Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Rūkymas kavinėse ir pan.
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 9, 22:44 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Taigi, norėjau tiesiog paklausti, ar čia tik "Submarinas" įvedė tokią tvarką, kad nerūkoma išvis, ar ir visi kabokai iš viso jau visur nerūkomi pasidarė?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 10, 10:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
A jau prasidejo?! :x ..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 10, 10:38 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
manau, arba jie nežino, arba šiaip yra p*** :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 10, 11:51 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Nu mano pamėgtoje aludėje "Po darbo" irgi nuo gegužės uždraudė rūkyti patalpoje - įsigaliojo Tabako kontrolės įstatymo nuostata dėl baudų už pažeidimus, o aludės savininkas verkšlena, kad neturi pinigų tinkamai įsirengti ventiliaciją. Dabar, kol šilta, sėbrai džiaugiasi galėdami rūkyti už lauko staliukų. Kai būna vėsiau - apsimetame airiais ir išeinam parūkyti į lauką :lol:

Reikėtų pridurti, kad kaboko patalpose atsirado specifinis išlaistyto alaus kvapas, nors anksčiau jo neisjausdavo per dūmus. Be to, nuo sausuio apskritai įsigalios draudimas rūkyti viešosiose patalpose! Vienžo, gal ir gerai, nes "Rūkymas žudo vėžį"...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 10, 15:36 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Ghrmz... Manau, kad kabokai turi turėti galimybę teikti paslaugas ir rūkantiems. T.y., daryti geresnį išskirstymą į rūkymo/nerūkymo zonas, orientuotis į tam tikras klientų grupes ir pan., pvz., yra gi ne vienas kabokas jau nuo seno, kuris skirtas nerūkantiems, tai galėtų būti ir kabokai rūkantiems, etc... O dabar...

Nu ką, skelbiu boikotą kabokams, kurie man neduoda rūkyt. Manau, kad jie tai pajus (tie, kas nors kartą matė, kiek aš valgau, supras).

O dar, specialiai pasiaiškinsiu, kokia čia partija šitą šūdą sugalvojo ir nebalsuosiu už ją ir visiems pažįstamiems rūkoriams pasakysiu tai.

Bus daugiau politinių lavonų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 10, 21:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Balandis 3, 12:48
Pranešimai: 66
Miestas: Siauliai
Gerai, kad draudžia (ar bent jau draus, nes pas mus tai dar negirdėjau, kad jau draustų) rūkyt kavinėse. Bet kažkaip gaila man ir tų rūkančiųjų...Nori pasėdėt su draugais, o rūkyt negali.. ech..sunkiai išspręndžiama problema

_________________
Angelai egzistuoja,bet kartais jie neturi sparnu ir mes juos vadiname draugais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 10, 22:00 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Man asmeniskai,tas draudimas yra visiska nesamone :evil: .Kompromisa surasti buti visai nesunku-reikia tik stirprios valios ir gramo smegenu.Juk galima butu vienuose baruose rukyti,o kituose ne.Cia valdzia vel kazka "organizuoja"..
Buvo uzdraude rukyti bare,kuriame mes su draugais lankomes.Na ir kas?Baras prarado 70% reguliariu lankytoju.Baro seiiminkas nusprende,kad per dideli nuostoliai ir nusprende sio draudimo nepaisyti..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Birželis 10, 23:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Balandis 3, 12:48
Pranešimai: 66
Miestas: Siauliai
Laukine, dėl tų atskirų barų rūkantiems ir nerūkantiems...Aš draugus renkuosi ne pagal tai ar jie rūko ar ne...taigi susidaro tokios kompanijos, kaip pusę rūkančių ir pusę ne. tai negi dabar rūkantiems reik į vieną barą, o nerūkantiems į kitą?

Asmeniškai aš neprieštarauju jei žmogus nori rūkyti.manęs tai netrikdo.Blogiausia visame tame yra tai, kad pareini iš tokio baro kartu su visais tais dūmais.Kiek kalbėjau su rūkančiais, tai jie nejaučia to kvapo, tačiau nerūkančiam tikrai nesmagu kai jo drabužiai ir plaukai atsiduoda cigaretėmis. Kodėl negalima padaryti tuose baruose rūkomųjų? Jei vyksta kokia šventė namuose, juk nerūko visi į foteliukus sukritę, o atsistoja ir eina parūkyt (balkoną, lauką..). Bent jau pas mane taip...

_________________
Angelai egzistuoja,bet kartais jie neturi sparnu ir mes juos vadiname draugais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin