Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 14:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 4, 08:20 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 21, 22:52
Pranešimai: 350
Miestas: Vilnius
sapnus atmintyje galima issaugoti dar vienu budu (isbandyta, bet gal tai irgi sutapimas?..) tiesiog prabudus nepaziureti i lango puse. Kiek cia yra teisybes?

_________________
Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, akimis nematome.
A.de Sent-Egziuperi


Mano blog'as
Mano darbų galerija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 4, 10:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Balandis 3, 12:48
Pranešimai: 66
Miestas: Siauliai
del tos pasamones ir sapnu...pries pusantru metu palaidojom seneli. ir mama sake, kad jei koki vakara apie ji pagalvoja tai nakti butinai sapnauoja ji. o viena nakti (visai neseniai) sapnavo savo gimtaji kaima.vaziavo ji masina (lyg ir i baznycia) ir sutiko seneli. jis buvo vel jaunas...ir mama pasake, kad jis sestu i masina ir vaziuotu su ja namo.o jis pasake, kad nevaziuos, nes jam cia labai gerai.tas "cia" tai lyg ir prieglauda kazkokia minejo jis ar kazka panasaus...gal tai kazka reiskia....

_________________
Angelai egzistuoja,bet kartais jie neturi sparnu ir mes juos vadiname draugais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 4, 17:33 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
As irgi turiu sapna,kuris jau 10metu periodiskai kartojasi.Sapnuoju,kad begu..Begu ne siaip sau..mane kazkas vejasi..Nezinau kas vejasi..bet stipriai jauciu..kad tai blogos jegos..Ryte..nubudus po tokio sapno..buna labai slogi nuotaika :roll: ..
O buna linksmu sapnu..Neseniai sapnavau "Laiko" kariuomene :lol: :lol: ..Smulkmenu neatsimenu..bet sedejom visi kazkokiam bunkery..su ginklais..gincu daug buvo :D ..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 4, 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 1, 11:40
Pranešimai: 14
Miestas: Kaunas
O man labai daznai buna, kad jei sapne reikia nuo kazko begti, tai tada kazkas nutinka kojom, jos pasidaro kaip surakintos ir labai sunku buna begti, nors ir stengiesi is visu jegu. Kazkada sakydavo, kad kai ta sapnuoji, reiskia augi, bet kazkaip keista, juk jau keli metai kaip neaugu, bet vis tiek pasitaiko tokiu sapnu...

_________________
Nera lifto i sekme, reikia lipti laiptais


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 5, 10:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 21, 22:52
Pranešimai: 350
Miestas: Vilnius
Spalvoti sapnai yra pranasiski... :shock:
Sakoma, kad sapnuoti erotinius sapnus- labai sveika, jie daro teigiama itaka :wink:

_________________
Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, akimis nematome.
A.de Sent-Egziuperi


Mano blog'as
Mano darbų galerija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 8, 16:24 
Agaaa... ash ir turejau nuo vaikystes du sapnus pastovius. Abu baisus ir gasdinantys, tokie nejaukus buvo. Tachiau kai ishmokau save apginti ir pakovoti pauglysteje kazkaip dingo, nes kaip dabar suprantu su vaikystes baime, bejegishkumu ir nesaugumu buvo susije.
Beje spalvoti ne visi pranashingi. Po pranashingu sapnu jau atsikelus intuityviai zinau, kad jis kazka reishkia. Tiesiog kazkoks keistas garantuotas zinojimas, kad sapnas prisisapnavo ne shiaip sau. Bet tai labai reta.
Beje ar yra kam pasitaike susapnuoti pertraukto sapno tesini ar net kita nakti sekanchia sapno "serija"? Vat tas tai man labai patinka... kaifas kazkoks.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 8, 16:31 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
Ir man yra buve tokiu sapnu, kurie kartojasi...idomumas tas, kad galima sekanti karta ji sapnuojant...biski keist eiga...

Esu sapnaves ir serialus....kas kokie metai, kelis metus is eiles, vieno sapno pratesimus sapnavau...

Apie pranasiskuma...trys dienos iki mociutes mirties susapnavau, kai jau mirusi mociute atejo pas gyvaja ir pakviete vaziuot kartu...

Virma>kazi yra nemegstanciu erotiniu sapnu? :D

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 8, 22:43 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
aš dažnai sapnuoju, kad skrendu, ką tai galėtų reikšt?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin