Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 132 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Namai, kuriuose vaidenasi..
StandartinėParašytas: 2008 Lapkritis 29, 20:52 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Spalis 11, 19:50
Pranešimai: 3081
Torinas;) rašė:
dabar viskas surpatau - tas zalias velniukas is Seto prigeres pareina, o man kartu pamyzt i lova siulo:/. Sako pamyzam, TOrinuk, sakau davaj - pamyzam... Tai drakoniukas dar kartais ji nubaido:/, bet dabar ju pradejo dauget. Namiskiam sakau ginames, o jie ju nemato - gydyt reikia:/. Setai, zmogau, nepalik jiems bambalio :D

Nėr ko pergyvent, pasiūsinkit kartu ir bus ramu. Aš negaliu kas vakarą po bambalį išgert, ne arklys gi esu. Klausyk, ar jie šiaip atsiranda, ar ant baltų arklių atjoja. Man tai raiti pasirodo, bet tokie mažiukai, kad galiu su musgaudžiu užtvot, tik labai miklūs, sunku pataikyt. Tai taip kiekvieną vakatą ir daužau Paveikslėlis

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Namai, kuriuose vaidenasi..
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 12, 07:47 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rugsėjis 9, 13:29
Pranešimai: 780
Ką pagąsdinti????? :D


Prikabinti failai:
boo.gif
boo.gif [ 71.72 KB | Peržiūrėta 4263 kartus(ų) ]
grazuole.jpg
grazuole.jpg [ 57.3 KB | Peržiūrėta 773 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Namai, kuriuose vaidenasi..
StandartinėParašytas: 2009 Kovas 21, 01:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kovas 20, 01:01
Pranešimai: 29
Antakalnio 25 Cia stotele Sopiegos, paeiti biski i prieki ir pasukt i desine. Ten yra namas. Avarines bukles sakyciau. Trumpai jo istorija (kaip manoma) tokia : namas pastatytas kazkur 1940-1959 m, is pradziu tai galejo buti ligonine karo metais, poto daug kas sako, kad ten buvo skablykla. Bet tai buvo tik priedanga. Is tikruju ten buvo daromi eksperimentai su vaikais. Zmones sake, kad naktimis jie mate vaiku be ranku, koju ir akiu dvasias, nes ten, kaip sakoma, jiems buvo nukirsdamos galunes, galvos, ir bandoma prisiuti gyvunu... Siaubai koroce. Kad tai buvo negyvenamasis namas tai yra aisq, nes architektura jo ne tokia. Kam idomu rasykit i privata, duosiu linka i savo albuma, ten yra daugiau nei 50 foto to namo. Name baisu nors del to, kad kokia nors plyta gali griuti ant galvos.
Sakyciau, tai net gi pats populiariausias namas Antakalny.

_________________
You know what makes me happy? The things that make you sad ..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: dvasia atskelde mano baime
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 5, 03:11 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Birželis 14, 14:05
Pranešimai: 224
nuodingoji gebene rašė:
kviete dailej mergos dvasias ir viena paklause dvasia jei tu cia duok zenkla ir vienai kaip krito vanduo tiesiai ant manes bet savo akim maceu kad niekas neliete to indelio

Kazkada pionieriu stovykloje mergaites kviete M.Melnikaites ir S. Neries dvasias. Paklause kazkuria dvasia, ar ji parodys, kas pas mus bailes, ir staiga lango stiklas krito ant mano kaklo, laimei likau gyva.As tikrai labai bijojau, tai dvasia atskleide mano baime viesai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 132 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin