Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 13:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 132 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 21:35 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha, kaime deja kad ir kaip neigtum, itin būdinga girtuoklystė, kaimo žmonės labiau tiki tokiom istorijom ir pan., nors žinoma ne visi tokie, deja, kaip fanas ir sako dažniausiai sumanesni išvažiuoja į didesnius miestus :?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 21:47 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Fanai, nagi todėl, kad Drs bando suvest į žmonių tamsumą + girtuoklystę pridėjo..
Nepasakyčiau principe kad miestę jų mažiau išvedus procentą nuo gyventojų skaičiaus, o kur dar bomžai ir konteinerių tvarkytojai?..Tiesa, kaimas šiandien geria, tiksliau nebėra kam gert- visi į užsienius išvažiavę.. :P O miestas negeria ir nėra landynių?
Neturiu tikslo supriešinti kaimo ir miesto- tą puikiai daro politikai.Tačiau, galvokit kaip norit- visų jūsų šaknys kaime, nors gal ir norėtumėte kitaip. :lol: Ir tie girtuokliai, kaip sakot, dar paaugina miestui duoną ir atveža pienuko, mėsytės..O gal labiau priimtina užsieninė produkcija- išauginta ant augimą skatinančių medžiagų?
:roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 00:42 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Asha jei žmogus gimęs, augęs mieste tai kvaila ten su tais proproproseneliais sakyt, kad visi iš kaimo, nes tada aš taip galiu sakyt, kad visi neandartaliečiai :) . Visai ne tokia nuomone mano apie kaimą, kaimas savaime yra gerai, bet kaime priešingai nei mieste, girtuoklystė daug labiau pasimato ir padaro daug didesnės žalos. Kitas dalykas, kad kaime dažnai menkesnės perspektyvos žmogui, kad ir kaip tą kiti kaimo žmonės neigtų. Kiek turiu giminių, draugų ir pažįstamų iš kaimo išvažiavusių mokytis į miestus tai retas nori grįšt į tą kaimą net vasarai, nors nėra pas juos tikrai blogai. Kodėl taip yra nežinau. Bet aš manau, mieste ypač jaunimui visai kitos galimybės :roll: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 07:56 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
...Kitas dalykas, kad kaime dažnai menkesnės perspektyvos žmogui, kad ir kaip tą kiti kaimo žmonės neigtų. Kiek turiu giminių, draugų ir pažįstamų iš kaimo išvažiavusių mokytis į miestus tai retas nori grįšt į tą kaimą net vasarai, nors nėra pas juos tikrai blogai. Kodėl taip yra nežinau. Bet aš manau, mieste ypač jaunimui visai kitos galimybės :roll: .


Jie šito neneigia ir nedejuoja.
kodėl nenori grįžt į kaimą?- o tu pagalvok- tai kelimasis 5 ryte, darbas be išeiginių.Lietus ar kaitra ir rezultatas priklausomas 100 proc nuo dangaus malonės. Štai dabar šienapjūtė- kiek jaunimo sugrįžo padėt šienaut?Kažkada ponas mažiukas sakė : ateisim su dalgiais padėsim kaimui :D Taip nė vienas ir neatėjo ,..na, nebent braškių pasiskint ar paprūdy bambą pašildyt.. :) Patys tėvai vaikus taip išauklėjo- "mano vaikas juodo darbo tai nedirbs"..ir su tašėmis išleidžia į miestą. Totalūs tinginiai , o ką?Mieste įsitvirtina už kaime sukrautus pinigėlius, iš tėvų kišenės, tai ko grįžt minkyt molio?

O štai dėl galimybių aš sutinku.Kad ir kultūrinių. Čia ir taip aišku, kad kaimui per didelė prabanga ir pasvajoti apie koncertų sales, pasivaikščiojimą po parkus, skverelius,kinofilmą, net didesnę parduotuvę gali pasiekti tik suplanavęs laiką.
Bet kaimas turi kitus privalumus, ko mieste negausi..Net už pinigus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 08:11 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
Po teisybei...pradejau ir as sukt link kaimo....tiksliau prie siokios tokiso zemdirbystes....is esmes, man tai suteikia peno dvasiai...bent jau as - atsigaunu dvasiskai nors ir bunu juodas iki ausu... Taciau ar as noreciau susieti savo gyvenima su kaimu.... - nebent jei nebendrauciau su vietiniais zmonemis... nekenciu apkalbu..o ju - netgi mazesniam miesteli - neisvengsi...30 000 gyventoju - tai irgi mazmozis :wink:

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 08:39 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Būtų galima jau ir skelbt temą tarp miesto ir kaimo, nu ale paoftopikuojam :lol: . Kad miestiečiai tinginiai smerki, o kad kaimo daug žmonių juodadarbiai beraščiai (apskritai net nesidomi, kas toliau savo tvarto ir kaimo dedas, nebent tai susiję su jų bulvėm) tai geriau :roll: ? Aš siūlau tikram kaimo žmogui (tas kuris iš jo neišvažiuos) mokytis, dirbt, bet po to dar kartą mokytis. Reikalaut ne didesnių kainų už bulves ar pieną, o galimybių KAIME šviestis ir kultūrintis (beabejo čia be savo pastangų niekas žaidimų ir pramogų neduos). Beje grįštant prie temos tai kiek teko girdėt istorijų apie ateivius ir vaiduoklius iš pažįstamų (ne iš knygų) tai daugumą jų matė žmonės iš kaimo :) . Nu tikrai :wink: . Jie tuo sąmoningai visiškai netiki, bet vos ką nors pamato tuoj nesuprasdami ir net nesistengdami suprast sako (mano), kad tai vaiduoklis, ateiviai, nors to ir nesureikšmina :) . Kaimo žmogus nesistengia išradinėt dviračio, jis neturi tokios vaizduotės kaip miestietis (nors ir atrodytų priešingai, bet būtent dėl vaizduotės neturėjimo jis sako, kas paprasčiausia). Kaime dvasią ir gerį gali matyti turbūt tik miestietis arba iš miesto sugrįžės žmogus, pats kaimietis ten turbūt mato tik dirbamą žemę (nesudvasinkim), bulves, gyvulius ir mąsto apie vis per žemas kainas ir neatsikrato požiūrio, kad "ponas" jį skriaudžia :roll: . Asha suprantu, kad tau kaimas turi kažką TOKIO..., bet tu tikrai pasikultūrinus ir pasišvietus ir tu sugebi matyt ir jaust tą (kultūrinę) dvasią, manau, eilinis kaimietis nesugeba :roll: . Dėl to aš nesmerkiu kaimo žmonių, jie dėl šito nekalti, mus visus sukuria aplinka tik sakau, kad jiem reikia padėt, kad tie žmonės galėtų džiaugtis tuo, kad yra žmonės, o ne teisint ir aukštint statistinio kaimiečio primityvias savybes :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 09:06 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs, dar pridėk, kad kaimietis runkelis, tai būsi tič toč iš "anų " šaikos.. :P
Matau, kad apie kaimą tu tik iš laiktraštukų pasiskaitęs ir iš politikų tribūnų pasiklausęs.. :lol:
Jei atvirai, ar tu esi ilgesnį laiką buvęs kaime? Ar tikrai pažįsti kaimo žmogų?
Nieko tau neįrodinėsiu, bet apie dviračius, mąstymą , mąstymo toliaregiškimą nusišnekėjai realiai.. :idea:
Man kaimas reiškia daug-50/50 miestietė- kaimietė. Tad palyginimui turiu daug ko ir nereikia čia pasakot niekų.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 09:23 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
:roll:

Ne aš sakiau, kad esu prieš žmonių žeminimą ir smerkimą, aš sakau, kad reikia visiem padėti, o kaimui pagalbos tikrai reikia :? . Asha esu matęs kaimą, bet be to kad yra gamtos (jos ir mažiasniam mieste yra) tai labai niūriu ilgeliau užsibūt - didžioji pramoga - sveikinimų koncertas per TV :roll: . Nu dar Žinias pažiūri, pažiūri, bet kažkaip į jas nesigilina, nebent vėlgi tai susiję su bulvių ir pieno kainomis arba kaimu.

Beje asha spėsiu ir turbūt neprašausiu tavo pirmieji 50 proc kaime :) ? Esu tuo 90 proc tikras, nes kaip jau kažkas ir sakė, žmogus linkęs labai sureikšminti tai kas praeityje buvo gražu, tu akivaizdžiai matai tą gerąją kaimo pusę kaip miestietė, bet tas kuris kilęs iš miesto taip nesmerktų (nors ir neakivaizdžiai) jo (miesto) :wink:

Sorry už tai, kad gaunas, jog pykdau tave, nenoriu, bet mano nuomone kaimas turi problemų :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 132 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin