Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 17:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: sapnai ir pranasystes
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 15:44 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
na gal kam teko pranasingus sapnus sapnuoti, mane tiesiog jie persekioja.
Susapnuoja ir po kiek laiko net nezinau kaip bet as ten atsiduriu, tai ivyksta, tiesiog keista...
Na dar tais laikais kai tik lietuva patapo nepriklausoma, man beeinant is masinos namo, pameciau savo uzrasu knygute,kurios pasigedau po keliu dienu. Butu nieko taciau ten buvo mano visas gyvenimas. Tuomet buvau ale pradedantis verslininkas, kompo nesiojamo neturejau tai visa svarbi informacija buvo ten. Pasigedus isieskojau visur, neradau. Praejo gal pora savaiciu , ryte sapnuoju kad salia namo yra kiemsargio susluota kruva lapu, matau aiskiai kaip ji guli. Staiga pasokau, kiek padvejojas nuejau, ir ka manot as perversdamas ta kruva lapu radau ta ka ieskojau, namiskiai nesuprate zvelge per langa, nes tai buvo sestadienio rytas 6-30...
gal kam ir taip teko ka panasaus isgyvent

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 15:48 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Smegiau teko ir ne kartą. Ui man kiek tokių istorjų buvę. Vat kažkada kai išlošėm žalią kortą ir laukėm antrojo laiško irgi susapnavau, kad laiškelis jau pašto dėžėje. Kai pasitikrinau - tiksliai. Kiekvienas pasamonėje kažkiek ekstrasensas :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 15:49 
gal kas galit i paslapciu pasauli idet, ne ten parasiau itariu :roll: ....


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 17:30 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Perkėliau, tau prašant, smegi.
:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 20:12 
asha rašė:
Perkėliau, tau prašant, smegi.
:)

ir tai ir tai buvo...na per skubejima, nezinau kaip atsijunge nu :lol:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 21:24 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Man sapnai tai savotiškai įdomus dalykas.Pramerki akis ir pergalvoji, ką sapnavai..Tai vaizdiniai , kurių nesi užsiprašęs, o jie ima ir aplanko.. :P dažnai skraidau, pergudrauju priešus :D , esu nešus net Staliną su neštuvais laidoti :D .Labiausiai tai patinka vadovauti sapnui- tada galima pasapnuoti, ką tik nori ar pakreipti įvykius ,ar košmaro metu duot sau komandą: dabar sapnuoju- atsibusk!
Pranašiškais sapnais ar tikiu? nežinau, nemoku jų paaiškinti.Bet sapnavusi esu, kas mano nuomone išsipildė. Tik sapną, deja, prisiminiau jau po įvykio ir nieko negalėjau pakeisti..

Apie sapnus radau čia, paskaitykit, kam įdomu:
http://www.alfa.lt/straipsnis/142167


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 8, 00:21 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 1, 20:07
Pranešimai: 176
Miestas: Tarp ezeru :D
asha rašė:
Man sapnai tai savotiškai įdomus dalykas.Pramerki akis ir pergalvoji, ką sapnavai..Tai vaizdiniai , kurių nesi užsiprašęs, o jie ima ir aplanko.. :P dažnai skraidau, pergudrauju priešus :D , esu nešus net Staliną su neštuvais laidoti :D .Labiausiai tai patinka vadovauti sapnui- tada galima pasapnuoti, ką tik nori ar pakreipti įvykius ,ar košmaro metu duot sau komandą: dabar sapnuoju- atsibusk!
Pranašiškais sapnais ar tikiu? nežinau, nemoku jų paaiškinti.Bet sapnavusi esu, kas mano nuomone išsipildė. Tik sapną, deja, prisiminiau jau po įvykio ir nieko negalėjau pakeisti..

Apie sapnus radau čia, paskaitykit, kam įdomu:
http://www.alfa.lt/straipsnis/142167


Man irgi taip pat buna kaip tau :)... ypac jei kosmarus kokisu sapnuoja tada visada pradedu ne pats bijoti bet atvirksciai.. tyciojuosi is visokiu nesamoniu...
Geriausias tai buvo nutikimas kai susapnavau rasini... (Nuobodi diena mokykloje... idejau kazkur..) Nuejau miegot su mintim kad reiks ritoj parasyt rasini... ir ji visa susapnavau... Kita diena viska aiskiai atsiminiau... kas yra keista nes dazniausiai neatsimenu ka sapnuoju... ir uzrasiau.. tik zinoma pakoregavau... kad neisizeistu mokytojos...
Kartais labai keistai pasijuntu, kai atsiduriu kokioj nors vietoj pirma kart ir jauciu kad cia jau buves... kartais atsimenu kad ta vieta buvau sapnaves, bet dazniausiai tik siurpas nueina ir jautiesi nemaloniai nes zinai kad toj vietoj pirma karta arba kad tai darai pirma kart bet atrodo kad visa tai jau buve...

_________________
"Kažkas čia netaip" - pagalvojo ežiukas valgydamas lapę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 8, 07:00 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Hm... rašė:
Kartais labai keistai pasijuntu, kai atsiduriu kokioj nors vietoj pirma kart ir jauciu kad cia jau buves... kartais atsimenu kad ta vieta buvau sapnaves, bet dazniausiai tik siurpas nueina ir jautiesi nemaloniai nes zinai kad toj vietoj pirma karta arba kad tai darai pirma kart bet atrodo kad visa tai jau buve...


Va, va tokį panašų sapną sapnuoju ir aš. Ir tiksliai žinau, kad toje vietoje nesu buvus, o sapne jaučiuos, kad čia buvau. Pieva, krūmas, už jo gražus ir linksmas upelis..Einu ir žinau, ką pamatysiu toliau.. :P
Gal čia taip valdomas irgi sapnas?
nežinau..
:difus_dntknw


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin