Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 09:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 151 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 14:41 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
laikas.org rašė:
Drs rašė:
Kas įrodė, kad nėra ateivių? Argi dėl to vadinas, kad jie yra? Tas pats galioja ir Ješua, tikėjime įrodymų nebūna, tam tai ir yra tikėjimas :roll:
Taip, todėl tu tiki ateiviais, o aš Dievu. Kiekvienas turi pasirinkimą tikėti, ir laikas parodys kieno pasirinkimas teisingas.


Šiuo atveju, nemeluoju nei sau, nei kitiems, kad žinau tai ko ištikrųjų nežinau. Ir visgi iš to ką žinau, suprantu, kad man laukti nieko nereikia, nes Dievas ar Dieviškasis stebuklas ar kaip besugalvotum pavadint akivaizdus net čia ir dabar, tam neprivalomas joks tikėjimas ar religija. Gal ir yra mokytojų tiems, kurie puola ir jiems reikia pagalbos, bet net gerb. ponas Buda (toks žmogus) berods yra sakęs, kad liūdi, jog iš jo - mokytojo, paklydėliai padarys Dievą. Tuo pat nepamirškim, kad tiek Buda, tiek Ješua gali būti "metaforos", bet ar tai ką nors keičia?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 15:23 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
xebryte, as tikiu zaliais ziogeliais sokinejanciais po pieva :lol:

Siaip tai galima sakyti bet kuris tikejimas yra isgalvotas. Visa tai yra tik iliuzija, kuria mes norime uzdaryti tolimiausiame savo smegenu kampelyje suvokima apie materija, kurioje egzistuojame.

Norite isitikinti ar yra dievas ir ateiviai?..nueikite toli i laukus, ant kalnelio ir ten itempe akis ir mintis, netersdami ju jokiu maistu, vandeniu ar poilsiu, stebekite dangu.... apytiksliai po penktos paros jums pasirodys ir dievas ir ateiviai ir "angelockai" is zvakiu fabrikelio :lol: :lol: :lol:

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 15:25 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sausis 8, 15:54
Pranešimai: 508
Jėzus ne metafora, Jis - realus asmuo.
Kiekvienas kultas moko, jog mes patys turime išgelbėti save.

_________________
Iš nieko niekas neatsiranda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 15:40 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
laikas.org rašė:
Jėzus ne metafora, Jis - realus asmuo.


Tikėjimas ne žinojimas, kone "faktiškas" teigimas nežinant - "sakymas netiesos" :wink: . Nors jei ką man asmeniškai visai nesvarbu kaip yra - ir vienas ir kitas atvejis tik smulkmena.

laikas.org rašė:
Kiekvienas kultas moko, jog mes patys turime išgelbėti save.


Būtent labai gerai pasakyta, patys turime išgelbėti save. Pritariu.

Kumpis, mes diskutuojam plačiąja prasme, o ne apie žmogeliukus :) , tik diskusija jau toks dalykas, kad gaunas nuomonių susikirtimas, kažkodėl kiti priėma mūsų tokią diskusiją kaip dviejų durnių bereikalingą konfliktą ar kažką tokio, neįdomia ir banalia tema. Na bet bent man pačiam tema ir diskusija su laiku.org įdomi, jei kažkam tas nepatinka, nes neaktualus pats klausimas tai kam dar skaityti tai :) ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 15:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sausis 8, 15:54
Pranešimai: 508
Drs rašė:

Būtent labai gerai pasakyta, patys turime išgelbėti save. Pritariu...

O aš esu laimingas, kad Dievas mane apsaugojo nuo kultų vergystės. :wink:

_________________
Iš nieko niekas neatsiranda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 16:21 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
laikas.org rašė:
Drs rašė:

Būtent labai gerai pasakyta, patys turime išgelbėti save. Pritariu...

O aš esu laimingas, kad Dievas mane apsaugojo nuo kultų vergystės. :wink:


Kaip ir kiekvienas bet kurio kito kulto narys :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 16:51 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
Drs> ar kur nors paminejau, kad sita tema banali ir neidomi? o parasiau, tik todel, kad neturiu ka veikt? :roll:

tikrai ne.

Sita tema jau ne karta nagrineta vien cia, nekalbu api kasdienines diskusijas visuose pasaulio kampeliuose. Ne veltui, iki siol kai kuriose pasaulio dalyse vyksta religine nesantaika. Ir si tema niekad neisnyks. Jos neuzbaigs nei vienas zmogus is tikruju pamates tikraji dieva, nei zmogus tikrai zinantis, kad neegzistuoja jokio dieviska (dvasine ar fizine) esybe. Ir is tikruju labai idomu, ar yra imanomas tokios diskusijos rezultatyvus finisas. Sprendziant apie vienetus - silpnatikiai gali tapti netikinciais, tikintys - silpnatikiais. Taciau nesvarbu, kas ka itikina, faktas, tai kad yra isigilinama i esme, ir kiekviena aklatikis savo tiesomis, gauna geriausia egzamina - ar tai, kuom jis tiki - turi tvirtus pamatus..

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 17:06 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tai viskas ir taip aišku, kaip aišku, kad nuo to ar mes diskutuojam apie korupciją Lietuvoje ar ne ji vistiek neišnyks, bet padiskutuot visiem aktualu :D ir dar daugybė tokių dalykų, kurių diskusijos neišspręs, bet visada bus :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 151 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin