o gal gruzinas). Pati aplinka viduje - visiškai neatitinka nei pastato išvaizdos, nei idijotiško pavadinimo: viskas atrodo senoviškai, bet labai tvarkingai, be ypatingo kičo, prie sienų - lentynos su visokiomis senovinėmis įdomybėmis.

Taigi, pirmiausiai - kas blogo. Meniu: didelis MINUSAS šiam kabokui, kad jis klastauja. Klasta - primityvi ir seniai visiems žinoma: parašomas patiekalo pavadinimas su kaina, o paskui paaiškėja, kad atsikirai reikia nusipirkti garnyrą (bulvės ir ryžiai berods po 2,5lt), daržovių (berods po 1,5lt), padažo (berods po 2,5lt)... O kepsniai - irgi ne per didžiausi. Taigi, mums dviems (viena porcija - antrai pusei ir trys porcijos - man), plius gėrimai, plius desertai - gavosi apie 80 litų, kitaip tariant, apie pusantro karto daugiau, nei būtų susidarę daugumoje kitų vietų. O kai skaičių labai daug, susikontroliuoti sumas labai keblu. Huh, ką ten mums - kaboko padavėja maždaug 20 minučių rašėsi ir skaičiavo... Nors, gal kažką ir apgavo, nes vietoje čekio davė du ranka užpildytus neįskaitomus lapelius su taisymais. Tai va tiek blogo apie šią užeigą.

Kas gero - patiekalai tikrai skanūs. Aptarnavimas - nėra labai greitas, bet labai lėtu irgi nepavadinčiau. Šašlykai (~12 lt be priedų) - skanūs, vištienos kepsniukas (~6lt be priedų, mažiukas) - puikus, o labiausiai įstrigo toks "Motiejus" (berods 12lt be priedų) - pailgas ištisinis mėsos gabalas, pavidalo, kaip dešra, ištisai iškeptas ant iešmo, kaip šašlykas. Itin skanus. Folijoje užkeptos bulvės - skanulės, nors kažkur yra tekę ragauti ir dar geresnių, padažai - irgi labai vykę, atnešami atskirose padažinėse. Taigi, maisto kokybė lyg ir kompensuoja kainas. Daugiau mažiau, bent kažkiek.

Atskirai apie gėrimus ir desertus: grepfrutų sulčių jie neturi. Išvis natūralių lyg ir neturi. Fufeliai. Ir dar su tokiomis kainomis. Užtat desertai labai neblogi, bent jau maniškis grietinėles desertas su vyšniomis - liuksusinis buvo :-) O kava - kraštutinai prasta, visiškos paplavos (beveik kaip kokiam kioske), daugelis valgyklų duoda žymiai geresnę.

Kas dar užstrigo - tai ne tiek baisiai blogas, kiek juokingas nesusikalbėjimas su padavėja: meniu parašytos trys marinuotų daržovių rūšys, padavėja sako, kad yra šešios. Maždaug toks pokalbis išsivystė (pardavėja kalba vangiai vangiai, nelabai reaguodama į aplinką, žvilgsnis tarpais kažkur į niekur...): :wink:
    :o
  • Aš: O jei šešios rūšys, tai kokios?
  • Padavėja: Mmm... Ėėė... Kopūstai... Peperoni...
  • Aš: Peperoni - tai kas? Pipirai? :x
  • Padavėja: Nu... Taip (vėliau paaiškėjo, kad ji tiesiog užmiršo žodį "jelapena").
  • Aš: O ką patartumėte užsisakyti, kas čia pas jus gero?
  • Padavėja: Mmmm... Ėėėė... Maistas?
  • Aš: Na, taip, ką iš patiekalų patartumėte?
  • Padavėja: Ėėė...
  • Aš: ?
  • Padavėja: Mmmm... Mėsa? :D :(
  • Aš: Na? Taip?
  • Padavėja: Mmmm...?
  • Aš: Ką čia skanaus pasiūlytumėt?
  • Padavėja: Na, čia yra... Parašyta...
  • Aš: Na, gerai, tiek to, ką čia turime? Čia vat, "Motiejus" - kas tai per daiktas?
  • Padavėja: Mmm... Ėėėė... Na... Mėsa? Kepta...
  • Aš: Šitas daiktas skanus?
  • Padavėja (staigus pagyvėjimas, iš akių pasimato, kad šį kartą jau ŽINO atsakymą): Skanus!
  • Aš: Gerai, tai šitą... O čia vištienos kepsniukas - didelis jis ar mažas, matot, aš tų skaičių gramais nesuprantu?
  • Padavėja: Mmmm... Ėėėė... Na, 150 gramų... Toks... Na... (vangiai mosteli rankomis) :o
  • Aš: Na, gerai, tai šitą, tą ir tą ir dar tą ir tą ir tą ir tą ir tą.
  • Padavėja: O desertą pirmiau nešti, ar paskui, kai viską suvalgysite?
  • ... ach :oops:
:shock:

Tai vat tiek apie aptarnavimą :-)

Reziumuojant: aptarnavimas - 6 balai iš 10, kainos (pridedame čia ir klastavimus) - 3 balai iš 10, maisto kokybė - 9 balai iš 10. Jei norite pavalgyti skaniai ir pinigų negaila - užsukite, verta. O jei norite labai greitai ar pigiai - nežinau... Aš pats gal užeisiu ten ir dar katą. Tik būsiu atsargesnis su kainomis :-)
mhm :evil: :twisted: :roll: :wink: :cry: :lol: :o PDT_Love_04


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 14:15 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ko čia žaidi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 14:28 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Teko ten kelis kartus valgyt, tai šiaip pakankamai skanu, bet vieną kartą gavau atšalusį kebabą... :( Kurio dar teko palaukt...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 19:15 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Ko gero laukti reikėjo, kol atšals, nes šiltas ir šviežias kebabas, kaip žinia, nemadingas 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 03:29 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Man tai patiko bajeris..... ar desertą pirmiausia atnešti :lol: :lol: :lol: :lol:
Ui vaikai nebuvot mūsų restoranuose, vo pas Jadzę paklauskit. Tractor, turbūt ant rytojaus namo išvažiuotum. :lol: :lol: :lol: Kai kavą neša, išlieja ten ant puodelio į lėkštutę paskum pastato, per petį paplekšnoja ir sako: čia biskiuką išliejau :lol: :lol:
Nu esu buvusi tokiuose jau tikrai geruose (pagal pinigus) kur vakarienė ir 200 dolerių kainuoja. Vat vienas Italų pakenčiamas su aplinka, tikrai neblogas, bet maistas nelabai skanus, o jei virtuvė gera, tai padavėjai su taukuotais žiūrstais vaikšto. Vat įdomu būtų, kad Tu Jadze papasakotum, nes Niujorke nebuvau, gal tik pas mus taip kaime, kaip ir kurorte. Nors, aišku, tai dvi tautos ir skirtingi interesai. Čia visi tik prisiryt ateina, o kartais norisi ir romantiškai vakarą praleisti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin