Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 01:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 28, 09:12 
Vis dar tiksliai nzn bet as esu daug kartu, lyg ir sapnaves savo ateiti t.y. nezinau ar sapnavau ar tai buvo spontaniski regejimai proceso eigoje, bet ivertinus pojucius susidaro ispudis jog tai yra sapnai. O sapnai tai mano matomi vaizdai tik ateitije, bet tie sapnai man realybeje iskildavo pries akys likus akimirkai iki to kas bus toliau ka ir pamatydavau ir tas matymas trugdavo akimirka.Kodel taip trumpai as dabar jau paaiskinti galiu. Taip yra nes kiekvienas zvilgsnis i ateiti ja pakeicia, todel ta ateitis kuria esu susapnaves, po laiko per kuri as sureguoju i matoma vaizda, pasikeicia ir vaizdas nutruksta. Todel tik ir matau trumpas akimirkas. Taciau man idomu ar yra pasaulyje zmoniu kurie gana ilgai gali matyti savo ateiti, t.y. matyti savo akimis tai ka jomis pamatis veliau. Gal kas zinote? Is anksto dekui uz betkokia info.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 28, 09:56 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
:D :D :D Mano vienas pazistamas kelis naktis is eiles sapnavo ta pati sapna: po krumais randa lagamina, o ten daug daug pinigu. Vargselis, jis tas visas dienas po visais krumais landziojo, bet taip to lagamino ir nerado. :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 28, 10:52 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 1, 20:07
Pranešimai: 176
Miestas: Tarp ezeru :D
Balvonas rašė:
:D :D :D Mano vienas pazistamas kelis naktis is eiles sapnavo ta pati sapna: po krumais randa lagamina, o ten daug daug pinigu. Vargselis, jis tas visas dienas po visais krumais landziojo, bet taip to lagamino ir nerado. :D :D :D


Matyt ne potais krumais ieskojo :D

_________________
"Kažkas čia netaip" - pagalvojo ežiukas valgydamas lapę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 28, 11:12 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Hm, visa kolektyva uzknyso aprasydamas apilinkes. Vis klausinejo, gal kas ta vieta pazista :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 28, 11:27 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Va, va tokį panašų sapną sapnuoju ir aš. Ir tiksliai žinau, kad toje vietoje nesu buvus, o sapne jaučiuos, kad čia buvau. Pieva, krūmas, už jo gražus ir linksmas upelis..Einu ir žinau, ką pamatysiu toliau.. :P
Gal čia taip valdomas irgi sapnas?
nežinau..
:difus_dntknw


kažkoks sapninis deja vu :lol: , gan nemaža dalis yra teigiančių, kad tokį jausmą kartais patiria ir ištikro. Sapnuose tenka (tai nebūtinai sąmoningas sapnas), o tikrovėj nepamenu, na gal tiesiog dar neapsilankiau tokioj vietoj, kur gyvenau praeituose gyvenimuose :lol:

O dėl to lagamininio sapno tai linksma istorija, štai kas nutinka kai žmogus sapną priima tiesiogiai :) . Kitavertus ne vienas buvo teigęs, kad teleloto laimėjo didelę sumą susapnavęs kada pirkt bilieta, ar netgi susapnavęs keno loto skaičius :) , ti kturbūt nekreipiama dėmesio į dar didesnę dalį tų, kurie susapnavę taip ir nieko nelaimėjo :)

Tarkim, jei žmogus sapnuoja, kad pas jį kasnakt ateina Pamela Anderson, tai dar nereiškia, kad Pamela ateis, greičiau tai reiškia labai didelį sapnuotojo fantazinį to troškimą :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 28, 18:20 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
sapnavau kad begu giria mane vejasi vilgai jie drasko mano koja o mano brisius vienas is vilku vejasi mane as sakau stok o tas kanda man ryte ir ikando man uz tai kad est laiku nepadejau ant zemes griebe uz ranko

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 28, 19:02 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Visų pirma aiškiau reikėtų parašyti, visų antra, manau, tai nesusiję arba netiesiogiai, pati matyt "norėjai", kad sapnas "išsipildytų" tiesiogiai ir nesąmoningai paprovokavai šunį, juolabiau, kad gyvūnai tokius dalykus jaučia :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin