Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 24, 21:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 6, 06:02 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ne su siena , sodoma, susiduri, o sistema. Žmonės, linkę laisvai veikti,ne stebėti, nelabai ją nori pripažinti (pav. pasidairom po literatūros šaltinius). Šiaip iškalba primena išlaisvintą mintį.
Skaitinėju, kyla klausimai:
1. Rašai apie turimą ar gaunamą informaciją. Valdyti ją ir nesidalinti- be naudos nei tau, nei niekam. Kur ją dedi?
2. Radę ar maną turį savy galių, žmonės ima užsiiminėti magija (juoda, balta), burtais, gydymais, t.t. , t.y. gelbėjimo ar įtakojimo darbais . Prakalbinti jiems kortų kaladę vieni juokai. Ar sodomai tai nebūdinga?
3. "Būkit geri", ačiū už linkėjimus, tačiau pagal kurį čia modelį, kas telpa žodyje "geri", nes tai paprastai būna užsakymas kažkurioje sistemoje, kurios viena kitai gali būti antagonistinės. :lol:
Apie šeštą pojūtį galvoju taip( niekas nebandė atsakyt) : tai sąmoningas/ nesąmoningas gebėjimas įvairių signalų visumą sujungti į krūvą (sintezė) ir pasidaryti savo išvadas. Dažnai signalai nesuprantami, tad lieka mįslė, nuojauta- kažkas bus. "Bum bum " arba gerai. Su tuo visi yra susipažinę ir susidūrę. :)
Bet atsakyti į klausimą, kodėl patys žmonės sugadina kartais visai gerus dalykus, turbūt sudėtinga.Gal iš nevykusių bandymų spėlioti , t.y. pažvelgti į priekį ???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 6, 07:57 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
asha jei ash kada nors bent puse tiek kiek tu mokesiu mintis deliot tai tikrai pradesiu knygas rashyti ;) .... sedzhiu dabar lengvai trenktas ir dar karta skaitau :)

sodoma mes tikrai enlaikom tave kvaishtelejusia ir mums labai zhingeidu ir idomu kas ten tau darosi... tiesiog norime bent kazhkiek daugiau nei "tas yra ash jum neaishkinsiu ir jus nesuprasit" paaishkinimo :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 6, 08:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Kad ji kur zaltys, pamirsau katras filosofas ta siela isrado... Lygtais Aristotelis, bet neprisimenu nors tu ka.

Apie 6 jausma jau lyg esu rases. Zmogaus smegenyse yra 2 informacijos apdorojimo kanalai,
vienas greitas be mastymo skirtas savisaugai ir kitas letas per smegenu vingius tai ka mes vadiname logika kasdienei veiklai. Nuojauta - to trumpojo kanalo suveikimo pasekme nukreipianti mus "ka reikia daryt" linkme, tuo tarpu kita smegenu dalis atsako uz "kaip reikia daryt". Placiau galima pasiskaityt kad ir.... "EQ - emocinis intelektas".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 6, 12:00 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Vikingas rašė:
sodoma mes tikrai enlaikom tave kvaishtelejusia


Jūs, Vikingai, gal ir nelaikot :mrgreen: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 6, 16:16 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
tas kvaishtelejimas nuo "normalumo" nedaug skiriasi...

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 6, 16:21 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Normalių išvis nebūna, tik kiekvieno kvaištelėjimo lygis skirias :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 6, 17:18 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Vikingas rašė:
asha jei ash kada nors bent puse tiek kiek tu mokesiu mintis deliot tai tikrai pradesiu knygas rashyti ;) .... sedzhiu dabar lengvai trenktas ir dar karta skaitau :)

sodoma mes tikrai enlaikom tave kvaishtelejusia ir mums labai zhingeidu ir idomu kas ten tau darosi... tiesiog norime bent kazhkiek daugiau nei "tas yra ash jum neaishkinsiu ir jus nesuprasit" paaishkinimo :)

Ačiū... :difus_6 Knygas rašyt, manau, baisiai nuobodus darbas..! O be to, mano aura, ko gero, tam netinka:) Per ilgas darbas..:>
O štai sodomos jokiu būdu nelaikau tokia, kokia ją sakot esant.
Ji turi savo nuomonę, ir visai įdomu paskaityti..Nors gal ir neįtikėtina, nes nieko mes matys nematom ir nežinom..
Dėl alfa būsenos..čia, ko gero ar nebus transo būsena, kai atjungtas protas ir jausmai?[sodoma tikiuos pasakys]. Pasiekiama tai treniruočių su savimi dėka.
p.s. teko matyti, kaip ekstrasensai dirba su žmonėmis[mačiau iš šalies ] Latvijoje. Pastebėjau, kad pacientai seanso metu nebepriklausė sau. Kaip tai padaro- ne man spręst. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 6, 18:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 29, 23:04
Pranešimai: 18
kad net nezinau.siaip net medituot nemoku.priimama informacija tiesiogiai veikia kuna,zinau visiem taip,bet tikiuosi neperdetai kaip man nes kartais labai sunku gyvent.pva informacija kuria as sau pritaikau kaip tikraja,stipriai mane veikia,pradeda itin stipriai dauzytis sirdis,pradedu is susijaudinimo net nezymiai drebeti atrodo zymiai daugiau ykvepiu degonies nei paparastai o akyse ner jokio vaizdo tik atrodo erdve aplink mane pradeda intensyviai plestis.banaliai cia nupasakojau,bet nuo kai kurios informacijos esu net nevalingai apsiverkus.paprastai tokia informacija pasilieku sau,nes tai sutampa su mano anksciau zinotais ar galvotais dalykais.kaip pvz biblijoj(kaip sakiau nepriskiriu saves jokiai relijijai) ne visoj aisku,bet kartais randu tokiu dalyku, tik juos skaitau ne tiesiogiai nes ten sakinys slepia daug gilesne prasme nei tiesiogiai perskaiati.beje panasiu dalyku buvo kai skaiciau sergrju lazareva,man pasiule draugas paskaityt nes sake as panasiai mastau,ir velgi kai kuriom vietom jausdavau ta jausma apie kuri sakau.siaip daug gerio jauciu imdama informacija is temu apie daugiamate visata,didejanti evoliucijos pagreiti ir t.t ir t.t beje jau kalbejau su zmonem kurie masto labai panasiai,jie ir ne velnio negali pasakyt kas jiem istikruju daros.as ir negaliu nes as nezinau kaip buna kai nesidaro:D siaip sia tema retai su kuo kalbu,na su savo artimais zmonem,o forume is vis pirma kart,tai nepykit uz mano netashyta rasliava.jokiu burtu nemoku tik kazkaip netyciom prisiletimu nuimu skausma,kaip ketanovas.gydyt nemoku.pirma kart netycia taip isejo,tai paskui artimiem dazniau tai darai.o siaip po pirmo kato praejo keli metai kai suzinojau apie reiki,tai velgi man sukele tokia busena kuria apibudinau pradzioj.ilga laika norejau vaziuot i sibira,ten vieno draugo pazystamas renka grupe zmoniu,ar tai visoumene kuri gyvena apsiribojus nuo neigiamos informacijos ir neigiamos zmoniu ytakos.nu ten jie nauja visuomene bando moduliut,bet tap ir nenuvaziavau,ir nezinau ar vaziuosiu:D is tikruju as per daug rasau,nemanau kad esu koks indigo ar siaip nes net nezinau tikslaii kas tai yra,zinau tik viena man labai sunku gyvent sioj realybej nors ir kaip bandau save suzavet,tiesiog juaciu nenumaldoma trauka kosmoso platybems,aukstesnems civilizacijoms(nors nezinau ar tokios yra) kaip jau sakiau altruistinei meilei,ir tam Dievui kur neysivaizduoju kas ten,bet jauciu ten kazka labai stipraus.ir tos visos traukos nenumaldomai stipreja.as liudnas zmogus.o kaip kitiem zmonem isreikst savo vidu tikrai nezinau.bandau per kuryba bet nelabai dar gaunas:D nes nesenai pradejau ir neturiu tam geru techniniu salygu.bet galvoju ateity tai tobulint,nes dabar jau sulaukiu zinuciu is kazkokiu pavieniu zmoniu kad tai kazkiek sujaudina ju sielu gilumose sedinti kazka,nu visokiu zinuciu truputi gaunu.ir jau vien nuo to man pasidaro gera kad kazkam gera.na zodziu.sneku tikrai daug,ir nieko mokslisko ir ydomaus ir kas man nepatinka kad apie save.zodziu nuo siol tik skaitysiu jusu diskusijas:) ir beje kad neturiu nieko gero parodyt tai mestelsiu savo pasnekovam linka savo kurybos.kam? siaip sau.noresit paklausysit noresit ne:)siaip ar taip ten nieko gero nebus.viskas:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin