Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2021 Gegužė 11, 06:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 14:03 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
Naujas fenomenas

Pirmoji "indigo vaikų" fenomeną pastebėjo amerikietė kunigė-aiškiaregė Nansy Ann Tapp. Ji turi dvasios dovaną regėti žmonių auras ir tyrinėja aurų spalvas. Knygoje "Kaip spalva padeda geriau pažinti tavo gyvenimą" N.A.Trapp pastebėjo, jog nuo 1985 metų pasaulį išvydo pirmieji vaikai, kurių auroje dominavo tamsiai mėlyna - indigo spalva.

Amžių sandūroje jų dar labiau padaugėjo. Aiškiaregė spėja, jog šiandien pradinukų klasėse Indigo vaikų - jau 95-100 proc. Jų pirmtakai - žmonės su violetine aura, kuri pradėjo dominuoti 18 amžiuje. Dominuojančios auros, anot N.A.Trapp, kinta kas kelis šimtmečius Mėginimas įskiepyti "mėlyniesiems" senąsias pagarbos ir paklusnumo vertybes dažniausiai baigiasi psichotropiniais vaistais ar spec.ugdymo internatais.

Pažangesni Amerikos psichiatrai drauge su N.A.Trapp ėmėsi tirti šiuos vaikus ir pastebėjo, jog jų charakterio ypatumai netelpa į jokius tradicinės psichologijos rėmus ir nepasiduoda gydymui. Pagaliau psichologai L.Carol ir J.Tober parašė knygą "Indigo vaikai", kuriuose sudėjo viską, ką sugebėjo suprasti apie šiuos vaikus, gimstančius kloti pamatus naujajai Vandenio erai. A.Trapp išskyrė netgi 4 Indigo tipus - humanistus, konceptualistus, menininkus ir gyvenančius įvairiamatėje erdvėje

Kokie jie?

1. Jie ateina į šį pasaulį suvokdami savo išskirtinumą ir savitumą, jie tiki savimi.
2. Jie jaučia, jog nusipelnė ir yra verti "būti čia" ir nustemba, kad ne visi tai pripažįsta.
3. Jie neabejoja, jog yra ypatingi ir dažnai vaikystėje praneša tėvams apie savo pašaukimą.
4. Jie neturi neginčijamų autoritetų, nesiteikia aiškinti savo poelgių ir pripažįsta tik pasirinkimo laisvę.
5. Jie pasimeta susidūrę su konservatyviomis sistemomis, kur vietoj kūrybiškų sprendimų reikalaujama griežtai laikytis normų ir tradicijų.
6. Jie dažnai siūlo greitesnius ir tikslesnius būdus, kaip atlikti kažką mokykloje ar užgesinti konfliktą, tačiau tradiciniai mokytojai drauge su nepažangiais psichologais vadina tai asocialumu, savivale ir mėgina gniaužti arba gydyti.
7. Neradę saviškių,panašiai mąstančių vienmečių, jie užsisklendžia savyje, patiria bendravimo sunkumų. Tuomet jiems atrodo, jog niekas šiame pasaulyje jų nesupranta. Tarp savų jie yra kolektyvistai. Neradę savo bendraminčių - laikini individualistai.
8. Jie niekaip nereaguoja į kaltinimus dėl disciplinos. Gąsdinimai ir grūmojimai diržu į juos atsimuša kaip žirniai į sieną arba iššaukia atsakomąją agresiją.
9. Jie nesivaržo atvirai išdėstyti savo problemų ir prašymų, jei yra tikri, jog tai nepakenks jų artimiesiems.

Kokia jų misija?

Indigo vaikų misija - padėti žmonėms pereiti prie visuminio intuityvaus , o ne loginiais ryšiais suliniuoto gyvenimo suvokimo. Jie auga neprarasdami ryšio su savo intuicija,tikėdami savo talentais ir nukreipdami juos kitų gerovei. Jie atėjo, kad parodytų mums rytdieną, jiems absoliučiai nusispjaut į kitų patirtį ir skaudžią praeitį. Astrologės požiūriu, tai natūralu. Įsigalint nenuspėjamoms Urano energijoms, tik orientacija į rytdieną ir į visų piliečių (nuo kūdikių iki senelių) lygiateisiškumą - turi gyvasties ir prasmės. Dabartinė auklėjimo sistema, grįsta mokytojo vienvaldiškumu, dažnai tiek užblokuoja šią naują žmonių padermę, jog išsivaduodami iš dogmų jie tarsi "sprogsta" ir gali net lengvai užmušti kitus vaikus. Tai paaiškina, kodėl daugėja smurtinių įvykių mokykloje. Štai "įtaisytas" vaikas supjausto už jį pranašesnius licėjaus pirmūnus. Natūralu - mama įkišo jį svetimą terpę. Štai ukmergiškis mokinukas duoda atkirtį Mažonui. Natūralu, nes jaunas pilietis jaučiasi lygus su pagyvenusiu vyru sprendžiant bendrą šalies ateitį. Tai ne svieto pabaiga, o naujo, teisingesnio pasaulio gimimas.

Štai pradinukas berniukas, pasibaisėjęs smurtaujančiu prieš mamą patėviu, jį užmuša. Natūralu, jis nemato kitos išeities palengvinti gyvenimą visai šeimai. Ne berniukas kaltas, ne jo šeima, o socialinės tarnybos ir kaimynai, užmerkę akis prieš neteisybę ir neparodę Indigo vaikui, laisvam nuo tramdančios pasąmonės atminties, kitos išeities. Štai jauna žurnalistė be gailesčio demaskuoja prie jos priekabiavusį dėstytoją. Man jo pagailo - tokį simpatišką vyrą panelė išprovokavo. O mano dukra-prokurorė triumfavo: "Taip jam ir reikia. Jei jo nesustabdysi, jis kenks kitoms."Tuo mes ir skiriamės. Aš - violetinė, dukra - indigo. Mano karta turėjo pakeisti save, mano vaikams lemta pakeisti pasaulį. Ypač daug vilčių sieju su vaikais, gimusiais 1984- 1996 metais. Jų horoskopuose Plutonas - transformacijos ir dieviškų galių planeta- buvo Skorpione, stipriausioje padėtyje. Jie kelyje į savo tiesą nebijos jokių kliūčių, deja, net ir mirties.

Indigo vaikų neįmanoma paveikti gąsdinimais ir prievarta, kuriems jie tiesiog kurti. Daugeliui jų mokykloje ne tik nuobodu, jie nemato prasmės kimšti į galvą sausas žinias, kurių, tiesą sakant, jiems nelabai reikės. Taip, daug neginčijamų mokslo tiesų artimiausiais dešimtmečiais bus paneigta. Be to, mokytojo dėstomas žinias galima greičiau rasti internete. Bukas sėdėjimas ir paklusnumas nykiam pedagogui verčia juos nukreipti savo talentus asocialia linkme arba ieškoti fantazijos ir žaismės - narkotikų, interneto pasaulyje. Užtat Štainerio mokyklose - dirbdami kūrybinėse grupėse - šie vaikai netikėtai atsiskleidžia iš geriausios pusės. Jie žymiai jautresni meilės trūkumui. Jie atmes Žuvų eros veidmainystes ir prisitaikėliškumą vardan slaptos asmeninės naudos. Jei pelnysis, tai atvirai - su aukso grandinėmis ant kaklų ir demonstratyviai išvirtę pro limuzinų stogus. Jie skirsis tarpusavyje ne pagal rasę, tautybę, religiją ar išsilavinimą, o pagal energijas, kurias atstovaus. Vieni gins harmoniją, natūralią tvarką, kiti - negatyvą, destrukciją ir besaikį vartojimą. Sąlyčiai tarp jų - neįmanomi, tik kova. Gerai, jei garbinga konkurencija. Liūdna, jei teks kovoti kumščiais ir ginklais. Hakeris prieš genialų programuotoją, nepriklausomas žurnalistas prieš papirktą žiniasklaidininką, gelbėtojas prieš teroristą. Deja, daug mokytojų lig šiol vaikus skirsto pagal pažangumą ir nemato šios akį rėžiančios takoskyros, kai piktas pirmūnas terorizuoja visą klasę, o jį bando tramdyti kelios tylios mergaitės. Deja, tylenių pažymiai šiems mokytojams nekelia ūpo, ir jos jaučiasi vienui vienos šioje teisingoje kovoje.

Aiškiaregiai vizijose mato, jog netolimoje ateityje kis žmogaus kūnas. Organizmo išgyvenimą lems ne imuninė, o endokrininė sistema. Natūralu, jog naujoje eroje, žaibiškai kintant išorinėms aplinkybėms genų atmintim paremtas imunitetas ne ką labai pagelbės. Prisitaikant prie aplinkos teks apsišarvuoti kur kas mobilesne hormonų sistema.

Kintamos auros spalvos
Aura - tai žmogaus energetinio lauko atspindys,kurį ilgainiui įgudus galima regėti plika akimi. Drabužiai trukdo ją išvysti, todėl geriausiai matoma aura apie galvą ir rankas. Ezoterikai teigia, jog aura formuojasi pirmomis pastojimo dienomis ir dominuojanti jos spalva nekinta iki gyvenimo galo.Keičiasi tik atspalviai - priklausomai nuo kintamų charakterio bruožų, ligų, stresų. Gero žmogaus aura skiriasi nuo blogo, sveiko - nuo pikto. Kelios savaitės prieš mirtį aura tarsi išblėsta ir sunyksta, o paskutinę savaitę, atvirkščiai, išsiplečia ir tampa šviesiai žydra su sidabrinėmis kibirkštimis. Iš užsienio į Lietuvą vis dažniau parsigabenami specialūs kompiuteriniai prietaisai auros diagnostikai. Už tam tikrą sumą galima pasidaryti auros nuotrauką, kuri tik paliudys, ką jau seniai sufleruoja jūsų širdies balsas. Auros spalvų reikšmės jokiu būdu neatspindi žmogaus mėgiamų drabužių spalvų. Violetinė aura žymi geranoriškumą ir gailestingumą, žydra - karminę veiklą (ryžtą, pasitikėjimą, kovingumą),žalia - dalykiškumą ir protinį aktyvumą, tamsiai žalia- apgaulę ir egoistinius siekius, šviesiai žalia - kūrybiškus sumanymus ir apmąstymus, geltona - entuziazmą ir polėkį, oranžinė - gerumą ir gyvybiškumą, tamsiai geltona ž godumą pilka - baimę ir tingumą, rožinė - švelnumą ir patiklumą, tamsiai vyšninė - įtūžį ir žemiškas aistras, raudona - pyktį ir nesivaldymą, ruda - pavydą ir neapykantą, auksinė - tobulumą ir kūrybiškumą, sidabrinė - valią ir atsparumą.

Klasikinė mėlynos, arba Indigo auros reikšmė - grožio pajautimas. Indigo vaikams vertinga ne tai, kas moralu, o tai kas gražu, harmoninga. Harmonijos vaikams gražu - visiems palanki ir patogi bendruomenės tvarka, pozityvus mąstymas. Chaoso šalininkams - anarchija ir teroras. Kas laimės? Jokiems pranašams tai nežinoma. O tėvai galėtų tą ateitį pakoreguoti , jei laiku suklus išgirdę mažylių sapaliones: "Aš parašysiu simfoniją, kurią skirsiu sergančių AIDS artimiesiems.Aš įsteigsiu prieglaudą Vilniaus benamiams". Jei suklus ir neužprogramuos vaiko destrukcijai kaldami į jo galvelę: "Brazauskas neduoda atlyginimo, tu negausi brangaus išsilavinimo ir šluosi gatves arba gersi kaip mes." Kas įkals šiems tėvams į galvą, kad šis vaikas pats prasimanys lėšų išsilavinimui. Tik nežudykit jo talento.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 15:00 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Domejausi indigo vaiku tema... Tai isties retas..reiskinys...siandien. Skaiciau, kad indigo vaiku musu visuomeneje...sparciai gauseja, jie laikomi kaip Dievo pasiuntiniai i zeme...Na...cia galima ivairiai interpretuoti..
Indigo vaikai pasizymi talentais. Mums nesuvokiama protu, kaip mazameciai gali tapyti, kurti muzika....tokia, kuri "pasiduoda " tik suaugusiems... Ju protas toje srityje,...kuriai jie gabus, pralenkia...suaugusio eilinio zmogaus prota...Apie viena mergaite, gabia menui, Akiane, buvau rasiusi. Ji irgi pasizymejo indigo aura...
Tai tikrai idomus dalykas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 17:40 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
kažkur skaičiau, kad indigo vaikas su tokiu pat vaiku gali bendrauti telepatiškai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 19:14 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
pasikartosiu...kazkuriame forume esu rasiusi...kad sie vaikai ne tokie kaip visi....Gimdytojus jie kartais zavi, kartais jaudina, bet dazniausiai erzina.... Ju fantazijos uztektu visam tuzinui fantastiniu filmu....
Jeigu suaugusieji galetu bent nujausti, kokie talentingi buna sie is pirmo zvilgsnio issiblaske....ir “nevyke” vaikai, ir kiek nedaug reikia, kad ju gabumai pasireikstu ir issiskleistu visu ryskumu… Svarbiausia - nepraleisti momento....

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 21:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
agam...atidziai stebekime vaikus savus :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 21:45 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
gal issikuopkime savo seima, savo kiema ir jau busime sau ir savo vaikam padeje..... Auginkime padoriai savo vaikus ir nereiks gelbeti pasaulio.... Padekime sau, savo vaikui ir busim nuveike didesni darba , nei pasvaiciojimai apie visuotini pasaulio pakeitima.... Pagaliau , kaip tas kunigas, paduokim dubeni sriubos elgetaujanciam vaikui, nelaukdami, kad jis "atsivers" ir didingai mums dekos uz suteikta malone.... Va ir busim padeje....

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 21:50 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
Padukele>>>tikra tiesa...labai tu cia graziai suformulavai ir sudeliojai,bet visiems padeti mes neisgalesim nes kuo toliau tu vaiku tokiu skurstanciu daugeja nes tevai be jokios atsakomybes juo leidzia i pasauly.
Indigo vaikai beje sakoma,kad per pasaulio pabaiga jie isliks :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 27, 21:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
na..gal tuomet jie ir prades viska ish naujo...

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin