Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 08:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Dulkiu siurblai Dyson.
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 22:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Liepa 3, 22:34
Pranešimai: 1
Parduodami dulkiu siurbliai Dyson.
Dyson DC 08 Origin - 1300LT.
Dyson DC 08 Allergy - 2000LT.
Dyson DC 08 Telescope - 2300LT.
Dyson DC 08 TS Animalpro - 2800LT.

Daugiau info apie siuos dulkiu siurblius:
http://www.dyson.com

Mindaugas
8-678 25557
maximinde@hotmail.com
maximinde@yahoo.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 23:50 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Vat priminė... Čia kaip kas sako, kad aš tolerantiškas labai, o aš iš tikro labai baisus žmogus. Prieš savaitę ar kiek, paskambina mergina kažkokia ir sako:
- Laba diena, ponas Ričardai, mums jus labai rekomendavo jūsų draugai, mūsų firma norėtų jums pasiūlyti maloniai praleisti vakarą, blablabla...

(Ale tie draugai ir gudrūs, žino, kad man juoko priepolį sukels, o tuo pačiu spameriams atkeršys - dėl savo buvusios darbinės praktikos absoliučiai nepasiduodu jokiems psichologiniams manipuliavimams, bet sugebu būti labai griežtu)

Žodžiu, tą kartą mane sutrukdė. Todėl pokalbis gavosi labai trumpas (na, gal ir ilgesnis, nei čia rašau, bet maždaug toks):
- (Mergina - spamerė balbatuoja fufelį visokį apie draugus, kad norėtų pasiūlyti papietauti ar tai į svečius atvažiuoti, aš nesuprantu, ko čia iš manęs nori, galų gale užsimena apie tai, kad reikalo esmė - dulkių siurbliai)
- (Aš): Gerai, konkrečiai, sakykit kainą, čia tie šūdai po 2000? Ar po 5000?
- (Mergina pasimeta, negalima juk per telefoną kainos sakyti, bet KĄ DARYT?): Na, čia kaina nuo 1500 litų, bet suprantate, tai yra dulkių siurbliai LIUKSUS, tai NE ŠIAIP dulkių siurbliai...
- (Nutraukiu jos blablabla, tonas - "nebandyk prieštarauti, dulke"): Taigi, aš už 200 litų per mėnesį galiu pasamdyti kas savaitę ateinančią valytoją, kuri išvalys geriau už bet kokį siurblį.
- (Mergina, gailiai): Bet tai NE ŠIAIP SIURBLYS, supraskite...
- (Mano nuosprendis): Mūsų pokalbis neturi prasmės, viso gero.
- (Mergina, jau paniškai): Bet kaip gi pietūs, mes jums pademonstruotume, išvalytume butą nemokamai!
- (Mirk, bjaurybe): Viso gero, ar supratote!!!?
- (Mergina kažką dar blabluoja jau isteriškomis intonacijomis, aš padedu ragelį)
...

Tik paskui susizgribau, kad tokį malonumą praleidau ir pabandžiau paskambinti tuo numeriu atgal - mergina labai atkakli buvo, paprastai spameriai pasiduoda staigiai, po pirmų poros sakinių... Beje, tie, kur į namus užeina, tai pasiduoda, vos pamato mano veido išraišką - taip ir nespėju nieko pasakyti, pabėga. Taigi, atskambinau tuo numeriu, galvoju, reikia pribaigti - sakau, paklausiu, kiek gauna atlyginimo ir paprašysiu atsiųsti CV - galų gale, tokią visai būtų galima į pardavimų skyrių pasiūlyti, darbuotojų dabar trūksta visiems. Deja, ragelio nepakėlė... Buvo užimta, matyt, skambinėjo kitiems...

Draugai, kurie užsiundė tą mergą, paskui papasakojo, kad juos telefonu kankino daugiau, nei pusę valandos, paskui atvažiavo su tuo siurbliu namo ir kokias 4 valandas rodė visokius privalumus - sakė, kad vos nenusipirko... Užtat ir davė mano telefoną...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 02:59 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
:lol: :lol: :lol: O gal siurbliukas ir iš tikro nieko buvo.

Pas mus tai teip nebūna, tiesiog neša visą tą mėšlą bukletuose ir krauna į pašto dėžutę. Tad garaže specialiai tam esu įsirengusi šiūkšlių dėžę, į kurią keliauja visa ta makulatūra. Vieni didžiausių spamerių, kaip vadini pas mus, tai bankai, siūlantys savo kreditines korteles. Vieno iš jų laiškus jau plėšau koki 4 metai ir taip kasdien po vieną. Na, man nesunku parsinešus mesti net neatplėšus į šiukšlių dėžę, bet kiek tai jiems kainuoja nežinau. Matyt atsiperka.
O telefonu kaip bebūtų keista tai tik policija skambinėja ir prašo pagalbos, nu tipo kad paremti, bet aš jiems irgi esu labai kategoriška, bo jie nemoka vesti ūkistatos :lol: :lol: :lol: :lol: čia pagal Lietuvą žinau, jei avarija, policija baudų neima, jų tiesiog nėra (baudų):lol: :lol: :lol: aišku ne dėl to jiems nieko neduodu, labai nemėgstu įkyrių ir akiplėšiškų žmonių, o skambinantys dažniausia tokiais būna. Pradžioje paskambinę pareikalauja, kad paremti juos kokia 50$, kai mandagiai pasakai, kad aš tiek nemačius akyse :lol: sako, bet naglai,... ei tai nors 40 duok (nors) vat tada tiesiog tenka paprašyti, kad jis surinktų numerį kokiu nors kitu adresu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 08:18 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
bukvaliai legalus reketas :D:D:D: na musishkiai viska susirenka keliuose ir sau dar premijas pasidaro :D:D:D:D o tu siurbliu ar ten kokiu puodu ar superduperprozhektoriaus esme ta ..... chia tas pats kas parduoti obuoli uzh deshimt doleriu.... taip obuolys labai grazhus prisirpes bet tokios kainos nevertas :) taip ir su siurbliu :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 08:24 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tai kam pirkt iš tokių rankų, kai parduotuvėse pilna , pereit negali, su visais demonstravimais...ir garantijomis, ir pietų duoti nereikia..? Še tau, duok man- ir eini, ir balius baigtas.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 08:31 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Asha, tai ne man reikėjo pietus duot, ta spamerė tipo norėjo kažką tokio. Ir butą nemokamai išvalyt :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 08:54 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Va, galėtu tokiu būdu pademonstruot kokią gusvarną ir supjaut man malkas kieme.. :) Tada ir pietų nepagailėčiau.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 09:12 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Asha, nu taigi jie ir pietus stato, ir butus valo už dyką :-) Tai gal ir pietus pastatys, ir malkas supjaus, jei Huskvarną kokią už 10000 parduot norės :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin