Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kuo nusikalto vaikai?
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 5, 18:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Radau idomu, taciau galimai tendencinga straipsni. Skaitykit patys ir patys spreskit...
http://www.krikscionybe.lt/straipsniai/ ... genas.html

Ir mintis pamastymui apie tolerancija:
Tolerancija alkoholizmui - gerai ar blogai? Kaip ji pasitarnautu visuomenei?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuo nusikalto vaikai?
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 5, 19:55 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
bet_kas ir batia, jus darote esminą klaidą, - kaltinate tuo, ko žmogus dar nepadarė. Ar galima išanksto teisti ir smerkti žmogų už tai ko jis nepadarė ir nepadarys???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuo nusikalto vaikai?
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 5, 23:13 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Balvonas - yra tik 2 pasirinkimai, arba tu valdai aplinka, arba aplinka valdo tave. Tai viena.
Antra homoseksualai varo samoninga didziulio masto (sunku pasakyt kiek organizuota) viesuju rysiu kampanija siekdami irodyt "tai igimta", patys iesko tai patvirtinanciu irodymu. Gi man, +/- zinanciam veikimo mechanizmus lieka vienintele iseitis - uzimti kieta pozicija ir daryt priesingos krypties aiskinamaja viesuju rysiu kampanija.
Visi esam girdeje "mokykloje homoseksualai musami". Mustyniu maciau mokykloje daug, taciau kad mustu butent del homoseksualumo pastebet neteko. Buvo mustyniu jegu pasilyginimui (kas cia vadas/kietesnis?), buvo uz izeidinejimus, buvo uz nagu kisima ten kur nedera, dar uz ka tik nori. Vertinant statistiskai imam ju kieki visuomeneje 1%, mano mokykloje buvo ~3000 mokiniu, tai turejo but 30 galvu, tikrai butu girdet. O jums teko susidurt asmeniskai?
Asha cia kiek supratau arciau svietimo sistemos, gal turi daugiau informacijos?
Ir pabaigai - esu labai tolerantiskas zmogus, kol akiu nebado. Gi sitie - net labai agresyviai (provokuojanciai) lenda. Kas gaunas - patys lenda, patys rekia "gelbekit, musa"?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuo nusikalto vaikai?
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 9, 02:29 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sausis 19, 04:37
Pranešimai: 255
Miestas: Krekenava
Balvonas rašė:
bet_kas ir batia, jus darote esminą klaidą, - kaltinate tuo, ko žmogus dar nepadarė. Ar galima išanksto teisti ir smerkti žmogų už tai ko jis nepadarė ir nepadarys???


Išeitų reikia palaukt kol "padarys"? :mrgreen:

_________________
Alkoholis saikingai jį vartojant sveikatai nekenkia...Kad ir kiek jo beišgertum.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuo nusikalto vaikai?
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 10, 18:18 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Balvonai, aš kaip dar visgi vaikas, galiu pasakyt, kad visiškai nenorėčiau, kad mano tėvai būtų buvę gėjai. sunku įsivaizduoti, koks aš būčiau tokiu atveju, bet dabar net nenoriu apie tai galvoti, suprantu, kad būčiau visiškai kitoks, kokiu nenorėčiau būti.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuo nusikalto vaikai?
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 10, 19:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
kitoks būtum, jei ir neturėtum tėvų ir augtum vaikų namuose. kitoks būtum, jei būtų auklėję kiti tėvai. ir visai dar nereiškia, kad augęs su tėvais gėjais pats patapsi gėjumi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuo nusikalto vaikai?
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 10, 19:42 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
žinau, kad būčiau, bet dabar galiu vertinti viską objektyviai, taigi galiu pasakyt, kad tikrai nenorėčiau gyventi nei vaikų namuose, nei gėjų šeimoje, o gyvenant su kitokia šeima, manau, vis tiek išliktų toks mano požiūris, nes ir mano, ir mano draugų, su kuriais bendrauju, tėvai neturėjo jokios įtakos formuojant požiūrį į gėjus, aš bent pats nuomonę susidariau ir galiu tikrai pasakyt, kad toks dalykas yra blogis. tikiuosi, kad kūdikių jie negalės niekada įsivaikinti, nes manau, kad bent kiek paaugę vaikai tikrai nenorėtų būti įsivaikinti tokios šeimos- tie, kurie jau supranta aplinką..
p.s. tapsi pedofilų auka- jėėėėėga!

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kuo nusikalto vaikai?
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 11, 00:10 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanas rašė:
Balvonai, aš kaip dar visgi vaikas, galiu pasakyt, kad visiškai nenorėčiau, kad mano tėvai būtų buvę gėjai. sunku įsivaizduoti, koks aš būčiau tokiu atveju, bet dabar net nenoriu apie tai galvoti, suprantu, kad būčiau visiškai kitoks, kokiu nenorėčiau būti.


Elementaru, bet kas iš to :) ? Kaip dabar nenorėtum būt kitokiu, taip paprasčiausiai anuo atveju nenorėtum būti kokiu esi dabar :mrgreen: . Dar vienas pavyzdys, kad greičiausiai tarkim nenorėtum vietoj savo tėvų ir bendru "beisikiniu" vertinimu tipo visaip "geresnių" - labiau išsilavinusių, materialiai turtingesnių ir t.t. ir pan. :) ? Manau, dabar nenorėtum net būt toks kaip tavo geriausias draugas ar daugumos tavo minčių šalininkas, nes vistiek netektum esamo savitumo ("savęs"), taigi tai nieko nesako apie kokį tai "teisingą" asmenį, tik asmenį "tiesiog". Žodžiu ką čia galima pagal tai įvertinti apie pas homoseksualus augančius vaikus?

fanas rašė:
žinau, kad būčiau, bet dabar galiu vertinti viską objektyviai, taigi galiu pasakyt, kad tikrai nenorėčiau gyventi nei vaikų namuose, nei gėjų šeimoje, o gyvenant su kitokia šeima, manau, vis tiek išliktų toks mano požiūris, nes ir mano, ir mano draugų, su kuriais bendrauju, tėvai neturėjo jokios įtakos formuojant požiūrį į gėjus, aš bent pats nuomonę susidariau ir galiu tikrai pasakyt, kad toks dalykas yra blogis. tikiuosi, kad kūdikių jie negalės niekada įsivaikinti, nes manau, kad bent kiek paaugę vaikai tikrai nenorėtų būti įsivaikinti tokios šeimos- tie, kurie jau supranta aplinką..
p.s. tapsi pedofilų auka- jėėėėėga!


Objektyviai iš kur :mrgreen: ? Iš esamojo taško - fanas :) ? Tu viską vertini savo nuomone t.y. savo paties vienokiu ar kitokiu būdu sukaupta unikalia info iš supančios aplinkos ir tavo unikalus požiūris kardinaliai (kad ir šiaip) kitokiom sąlygom tikrai neišliktų toks pat. Aš pats esu ganėtinai prieš tokias šeimas ir juolabiau prieš homoseksualizmo tipo normalizavimą, bet esu šimtu procentų įsitikinęs, kad tai ne koks asmeninis "dieviškas" prigimtinis požiūris, o požiūris kurį įvairiais, kad ir nežymiais būdais suformavo aplinka (ne tik tėvai, draugai, bet ir apskritai tauta, jos tradicijos, įsitikinimai, kurie vėlgi paveikti religijų, tikėjimų ir dar plačiau) ir taip apskritai yra su visa ta dalim kurią mes pratę laikyt tipo "aš" su savo požiūriais į kažką :mrgreen: . Kitavertus sakydamas, kad toks dalykas (homoseksualizmas, homoseksualų vaikų auklėjimas...) yra blogis tu ir klysti ir neklysti, nes taip tai blogis tau, o universaliai tai tiesiog reiškinys, tarkim kai vaikas auga tarp homoseksualų ir kokią info jis, kaip ir visi semia iš aplinkos. Manau, tie vaikai irgi neaugtų vien tik gėjų name, kambaryje be langų, negaudami jokios kitos alternatyvios info :wink: . Šiaip esu užtikrintai įsitikinęs, net būdamas prieš, kad atskirais atvejais tai išeitų į gerą, atskirais atsilieptų blogiau. Žodžiu universalaus "blogio" tikrai nėra, todėl nelabai drąsu "spręst" ateitį kitiem, išties norint gero jiem (?) , o ne tik ginant savo neuniversalius asmeninius įsitikinimus. Šiaip dalykas tas, kad vertėtų gerai pasvarstyt kas padarys didesnę žalą ar homoseksualių tėvų aplinka, ar vaikų namų aplinka. Čia dar tikrai verta pasvert ir vienareikšmio atsakymo ko gero nėra, nes mano nuomone tai gal laisvesnių pažiūrų šalyse tai ir geriau vaikui būt augti, kad ir su homoseksualiais tėvais nei vaikų namuose, bet Lietuvoj tai tuom labai abejoju.

P.S. Įtariu, kad ir jūs, panašaus kaip ir mano požiūrio žmogai, instinktyviai pirmiausiai pagalvojat apie vaiką augantį gėjų (vyrų) šeimoj ir dar "automatiškai" tokių, kurie mėgsta visaip "špakliuotis", gašliai trinas ir laižos viešai tarpusavyje :) , o šiaip pagalvojus/įsivaizdavus kiek kitaip, na gerai kuo taip labai kardinaliai skirias tarkim kai vaikas auga pas dvi moteris, vaikui nematant, miegančias tarpusavyje ir kai vaikas neturėdamas tėvo auga su tetom :)


Paskutinį kartą redagavo Drs 2008 Vasaris 11, 17:41. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin