Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 17:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 22:19 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 7, 18:27
Pranešimai: 174
Miestas: Politika yra mano hobis
Taip, "Jie laimingi ir džiaugiasi dabartimi"... O po kurio laiko keiks viska kas buvo toje siandienineje dabartyje...
Siulau buti atsargiam su pradzia, kai jausmai dar neisiziebe. As gyvenime taip sugebejau islaviruoti. Ir nemanau, kad esu kazkoks genijus, paprasciausiai mane tokiem atvejams buvo gerai paruose tevai. Nesigailiu. O maciau mase kitokiu pavyzdziu. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 22:34 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
__ 0rnito __ rašė:
...O po kurio laiko keiks viska kas buvo toje siandienineje dabartyje...
Siulau buti atsargiam su pradzia, kai jausmai dar neisiziebe. As gyvenime taip sugebejau islaviruoti. Ir nemanau, kad esu kazkoks genijus, paprasciausiai mane tokiem atvejams buvo gerai paruose tevai. Nesigailiu. O maciau mase kitokiu pavyzdziu. :)


Nebūtinai visi keiks..Tikslingas ir vienijantis laviravimas dviese, o ne vienam.
Tėvų pamokos teisingos, negalėčiau ir aš nuvertinti jų..Bet tai irgi suvokiame vėliau. Pripažinkim, kad tėvų nelabai kas klauso. Ir apie vaikų jausmus dažnai jie sužino paskutiniai..Šiam laikmečiui būdinga nebendravimo šeimose stoka. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 22:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 7, 18:27
Pranešimai: 174
Miestas: Politika yra mano hobis
Niekada negalima teigti, kad visi keiks. Taciau gyvenimas rodo, kad tokiu bus dauguma. kaip ne kaip tema teorine, supaprastintai, klausiama "ar gerai neiprastas amziaus skirtumas?" Tad ir atsakau - visumoje - negerai. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 12, 22:51 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
__ 0rnito __ rašė:
... kaip ne kaip tema teorine, supaprastintai, klausiama "ar gerai neiprastas amziaus skirtumas?" Tad ir atsakau - visumoje - negerai. :)


Nemėgstu standartų ir rėmų, linkus pakapstyti giliau ir plačiau. :P
Kaip manai, kada atsiranda meilė? Iki santuokos ar po jos?
Ir dar.
Likimas gali įvairiai pakišti koją ir standartinėms šeimoms, kas būna dar dažniau, vien dėl to taip sakau, kad tokių santuokų, kur amžiaus skirtumas didesnis, nei pageidauja šeimos stebėtojai, yra gana retas reiškinys, bet neakcentuojama, kad jų skyrybų skaičius didelis. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 13, 10:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 7, 18:27
Pranešimai: 174
Miestas: Politika yra mano hobis
asha rašė:
Nemėgstu standartų ir rėmų, linkus pakapstyti giliau ir plačiau. :P
Kaip manai, kada atsiranda meilė? Iki santuokos ar po jos?
Siaip jau tai meile turetu atsirasti pries vedybas. Bet siais laikais daznas [a] visai jos nepatiria. Oi, kiek nemazai zmoniu siandiena zenyjasi is iskaiciavimo. Ir ne vien is materialinio. Iskaiciavimai gali buti ir kitokie - tiesiog teorinis tinkamumas... Giliau pasikapstyti galima, manyciau, tik tada, kai analizuoji konkrecius asmenis. Nes teoriskai svarstant ivairius aspektus, juose galima pasiklysti.
Aša rašė:
Likimas gali įvairiai pakišti koją ir standartinėms šeimoms, kas būna dar dažniau, vien dėl to taip sakau, kad tokių santuokų, kur amžiaus skirtumas didesnis, nei pageidauja šeimos stebėtojai, yra gana retas reiškinys, bet neakcentuojama, kad jų skyrybų skaičius didelis. :)
Cia ziurint kaip kas sugeba analizuoti statistika. Normaliu atveju visi skaiciuoja procentaliai, nes tada nera jokios paklaidos ar analizuoji gausia zmoniu grupe ar nelabai. Taciau norintys suklaidinti kitus, imasi pseudo statistikos. Tokios kuri parodo visiskai kitus rezulataus.
Man kazkada teke skaitineti tema, kuria vyrukas uvede aprasinedamas savo santuoka su 8 metais vyresne moterimi. Ilgai nesikisau i ta tema. Jis vis is naujo rasydavo, kad jam nusispjaut ka mano aplinkiniai. Taciau kai man truko kantrybe (praejo gal jau pusmetis nuo temos atsiradimo) parasiau: nemeluok sau ir kitiems, kad tau nusispjauti i aplinkiniu nuomone. Nes jei taip butu is tikruju, niekada nei neuzvedinetum tokios temos. Na ir ka..? Gi pataikiau ant saziningo zmogaus. Po mano iraso jis parase - tu teisus Ornito, is tikruju as tik noriu save nuteikti, kad man nusispjauti. Bet taip nera, deja.


Paskutinį kartą redagavo __ 0rnito __ 2007 Spalis 16, 22:11. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 18:17 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Nelabai sutikčiau su išvada. Manau, kad nuo asmenų priklauso, tai nėra ir negali būti taikoma visiems. Jau šioj temoj buvo įvairių pavyzdžių, atsiliepimų. Realybėj ir man yra tekę sutikt ir pažint. Manau, kad visuomenė perdaug prie jų kabinėjasi arba analizuoja. Tokie žmonės vienas kitą papildo įvairiapusiškai- patirtimi, jaunatviškumu, kuo tik nori. Svarbu kita- prieš susituokiant žinot, arba būt bent tikram, kad bėgant metams neužgausi savo partnerio, ar tu tas žmogus, kuris galės gyventi i santuokoje su ženkliai vyresniu ar jaunesniu asmeniu. Mes vis kalbam , kad nuskriaustas gali likti tas jaunesnis- nelaimingas, žmona/vyras labai pasikeitė po n metų, nebeatitinka vienas kito. Lygiai taip ir vyresnis, manau, gali likt nelaimingu. Kitavertus, per eilę metų pas juos atsiranda vienas kito supratimas , dvasinis bendravimas. Jei kyla kokios abejonės, nesutarimai, nepasitenkinimas, tai reiškia, kad pati pradžia buvo netikra. Tas nutinka ir bendraamžiams.

P.S. Ornito, pažiūrėk, kaip parašei savo postą :D
Savo žodžius įtvėrei kaip mano.. :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 22:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 7, 18:27
Pranešimai: 174
Miestas: Politika yra mano hobis
Aha, pataisiau.
Na, kas liecia visuomenes kisimasi i zmoniu asmeninius santykius, tai as sutinku, kad ta visuomene suma sumarium yra bjauri. Gaila, bet tai faktas. Taciau zinant, kad nei vienas is musu nepajegus pakeisti jos, tenka avansu numatyti ivairius scenarijus. Ir, manyciau, geriau kai kuriu is ju isvangti. Bet cia skonio reikalas. Vienam patinka ramus, bekonfliktinis gyvenimas, kitam atvirksciai.
Turejau {amzina jam atilsi} drauga, kuris dusaudavo, kad per leta jam simpatija pasitaike. Neiseina su ja pasimusti. :lol: Na, teisybes delei, tie jo musimaisi nebuvo itin arsus, bet pasimetyti daiktais mego. Arba bent man taip sakydavo. :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin