Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 22:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Indigo vaikai
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 21, 19:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 5, 19:16
Pranešimai: 23
Drs rašė:
Berazumi, po "[manau su tuo sutiksite]" parašei manau, iš esmės beveik tą patį, ką aš jau ruošiuos atsakyt po šito tavo manymo :mrgreen: . Tik dėl kai kurių dalykų, manau, mes nesusikalbam visi dėl skirtingų savo manymų. Tarkime dėl karmos galėtai ir pakomentuot, nes tas terminas karma man pavyzdžiui labiau su diržu asocijuojas, o juk kvaila diržu mokyt tą, kuris daug diržo "nusipelno", nebent esi sadistas. Kažkaip man labiau atrodo, kad pats veiksmas jau yra ir pasekmė. Aš linkęs labiau į šiuolaikinius terminus, tokius kaip pasąmonė ir pan. būtų įdomi tavo nuomonė :) .


Del karmos galvoju visai teisingai pakomentavo 33proc. Pilnai su juo sutinku.
Bet kaip minejau anksciau, karma yra per daug sudetingas procesas. Todel ja suprasti gali tik pavirsutiniskai. Nutiko, kas gero, ar kas baisaus. Tai gali buti pasekme ivykio vykusio pries 10 gyvenimu + ivykio is praeito gyvenimo + ivykio vykusio vakar. Kiek as suprantu karma realizuojasi labai racionaliai. Laiudiskai sakant vienu suviu nusaunami keli zuikiai.
Kiekvienas is musu ateiname i si pasauli tusciomis rankomis, neturedami nieko, iskyrus viena:
Tai verinys ant kaklo, ant kurio suverti musu praeities geri ir blogi darbai. Geru darbu karoliukai lengvi, blogu svininiai. Pas vienus karoliai lengvesni, pas kitus sunkesni, taciau be isimties visi juos turime. Bet, kaip teigia sventrasciai yra viena isimtis. Kai kas gali siula, laikanti tuos karoliukus, imti ir nukirpti ir isvaduoti is Sansaros rato. Bet tai jau kita ilga tema.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 177 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin