Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 08:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sudie, Michaeli....
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 27, 20:25 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Neesu didžiausias jo gerbėjas, nors keletas dainų tikrai yra neblogų, ir apskritai šiaip aišku talentas ryškus, visgi gaila tokio žmogaus, tikrai ne dėl kiekvieno bendrai liūdi tiek žmonių visame skirtingame pasaulyje, tik dėl tokių kurie savo gyvenime nuveikę ar sukūrę kažką išskirtinai gero ir vertingo, ką pasaulis atsimins ilgai po to žmogaus mirties, žodžiu nusipelnęs pagarbos net jei ir nebuvo tobulas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sudie, Michaeli....
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 29, 08:31 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kažikaip išlikau šalia pop dievaičio kūrybos, mėgau tik keletą kūrinių, "mėnulio šokį".
Nepraleisdavau momentų , atsiradus informacijai, pasidomėti gyvenimo keliu- nuo vaiko negriuko iki dėl odos ligos tapusiu vos ne baltaveidžiu ir daugelio akyse raupsuotu. Įsitikinus, kad daugelis dalykų išpūsta iki kraštutinumų pasauliniu mastu..(jei pamenate istoriją su krintančiu jo kūdikiu iš jo paties rankų, t.t.). Kaip bebuvę, labai turtingo žmogaus-žvaigždės gyvenimas buvo tikrai nelengvas.
Ir- pagarba iš mano pusės (savo kūrybos mėgėjų ratą turėjo milžinišką, vadinas buvo kažkam reikalingas).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sudie, Michaeli....
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 29, 21:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Lapkritis 3, 14:53
Pranešimai: 23
M. Jacksono autopsija: keturi lūžę šonkauliai, nuplikęs ir išsekęs

Nuplikęs, sulaužytais 4 šonkauliais, sveriantis vos 51 kilogramą – tokio savo „popkaraliaus“ nebūtų atpažinęs nei vienas gerbėjas.

Nutekėjusi informacija po ketvirtadienį, birželio 25-ąją, mirusio Michaelo Jacksono skrodimo atskleidė, kokios pragariškos buvo paskutiniosios žvaigždės gyvenimo dienos, praneša Thesun.co.uk.

http://www.verslosavaite.lt/index.php/I ... sekes.html

žiauru.. užuojauta


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sudie, Michaeli....
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 4, 20:59 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Aja,nebera Michaelio.Nejaugi nustebote?!Man tai jis jau kokiu 15 metu numireli primine..
Aisku,pop muzikos pasaulyje gan ryskius pedsakus paliko.Ale ir siaip..pripedavo..
Sako,mirusiems reikia atleisti?!
Ilsekis ramybeje..Michaeli!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sudie, Michaeli....
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 30, 21:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 30, 21:05
Pranešimai: 14
Miestas: Pakruojis
Su šio žmogaus muzika užaugau. Labai jį myliu, gerbiu ir net galima sakyt dievinu. Ne. Nesu viena iš tų apakusių fanių, kurios dėl jo persiplėšt galėtų. Tiesiog.... Na, jis turi tiek pat metų, kiek ir mano tėtis, tai jis tapo kone ir mano antruoju tėčiu. Iš jo žodžių, kaip ir iš savo tėčio, mokiausi. Mačiau, kad jis turi gerą širdį, visais pasitiki. Kalba visam pasauliui aktualiomis temomis, iškelia problemas, kurios tikrai svarbios. Tai tikrai privertė mane susimąstyti.Ėmiau kitaip žiūrėti į pasaulį. Vat ėmiau dabar ir pagalvojau. Ką gali padaryti žmogus su tavo gyvenimu, tavęs net nematęs, net nežinodamas, kad iš viso vaikštai žeme,esantis už tūkstančių kilometrų, kurį saugo daug apsauginių, kuris bando kovoti su neteisybe ir šlykščiomis paskalomis? Ogi viską, juk jis neveltui vadinamas karaliumi. Pop karaliumi. Jis vienintelis žmogus prieš kurį esu nulenkusi galvą. Prieš jį mano orumas tiesiog nykte išnyko. Todėl abejoju, ar man kada pavyks pamiršti Michael Jackson.

_________________
The Way She Came Into The Place
I Knew Right Then And There
There Was Something Different
About This Girl
The Way She Moved
Her Hair, Her Face, Her Lines
Divinity In Motion
* MJ Dangerous


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin