Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 10:59 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš tavęs ir neįtikinėju, o eilinį sykį diskutuoju :wink: . Visiškai teisingai, sakai kad visada buvo ir bus "blogio" visuomenėj ir aš kalbu tik utopiškai ir kartu sakau, kad tai nerealu (ir nereikia manęs daryti vėl kokiu tai buku sektantu ar komunistu kalbančiu apie super duper visuomenę), tačiau dėl to negalima teigt, kad ledkalnis bus sunaikintas, numušant jo viršūnę t.y. moralizuojant "neteisingiems" tėvam (vistiek numušus jis turės kitą, arba sakysim, kad nekalti tėvai, kalta aplinka :lol: ), taigi tos problemos buvo ir bus ir jokie moralai ir soc. programėlės, pamokėlės to nepakeis :) . O jei realiai būtų VISOS visuomenės noras kažką keisti, ne tik kai kurių žmonių kalbos tai ir eitų rasti tų priemonių, bet daug kam dabar gerai kaip yra (arba tiesiog nėra noro kažką keisti ir klibint) ir viskas tuo pasakyta, posakis svetimo skausmo nebūna, liečia mus visus ir mes tikrai nejaučiam didelio vidinio (tik šiek tiek išorinio) diskomforto, jei kitam kažkur blogai, kur mum viskas gerai. Kalbam čia apie visokius žmogaus dvasiškumus ir kitokias banalybes (banalybės nes čia tik gražios kalbos ir tiek), o realiai patys matom, kad pasauly net "teisingieji" velnišką šūdą mala :wink:


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Rugpjūtis 9, 11:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 11:15 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Bukas sektantas ir komunistas...Žinok..kvatoju iki ašarų.. :difus_9 :difus_rofl

O socialumo pamokėlės ir programos į ką būna nukreiptos?
Būtent į tų šeimų vaikus, kuriuos reikia mokyti bendrauti su aplinkiniais. Tai pati silpniausia iš daugybės silpnų grandžių žmogaus socialumo auklėjime, nes niekas tuo rimtai neužsiima, nėra sistemos nuo- iki..Kad kad kokiu ten amžiaus tarpsniu vaikas girdės tas pamokėles, jei po kelių metų susidurs su NĖKUO..?
Socialus žmogus gali būti socialioje visuomenėje, o kol tokios nėra, tai...sutinku, darbas sutinku, reikalingas. bet don'kichotiškas.ir vistik malonu, kai iš kokios kolonijos grįžęs nors vienas ar keli gyvena normalų gyvenimą ir nėra pavojingi aplinkiniams.., galintis pamėgdžioti ir gerus pavyzdžius :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 11:21 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Sutinku su tavim, kad nulaužus piktžolės kotą jos nesimato, nors šaknys lieka, vizualiai lyg ir gražu ir gal geriau nei nieko nedarymas, bet man asmeniškai tai atrodo net neverta brangaus laiko gaišimo :wink: . Aišku labai gerai, kad yra žmonių mąstančių kitaip, nors išoriškai piktžolėm galutinai "neapželiam" :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 11:30 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Gerai, įsivaizduokim- absoliučiai nieko nedarom.
Išimame bet kokį ugdymą iš bet kokios terpės..., vadovaudamiesi tuo, kad iš piktžokės šaknų išaugs kita piktžolė, ir net to neliečiame..Leidžiame savo pavyzdį rodyti kitiems..
Kaip tu įsivaizduoji tave supančią aplinką?Ir žmones?
Tai reikia kažką daryt ar ne?

P.S. Pakeitei aukščiau pasisakymus, nugi ar dabar apie banalybes pasakot?
Kokį pavyzdį pats rodai?...nebekeitaliok!! :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 11:37 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Esu anksčiau sakęs, kad mano postą cituoti ar kitaip apdoroti ir tyrinėti reikia praėjus bent 5 minutėm nuo jo parašymo, nes klaidų taisymas (tik didesnių, bet vistiek) ir apdorojimas to ką iš ties norėjau pasakyti užtrunka :lol: , be to labai ten nieko ir nepakeičiu, tik nebent papildau :wink:

O dėl tavo paskutinio klausimo, tai aš gi prieš tai ir sakiau, gerai kad yra "Don Kichotų", kurie kovoja su vėjo malūnais, o man tai nėra noro net daryti darbus, kurie neduoda realių rezultatų tik atitolina/atideda problemos sprendimą :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 11:52 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Palauksiu 10 minučių.. :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 12:01 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Na rėžk, jau praėjo pakankamai laiko :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 12:03 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na, gerai, kažkas juk turi būti tuo don' Kichotu, nesvarbu, šeimoje, darbe?Kitaip- "ne mano daržas- ne mano pupos",- tai irgi pozicija, skatinanti abejingumą .Ir tą poziciją galima pamėgdžioti/ nepamėgdžioti.. :) Priklausys nuo vidinių nuostatų- sudrausminsi besipešančius paauglius ar leisi jiems peštis toliau?.. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin