Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 21:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Tęsiant gero maisto temą
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 11, 12:59 
Norėčiau pasidalinti savo teigiamais įspūdžiais. Sostinėje yra neblogas graikiško maisto restoranas METAXA, bet man jaukesnis pasirodė LIŪTŲ VARTAI. turbūt todėl, kad mėgstu tylius, ramius rūsius. o jei dar pridėsite jaukiomis spalvomis išdažytas sienas, nišose stovinčias antikinio stiliaus skultūras ar egiptietiškus elementus (nesupratau, ką jie čia veikia, bet tiek to) ir patalpą per pusę skirianti fonatnėlį, gausite puikią vietą kur galima mėgautis savotiška graikiška arbata su gvazdikėliais, muskatu, pipirais ir pan. arba atsipalaiduoti geriant specifinį sakais kvepianti graikišką vyną. Maistas, kiek teko ragauti, skanus. Kainos didesnės už vidutines, bet maistas to vertas. Beje, čia labai šaunu lankytis didesnėmis kompanijomis ir užsisakyti ka nors iš didesnių patiekalų, bet tą reiktų padaryti iš anksto. Ir iš viso, jei nebūtų garnyro už kurį reikia mokėti atskirai, o padavėja daugiau šypsotusi, vieta, mano nuomone, butu be priekaištų. laukiu prieštaravimų. :P


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 17, 09:55 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
na, del maisto tai pritariu...nors gal as ten vis pataikau alkana, tai del to ir viskas skanu:) bet aplinka tai, svelniai tariant, truputeli kraupoka..bent jau man..tiesa sakant, jei reiktu dirbti man tokioj aplinkoj, abejoju, ar as sypsociausi:) o tesiant gero maisto tema ir gerus ispudzius - tai Vilniuje jau kuris laikas patinka Saint Germain...meniu nera didelis, bet kazkaip uztenka pasirinkimo, juolab kad, kiek teko lankytis, valgiais neteko nusivilti...jau nekalbu apie vynus.. :) teko apsilankyti Klaipedoje tu paciu savininku neseniai ikurtoje Petit Marseille vynineje...na, skanumelis kaip ir Vilniuje, tik daugiau staliuku, erdves - tad nesusiduriama su tokia problema kaip Vilniuje, kai reikia is anksto rezervuoti staliuka, nes ypac vakare spontaniskai uzsukti vargu ar pavyktu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin