Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 23, 20:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Bob Marley
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 5, 21:16 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Mistiškas poetas, kosminis guru, legenda, nenurimstanti siela. Muzika, siejama su Jamaikos politika. Pripažintas, išduotas draugo.Savotiška asmenybė, turinti net 5 biografijas, ir visas skirtingas.
http://users.i.com.ua/~serg530/bobmarley/biography.html

Mirė 36 metų. Su jo mirtimi , kaip ir kuriamu socializmu, patyrusiu katastrofą, baigėsi ir ir reggi saulėtoji era, reggi, kuris užleido vietą popso diskų kopijoms.
Bobo Marley žodžiai:
"Aš nestoviu niekieno pusėje. Nei juodųjų, nei baltųjų.Aš Dievo pusėje, kuris skatina mane kalbėti visų žmonių vardu.Nepriklausomai nuo odos spalvos."

Everythings Going To Be Alright by Bob Marley


Prikabinti failai:
Bob_Marley.jpg
Bob_Marley.jpg [ 26.01 KB | Peržiūrėta 545 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bob Marley
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 26, 16:46 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Visapusiskai teigiama praejusio simtmecio muzikos pasaulio asmenybe :) .
Kadangi man savo laiku teko siek tiek keliauti ir bendrauti su ivairaus amziaus ir tipo zmonemis,pastebejau,kad Boba Marleju zino ir megsta daugmaz visi.O ar galima nemegti zmogaus,kuris taip aistringai tikejo,jog muzika-geriausias vaistas pries rasizma,nesantaika ir kitas tamsiasias zmogiskosios prigimties puses?!..

Beje,asha,nors ir skaiciau kelias Marlejaus biografijas,mano atmintis neatgamina sio fakto:

asha rašė:
išduotas draugo.


Gal galetum pakomentuoti placiau??..

Redemption song:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bob Marley
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 26, 18:10 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Laukine rašė:
Beje,asha,nors ir skaiciau kelias Marlejaus biografijas,mano atmintis neatgamina sio fakto:

asha rašė:
išduotas draugo.


Gal galetum pakomentuoti placiau??..


Tiksliau būtų, jei būčiau parašiusi.."draugų", nes tai nutiko ne kartą.. :)
Tai susiję su kūryba. Panašiai, kaip su Modern Talking'ais, kai grupės tampa žymios.Vyksta skaldymasis ir nepasidalijimas.Sakoma, kad Bobo Marley'jaus charakteris turėjo tam įtakos.Truputį daugiau reikėtų čia pasakoti, nors nuo to, kaip viskas prasidėjo...
Iki 1972 metų "The Wailers" grupė buvo žymi ir labiau žinoma tik Vest-Indijoje, ypač su reggi stiliumi.Gal taip būtų ir likę, bet 1972 grupė atvyksta turne į Londoną ir čia praveria įrašų studijos "Islands Records" duris. Savininkas supranta, kad biznis gali būti pelningas, sudarius kontraktą su šia grupe.Ką ir padaro. The Wailers gali išbandyti naujausią aparatūrą, kokios nebandę, instrumentus, dirbti su pirmarūšiais garso režisieriais.Iki to meto grupė buvo leidusi tik singlus ir pigius dainų rinkinius. Grupė išleidžia albumą "Catch A Fire", kuris nebuvo populiarus, tačiau padėjo grupei būti žinoma abipus Atlanto. Ir jos populiarumas auga.Vat nuo čia viskas ir prasideda. Kai įrašų studija "Islands Rekords" siunčia grupę į turne po Angliją ir Ameriką, pirmas joje atsisako dalyvauti Livingstonas. Padėtį išgelbėja Marley dainavimo mokytojas ir stoja į jo vietą. (Džo Higsas, nežinau, kaip rašosi-Joe Higs? ) Vėliau, apie 1974,grupė "Wailers"išleidžia paskutinį albumą , po kurio Banny ir Piteris pareiškia, kad palieka grupę, apkaltinę Bob'ą Marley'jų diktatorišku elgesiu. tada Bob Marley nelieka nieko kito, kaip kurti naujai grupę, šeimyninį biznį (panašiai vėl kaip Modern Talking'ai), pasikviečia žmoną, dar 2 dainininkes ir duoda grupei kitą vardą- Bob Marley & The Wailers. Kūryba tęsiasi, naujai susiformavusi grupė dovanojo pasauliui daug šedevrų, iš kurių vienas ir yra- "No Woman No Cry"..labiausiai man patinkanti iš visų tos grupės dainų.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bob Marley
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 26, 18:19 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Aaaa..tu apie tai :) ..
Na,jie ten pinigais nepasidalino,kiek man yra zinoma..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bob Marley
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 26, 18:36 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na taip, juk labiausiai susigyvenama, kai dirbama kartu..ir še tau..
Modern Talking'ai tiksliai dėl pinigų nepasidalijo, net po teismus tampėsi, nenuostabu, jei ir čia būtų tas pats..
Paskaičiau, kad Bob'ą Marley'jų vėžys suėdė visiškai- prasidėjo nuo kojos, baigėsi galva ir plaučiais. Kentėjo labai daug, nebeįmanoma buvo išgelbėti...
O muzika lieka muzika.. :)
Šitame puslapyje galima rasti grotuvėlį su Wailers dainomis, jų yra bent kelios, gerai krauna.
reikia tik ant dainos paklikinti kelis kartus.

http://www.myspace.com/wailers


Prikabinti failai:
bob marley &the wailers.jpg
bob marley &the wailers.jpg [ 36.79 KB | Peržiūrėta 3858 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bob Marley
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 26, 19:12 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Su veziu jis galejo kovoti,ale but reikeje su dredais atsisveikinti..Pasak rastamanu,tai nera lengva..


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin