Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 20, 05:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 27, 22:32 
ne vien del tekstu :) ..teko koncertuose lankytis..kiek ten ju scenoje budavo?7-10 zmoniu?..ir klarnetas..ir akordionas..jau nekalbu apie gitaras :) ..
dziazasss..absoliutus geris tais laikais :)


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 27, 23:05 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aha, Bix, kaip ir Antis, grojo, kaip tikras orkestras. Tiesa, Antis stambiau tai darė, ale visvien :-)

Kažkaip tuo metu lietuviška muzikinė scena rėmėsi labiau pačių atlikėjų diktuojamomis vertybėmis, skirtingai, nei dabar :-/

Beje, kuo veža heavy metal - tai viena iš tokių muzikinių krypčių, kur atlikėjai diktuoja madas, o ne prodiuseriai :-) T.y., gauni profesionalią muziką :-)

A, dar, grįžtant prie Drs: aš neneigiu Minedo, jis tikrai juokingas ir vežantis. Ir, nuoširdžiai, kas ką apie jį besakytų, jis nusipelno pagarbos, kad sugebėjo iš savo abejotino talento pasidaryti ir šlovę, ir pinigus. Bet tai tėra parodija, kur prasmingumas - ne muzikoje, o kai kuriose kitose idėjose. Sakyčiau, Minedas yra labai ryškus šiuolaikinės scenos atspindys, hipertrofuotai demonstruojantis ryškiausius fenomenus: klausos nebuvimą, idiotizmą, klausos neturinčią publiką, prodiuserių visagalybę. Kaip ten sakė kažkoks, berods Gogolio herojus - "Iš ko juokiatės ponai? Iš savęs juokiatės..."

:-)

A, ir pratęsiant klasikos ir metalo tema, gabaliukas specialiai Drs - The Great Kat, viena iš top 100 pasaulio smuikininkų ir top-10 pasaulio gitaristų, viena ryškiausių techno-thrash ir techno-death atstovių, specialiai, išimties tvarka, tau mp3 failiukas (ir smuiką, ir šrioderį daro ta pati Great Kat).


Prikabinti failai:
01 - vivaldi's the four seasons.mp3 [2.03 MB]
Atsisiųsta 803 kartus(ų)
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 28, 22:20 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Va, pridėkim dar grožybių, kad Drs galutinai užsiparintų :-)

Kiti New Wave Of British Heavy Metal (NWOBHM) atstovai, kartu su "Black Sabbath" kūrę Heavy Metal, buvo "Deep Purple", taigi, tamstos malonumui - post-purplinės Ritchie Blackmore grupės "Blackmore's Night" atliekamas Deep Purple gabalas "Child in Time". Ilgas, ale turėkite kantrybės išklausyti bent iki pusės - ir kilme, ir stiliumi jie pakankamai artimi Ozzy Osbourne :-)



Beje, mes čia taip nusišnekėjom ne į temą, kad siūlau šitą mūsų nuokrypį skelti į kitą temą, kad netrukdyti Ozzy atvažiavimui į Lietuvą būti aptardinėjamu toliau :-) Jei nieks neprieštaraus, atskelsiu šitą mūsų diskusiją ir galėsim pratęsti blevyzgas :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 28, 22:35 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
tractor rašė:
A, dar, grįžtant prie Drs: aš neneigiu Minedo, jis tikrai juokingas ir vežantis. Ir, nuoširdžiai, kas ką apie jį besakytų, jis nusipelno pagarbos, kad sugebėjo iš savo abejotino talento pasidaryti ir šlovę, ir pinigus. Bet tai tėra parodija, kur prasmingumas - ne muzikoje, o kai kuriose kitose idėjose. Sakyčiau, Minedas yra labai ryškus šiuolaikinės scenos atspindys, hipertrofuotai demonstruojantis ryškiausius fenomenus: klausos nebuvimą, idiotizmą, klausos neturinčią publiką, prodiuserių visagalybę. Kaip ten sakė kažkoks, berods Gogolio herojus - "Iš ko juokiatės ponai? Iš savęs juokiatės..."


Negi galvoji, kad esi dar vienas metalistas, rokeris ar pan., kuris "mato" kaip kiti nesuvokia tikrosios muzikos :roll: ? Taigi Minedo klausytojai jei neturėtų klausos jo net neklausytų, nes jis būtų eilinis atlikėjas, bet būtent todėl jo klausytojai, kad turi klausą ir "susižavėjo" jo ypatingai stipriu klausos neturėjimu jis kaip ir sakiai yra puikus personažas, tiesiai šviesiai parodantis kaip dabar lengva kurti muziką ir tapti žvaigžde. Va dėl to jis man tik ir "patinka", kad puikiai atlieka tam tikrą vaidmenį, gal net nesąmoningai. O man asmeniškai ir metalas kažkokia nesamonė, bet pasikartosiu jis taip pat turi savo vaidmenį bendroje muzikoje, kuris gal man neįdomus, bet įdomus tau. Kodėl tada aš negaliu sakyt, kad metalas šūdas? Ir kad tavo klausa prasta :roll: ? Tiesiog kitoks stilius, man net labiau patinka Minedo humoristinis, nei metalo chaotiškas net nežinau kas. Bet čia tik mano nuomonė, kuri tavęs neturėtų įtakoti ir žinoma neįtakos.


tractor rašė:
A, ir pratęsiant klasikos ir metalo tema, gabaliukas specialiai Drs - The Great Kat, viena iš top 100 pasaulio smuikininkų ir top-10 pasaulio gitaristų, viena ryškiausių techno-thrash ir techno-death atstovių, specialiai, išimties tvarka, tau mp3 failiukas (ir smuiką, ir šrioderį daro ta pati Great Kat).


Negaliu sakyti, kad tai negražu, hmm o čia metalas? Gal tik metalizuota klasika :lol: ? Ir visgi man asmeniškai šitas kūrinėlis nė iš tolo neprilygta "orginalui" ir kaip čia pasakius jis nepaliko įspūdžio tisiog nieko, nei blogai, nei puiku, tiesiog neblogas. Vėlgi tik "grįna" muzika modifikuota ir pritaikyta tam tikrai publikai, manau galima būtų pateikti įdomiai ir kažkokiu "humoristiniu/parodijos" stilium šitą kūrinį. Visgi ta orginalui neprilygsta :roll: , orginalą klausau jau seniai ir dažnokai, jis nėra vienkartinis :wink: . Ką norėt orginalas nėra mirtingas, nes kaip ir sakiau pagal mane klasika "grįnoji" muzika, o šie pašaliniai produktai kuriami, grįnai tenkint trumpalaikius mūsų kiekvieno muzikos skonius :lol: Sutinku, kad tokie talentai kaip Merkuris, Elvis, Michel Jackson yra aukščiausios klasės, bet net jie nėra tą "grįnoji" nemirtinga muzika ir netgi tokie kaip Beatles man atrodo anksčiau ar vėliau "nuskęs" muzikos istorijoje, o Vivaldis? Kaip manai? Aš manau tai nemertingi kūriniai, net 3007-ais turbūt jei dar būtų žmonija (kas yra labai abejotina :wink: ) tokių veikėjų kaip Vivadis, Bethovenas, Bachas... kūriniai bus "gyvi" tikrąja ta žodžio prasme ir matyt bus modifikuojami ir pritaikomi to laikmečio publikai, kas mum dabar galbūt jau nei vienam nepanašėtų į muziką :lol: Žodžiu Vivaldžio galėtum klausyt su savo propro...protėviu, o Metallica, Ozzy Ozbourne ir pan. tai tik šiam laikmečiui pritaikytas Minedizmas t.y. gaunam ko norim, konkrečiai mūsų klausytojam Minedo tai pat reikėjo, nes visi minedo fenomeną mūsų muzikos pasaulį matė jaugerokai seniau, kai pats atlikėjas Minedas dar niekam nebuvo žinomas, o dabar jau tiesiog buvo neišvengiama, kad norim ir pamatysim "nuogą karalių". Dėl to aš jo ir nesmerkiu, nes jis puikiai atliko vaidmenį.

Tu pažiūrėk kokių visame mene pasitaiko kūrinių, kai kada žiūri ir nesuvoki kuo čia kiti žavisi (jei imsim tarkim kiną tai aš nesuvokiu, kaip galima žavėtis AXX filmais, kurie pagal mane yra visiškas šlamštas iš kurio daromas baisus menas, kitavertus paskutinių metų "kūrinėliai" pagal mane vistiek šlamštas, bet peržiūrėti kažkaip užkabino visus :shock: ), bet kartais būna kad žiūri ir žaviesi kažkokiu kūriniu, kuriame kiti nemato nieko. Taip aš Minede irgi toli gražu nematau tobulos muzikos, bet matau tą jo savitą vaidmenį (nors ir trumpalaikį, jo muzikos karjera truma kaip peteliškės gyvenimas ir tai buvo glaima lengvai nuspėti :lol: ) bendroje muzikoje. Man Samas atrodo visiškas bebalsis (tolygus Minedui), su kuo tu beveik sutikai, bet pagalvojęs apie pora atliktų kūrinių persigalvojai. Tai vadinas tave persigalvot privertė ne Samo pati muzika, klausa ar pan, bet būtent kažkoks jo kūrinio (-ių) atliktas vaidmuo, kuris tave kažkaip "kabina". Bet juk kaip matai man nepatinka tas vaidmuo, kaip tau nepatinka Minedo. Tai kodėl tu turi teisę sakyt, kad ta specializuota (pagal mane baladojimasis ir rėkavimas) muzika yra tikresnė muzika už Minedo-muzikos parodijos fenomeną (kas tau atrodo tiesiog rėkavimas)? Man tai atrodo, kad kaip rodos L.Flintas sakęs kiek subinių, tiek nuomonių (tiesa jis pasakę truputį kitaip :wink: ), o muzika matyt irgi kiekvieno asmeninis reikalas (ir nuomonė). Jeigu ne, tai avangardas mene irgi turbūt neegzistuotų, o kaip žinia jis yra ir turi savo tvirtą vietą jame :roll:

Tebūnie klausęsi Minedo juokėmės iš pačių savęs aš to nebijau, o tu? Ar visada tiesiog reikia juoktis iš kitų, kad nematytum savęs? Būtent Minedo "dėka" "juokiamės" iš "nuogos" muzikos, muzikos kurią kartu ir klausom. Tik tu galvoji, kad pvz metalas, ar Ozzy Ozbourne turi klausytis visi, o aš galvoju, kad jų turi klausytis tik tie, kuriuos tai "kabliuoja" ir nepyk nemanau, kad jūs kažkuo geresni ar blogesni už tuos kurie klausosi Minedo :wink: Nu prirašiau tragiškai daug, tikiuosi suprasi, mano avangardinę nuomonę ir mintis :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 28, 23:54 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Suprantu, suprantu pilnai, būtent todėl ir ginčijuosi :-) Tiesiog manau, kad tu apsiriboji per daug siaurais rėmais, kuriuos pats sau ir pasistatei, todėl ginčijiesi "aš už klasiką, bet prieš metalą" vien todėl, kad susikūrei sau tokią sąvokų sistemą, kur pats sau sakai, kas yra "klasika", o kas "metalas", dar daugiau, kažkodėl nusprendi šiuos dalykus priešpastatyti :-) Blogiausia, kad dabar tu priešpastatei dar ir "save, klasikos mėgėją" ir "jus, metalistus" :-)

Pagauk kampą: aš savęs nepriešpastatau klasikos mėgėjams, nes pats tokiu esu :-) Ir nematau mūsų ginčo prasmės. Manau, kad tu tiesiog negavai progos praplėsti akiračio (ar ausiračio? :-) ).

Taigi, pratęskime mūsų filosofijas: "Grynoji" muzika gali būti nusakoma ne tuo, kokiu laikotarpiu ją kažkas kūrė, ne tuo, kas ją atliko, o tuo, kad tai yra MUZIKA.

Panagrinėkime atidžiau:
* Šiurkštus skambesys? Paganinis nešiurkštus?
* Kažkoks chaosas, o ne muzika? O Grigas?
* Niūrumas? O Bethovenas?
* Klasikiniai kameriniai instrumentai? O Apocalyptica?
* Orkestrai? O Scorpions su orkestrais?
* Senovėj nebuvo klaikenybių? O kaip kačių klavesinai?
* Operiniai vokalai? O Nightwish ir Bruce D.?
* Kažką labai greitai varo, nieko nesuprasi? O Listas?
* Tik Mocartas, Vivaldis, Bachas? O kur kiti?
* Tik senovinė muzika? O ar muzika nekuriama visąlaik?
Taigi, kur tas skirtumas?

Dar vietoje druskos pora klausimų, nereikalaujančių atsakymo:
* Prisiminkime Čaikovskį: argi tai ne popsas?
* O Šopenas? Taigi išvis šokių muzika? :-)

----------

Matai, muzika kuriama buvo ir prieš tūkstantį metų, ir prieš šimtą metų, ir dabar - taigi, istorinis jos sukūrimo periodas ar instrumentai, kuriais ji atliekama, visiškai nenustato muzikos "grynumo".

Taigi, dar keletas gabalų tamstos dėmesiui - vienas visai pop, kitas - konkretus techno-thrash :-)

Apocalyptica, kamerinio thrash metal kvartetas iš Suomijos - Quutamo:


Apocalyptica - Repressed (Sepultura).


Apocalyptica - Inquisition Symphony (Sepultura), Live at Düsseldorf Life Burns Tour (ar dažnai tenka išgirsti taip kriokiančias čeles?):


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 1, 00:36 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Va dar pora "klausiračio praplėtimui", jei mėgsti operinį :-) Tiesa, garsas toks, koks būna Youtube, ale ką padarysi:

Nightwish, irgi suomių heavy metal grupė, vokalas - Helsinkio Operos solistė Tarja Turunen - Vėberio "Phantom of the Opera":


Tarja Turunen, be Nightwish, tačiau atlieka tų pačių Nightwish gabalą - Walking in the air (ar verta ieškoti skirtumų nuo metališkai atliktos versijos?) -


Taigi, kurgi ta riba? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 1, 01:39 
Jau čia mes nusifilosofavom... bet dėl ko aš prisikabinau (šiaip ant metalo užvažiavau neteisingai, prisipažįstu, jis irgi visoks būna)... Tu maždaug pasakei, kad Minedą klausantys žmonės yra kažkokie puskvaišiai, neusbrendėliai, beklausiai lyginant su tavimi (supraskim "klausinguoju" :wink: ), o aš tik bandžiau pateisinti, kad tai tam tikras muzikinis (humoristinis, parodijinis ir pan.) skonis, kurį žmonės nori patenkint ir tenkindami "sukuria" (iškelia) tokius atlikėjus kaip Minedas. Bet tame nematau nieko blogo, ypač nieko blogo truputį pralinksmėti ir taip amžinai nuskriaustiems, verkšlenantiems lietuviams :lol:. Taip sutinku, kad Minedą lyginti su tais vadinkim "klausą turinčiais" (nu bet atleiskit jau visokie Samai tai tikrai ne iš tų) tas pats, kas kokius nors aborigenus barškinančius puodus ir zyziančius, su klasika. Kitavertus ta pati klasika matyt atsiradus ir ne iš kitokių pirmųjų bandymų išgauti įdomesnius garsus :lol:

Beje dėl Nightwish Phantom of the Opera tai super, savo "grožiu" tolygu Baskovo atlikimui ir net geriau už Tarja Turunen :wink: Bet čia Heavy Metal :shock: :?: Vargu gal kokis tai simfoninis metalas ar kažkas tokio :wink: ? Pagal mane čia metalas daugiau kaip prieskonis, kaip kokia druska ar pipirai, labai vietoj ir labai "skaniai" panaudotas. Bet valgyt vien druską ar pipirus :roll: Feeeee :!:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 1, 01:56 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Ai dar pasakysiu, man sunkusis (tas kur jau ten galvą nuo jo skauda) metalas, tas pats kaip Minedas :lol: O, bet, tačiau :lol: metalizuota klasika (manau net popsą galima "skaniai" kartais metalizuot, kaip ir metalą "skainiai" supopsint :wink: ) gali labai skambėti gražiai, bet ir minedizuota ("sujumoristinta"/parodijuojama ir pan.) muzika gali būti įdomi (jei ji yra perdaryta tai kartais net geriau skamba už orginalą) - tarkim Viengungiai (Kazlas & Co), Keistuoliai ir pan. Aišku "kiečiau" sakyti, kad metalas, rokas geriausia, nu bet kaip ten bebūtų yra ir tokio stiliaus muzika kuri neįeis į istoriją ir kuri dažniausiai vienadienė ir visgi kartais tikrai linksma paklausyt, net tas Minedas kurį laiką teikė gerą nuotaiką :wink: Va lazda tikrai perlenkta šito stiliaus muzikoje, jei taip galima sakyti, su internetiniu reperiu Maksu :cry: Taip kaip metalas perlenktas tampa tada, kai virsta sunkiuoju.

P.S. Apocalyptica be violančelių (instrumentas, kuris neskleidžia metalo garsų, net Apocalyptikų rankose :lol: ), kaip druska be mėsos :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin