Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 05:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 18, 08:40 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Negaliu tvirtinti ar neigti , Drs, bet po skyrybų Elvis Preslis liko labai įžeistas. Mat Priscila( kažin,ar taip rašau vardą?)..pareiškė, kad ji palieka Elvį. Šiam, kuris buvo labai ambicingas, pasirodė tragedija, ir jis pareiškė- ne, gerbiamoji, tai AŠ palieku tave. Paskui ant kiekvieno kampo pasakos, kad KAŽKOKIA MOTERIS PALIKO ELVĮ PRESLĮ..To nėra buvę ir būti negali.Tai jam buvo smūgis.. Gali būti, kad kad dainos ir kadrai susiję.., tačiau didesnė tikimybė, kad ir sumontuota, pritaikius jo dainą..Ar žinojai, kad jam pastoviai būdavo grasinama?Jis gaudavo visokius laiškus, nuotraukas, kuriose pavaizduotas jis pats su pistoletu, įremtu į kaktą? Pats ir jo apsauga būdavo ginkluoti iki dantų, mėgdavo grįžęs pašaudyti į televizoriaus ekraną, o nakties draugėms, kurių turėjo nemažai, už naktį dovanodavo pistoletą? :wink: :P
Graži Priscila, gražus Elvis Preslis, graži jo kūryba..Echhh..O paskutiniai filmukai ar nebus iš jo jau nuopolio metų..? Ir veidas pabrinkęs, ir sceninis elgesys jau kitoks..
Drs, gal turi ką iš jo kaip kino artisto kūrybos? Mačiau vieną muzikinį filmą, kaip daug vyrų skrido lėktuvu 1:1 panašūs į Elvį Preslį į tai ar susitikimą su juo, ar į festivalį kokį- nors užmušk, nepamenu :lol: Žinau, kad ten vaidino Elvis Preslis irgi.. :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 18, 09:00 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Na dėl Prisilos sunku pasakyti kaip teisinga o kaip ne, lietuviškai mes linkę taip "teisingai" iškreipt vardą ar pavardę, kad pats žmogus jos gal net nepažintų :) .

Elvis tikrai pabaigoj atrodė prastai ir veidas ir akys kažkokios keistos :roll: :

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ut_K4oeM4SM"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ut_K4oeM4SM" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

Na kad gaudavo laiškų su grasinimais tai nieko keisto, tokio populiarumo veikėjui ir kad to pasekoje atsiranda paranoja taip pat nėra taip jau keista, nors aišku atrodo kvailai :roll:

Dėl filmų tai http://www.imdb.com reikia ieškoti :wink: , pačiam neteko matyti, neesu šiaip didelis Preslio gerbėjas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 18, 09:45 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Man patiko, kad tu sukūrei tą temą- dėkui, dar kartą artimiau prisiliečiau prie ElVio Preslio dainų.. :P Juk mėgti Preslio rokenrolą ar kitas dainas, dar nereiškia būti fanu, sunku turbūt įvardinti vienos rūšies muziką- va, šita- MANO, tik tokia man patinka. Taip juk nebūna.. :wink: O Elvis Preslis vistik man patinka, nežiūrint koks buvo jo gyvenimas..
:lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 18, 11:27 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Juk mėgti Preslio rokenrolą ar kitas dainas, dar nereiškia būti fanu, sunku turbūt įvardinti vienos rūšies muziką- va, šita- MANO, tik tokia man patinka. Taip juk nebūna.. :wink: O Elvis Preslis vistik man patinka, nežiūrint koks buvo jo gyvenimas..
:lol:


Visiškai sutinku :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 19, 10:13 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Elvis Presley LIFE

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_l0jVy1F4sA"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_l0jVy1F4sA" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>


Šį filmuką nuo rugpjūčio 16 dienos pažiūrėjo beveik 54 tūkst. žiūrovų..
Elvis Presley is springlevend!

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/qxc5nWz-XRU"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/qxc5nWz-XRU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 22:14 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Dešimtys tūkstančių gerbėjų Greislande paminėjo 30-ąsias Elvio mirties metines

Laikydami rankose uždegtas žvakeles, dešimtys tūkstančių Elvio gerbėjų ketvirtadienį žygiavo pro Greislando vartus paminėti 30-ųjų Karaliaus mirties metinių.

Jie atėjo nešini rožėmis, žaisliniais meškiukais ir neslėpdami ašarų. Regis, nesibaigiantis žmonių srautas keliuku vinguriavo pro namą su baltomis kolonomis prie Karaliaus kapo. Namo languose degė šviesos, lyg šeima būtų namuose, aidėjo liūdnos Elvio dainos.

Rankų darbo paminklai iš viso pasaulio buvo sustatyti prie kelio ir parke, kur palaidota Presley (Preslių) šeima. Tarp jų buvo geltonas arklys iš Belgijos, vėjo malūnas iš Prancūzijos, iš glamžyto popieriaus padaryta Brazilijos vėliava.

"Ateinu čia kasmet, nes myliu Elvį", - aplankęs kapą sakė Yosuke Funabashi (Josukė Funabašis) iš Japonijos, kuris prieš kelerius metus persikraustė į Memfį, kur atidarė Elvio suvenyrų parduotuvę pavadinimu "Love Me Tender".

"Man patinka jo stilius, jis - originalus", - sakė jis.

Billas Rowe'as (Bilas Rouvas) į eilę atsistojo antradienį maždaug vidurnaktį ir visą dieną kentė karštį priešais grafitais išpaišytą Greislando tvorą, kad būtų pirmasis, žengęs pro vartus.

Jis dalyvavo visose ceremonijose nuo pat Elvio mirties ir stengėsi neužmigti visą naktį, nes miegoti Elvio Presley bulvare būtų "nemandagu ir nepagarbu".

"Buvau šiek tiek vienišas vaikas, - pasakojo šis 57 metų Ohajo gyventojas. - Elvis nusivedė mane į savo pasaulį. Pakeliui jis išmokė tam tikrų vertingų gyvenimo pamokų. Niekada apie nieką blogai nekalbėk, ypač viešai. Prisimink savo šaknis ir, jei gali, padėk savo draugams".

Elvis Presley - neturtingas pietiečių vaikinas, suteikęs juodaodžių muzikai vyraujančios krypties statusą, - rokenrolą pavertė tarptautine popmuzikos kalba.

Užkrečiamo seksualumo, geros "kaimynų berniuko" manieros, neįtikėtina laikysena scenoje ir ambicingo vadybininko derinys padėjo Elviui du dešimtmečius karaliauti televizijoje ir kine, rengti itin sėkmingas gastroles ir pardavinėti su vardu susijusias prekes.

Jis pakeitė žmonių mąstymą apie muziką ir paliko neišdildomą pėdsaką Amerikos kultūroje.

"Kol nebuvo Elvio, nebuvo nieko", - kartą pareiškė Johnas Lennonas (Džonas Lenonas).

Elvis tebėra vienas populiariausių atlikėjų - jau parduota daugiau kaip milijardas jo albumų egzempliorių, o per metus iš licencijų ir parodų Greislande uždirbama maždaug po 50 mln. JAV dolerių (129 mln. litų).

Greislande, kuris visuomenei buvo atidarytas 1982 metais ir kuris 2006-aisiais buvo paskelbtas nacionaliniu paminklu, per metus apsilanko beveik 600 tūkst. lankytojų.

"Elvio savaitę" visame mieste vyksta gerbėjų klubo festivaliai, parodos, jo antrininkų konkursai, moksliniai pašnekesiai ir atminimo renginiai.

Šiemetinė "Elvio savaitė" ir paminėjimas su žvakutėmis buvo didžiausi per visą istoriją, trečiadienį temstant pradėdamas ceremoniją sakė "Elvis Presley Enterprises" vykdomasis direktorius Tomas Morganas.

Į Greislandą atvažiavo nemažai žilaplaukių pagyvenusių ponių, kurios buvo įsimylėjusios Elvį 6-ajame dešimtmetyje, kai jis smogė socialiniam konservatizmui ir privertė baltųjų vaikus pakratyti klubus.

Tačiau buvo nemažai ir tokių žmonių, kurie 1977 metų rugpjūčio 16-ąją, kai Karalius mirė dėl narkotikų sustojus širdžiai, buvo tik vaikai ar iš viso net nebuvo gimę.

38 metų Debbie Quinn-Booth (Debi Kvin-Bud) buvo tarp tūkstančių iš Didžiosios Britanijos atvykusių gerbėjų.

"Myliu Elvį. Jis - mano didvyris. Jis - mano gyvenimo meilė. Negaliu to paaiškinti... Esu čia jo pagerbti", - sakė ji.

62 metų prancūzas George'as Lassus (Žordžas Lasiu) sakė, kad Elvio patrauklumo priežastis gana paprasta: "Mes dalyvavome 7-ojo dešimtmečio (kultūrinėje) revoliucijoje ... Be Elvio čia nebūtume".

http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles/66335


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 23:09 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:

"Kol nebuvo Elvio, nebuvo nieko", - kartą pareiškė Johnas Lennonas (Džonas Lenonas).



Tačiau po to jis dainavo tokius žodžius - I don't believe in Elvis...

Dar beje rupužiokai fanai, per šią sukaktį, buvo pavogę iš Elvio muziejaus jo pistoletą :evil:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin