Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 3, 11:54 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Na, vat irgi nežinau, ar gali... Turėjau kelis skirtingus delninius kompiuterius, tai kaip pasakius... Gal ir būtų nieko, jei viskas viename... Kartais tai to prisireikia, tai to... Ale šiaip, kišeninis kompas - tai kaip kišeninė lova (miegmaišis) - nei nešiotis patogu, nei išsimiegosi normaliai...


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 3, 13:55 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
As turiu sena (berods 3410, jau pamirsau :oops: ) modeli. Turiu jau neprisimenu kiek laiko. Tik dabar sugalvojau keisti i nauja. Pirksiu tik NOKIA, bet be jokiu navarotu, nes man telefone turi buti tik vienas navarotas - skambinti. Fotografuoti yra fotoaparatas, kompas yra kompas, muzikai yra radijas, visa kita bla bla bla. Nesuprantu kam reikia tiek daug funkcsiju??? Tik tam kad paskyti: as turiu???? Telefonas turi tureti 1 privaluma: skambina arba neskambina. Nu dar SMS. Viskas. Kitu navarotu man nereikia, ir nesiruosiu mesti pinigus veltui.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 3, 14:04 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Per dešimtmetį teko apturėti beveik 30 įvairiausių tefelionų. Pagiriamasis žodis skirtinas tualetinio popieriaus ir guminių kaliošų gamintojai NOKIA - stabilus softas, ištvermingos geležys (kartą vienas bičas su 1610 modeliu "iškalė" VW Golf galinį stiklą, o dar kitas tokį patį modelį pervažiavo automobiliu - abudu aparatai sėkmingai funkcionavo ir toliau!)

BenQ irgi Siemens, atrodo, turi didelių pretenzijų ilgainiui į mobiliuosius telefonus integruoti net gi barzdaskutę. Tuo tarpu klausimas "kam tas aparatas reikalingas" tampa vienu svarbiausių, pasirenkant vieną ar kitą modelį. Jeigu tenkina primityviosios komunikacinės funkcijos (skambinti ir siųsti sms), betkoks šiuolaikinis apataras tam puikiausiai tinka, tačiau, vystantis technologijoms, vartotojai linkę kelti vis aukštesnius reikalavimus mobilieseims telefonams, kartais net gi ignoruodami pagrindinę aparato paskirtį.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 3, 16:55 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Man telefonas tarnauja kokius metus, nu maksimum dvejus. Lietuvoje truputį kitaip, gali pasidžiaugti, kad telefonas turėtų ten gerą fotoaparatą, videokamerą grotuvą.....Pas mus trūksta ryšio, tad pagrindiniai mano reikalavimai, kad telefonas gerai gaudytų ryšį, turėtų gerą bateriją, nes kadangi ryšys prastas, o ir skambinti per dieną labai daug reikia tai baterija tarnauja kokias 3 dienas, o ir nakčiai išjunginėti reikia, kad pataupyt bateriją. Šiuo metu naudojuosi Nokija 6288. Tikrai geras telefoniukas ir laiko ilgai baterija ir gaudo neblogai, dar ir papildoma kortelė dedasi, tad atminties pilnai gana. Šiaip pritariu kad labai geri Sony Erikson telefonai, o va turėjau kažkada Siemens, tai keikiau, nes niekaip nėjo jo pasigarsinti, kokias melodijas bedėjau - nesigirdėjo kaip skambina, teko beveik naują atiduoti kitiems, nes kokia nauda iš telefono, jei negirdi kai skamba...


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 6, 19:33 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
Delniniu kompu nepripazistu...suprantu, tiems kas naudoja konkretiems darbams (sanitex ir etc.)...bet siaip fe..

o telefonai...pirmuma teikiu telefonams po lita...nes tai nera mano koks nors ypatingas aksesuaras, o tik bendravimo su toli esanciais artimaisiais ar su darbu susijusiais asmenimis irankis.... Svajonese tik vienas telefonas - nokia 5210 (gumine, raudona)... Nors jau galima gauti ji uz 60 lt - neperku jo, nes kaip sakiau, man tai tik irankis, ant kurio metyt pinigus man - per didele prabanga ;)

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 6, 20:24 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Nagi jo, aš irgi manau, kad ir nebrangūs labai neblogai. Buvo labai geri Nokia telefonai iš penktų ar tai trečių serijų (tie tokie melsvi, su pusskaidriu korpusu - ar tai Nokia 5100, ar tai Nokia 3100), ale kažkaip nunyko jie, dingo. Tiek, kad šį kartą telefoną man perka kontora, o limitas lyg ir neblogas :-)

O iš naujų nebrangių man lyg ir neblogas pasirodė Nokia 2610 :-/ Tokį gal imčiau, jei reiktų telefoną pirktis už savus pinigus.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 07:26 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Mano pirmoji tefelionė, kai sako Populistas,iš valdiškų pinigų buvo prancūziškas berods Sagem. Nu antena tai ir iš tašės kyšojo.. :lol: Ir brudas paskutinis.Tokių gal ir nebėra.Peržegnoju.Pervariau jų per savo letenas- nu daug..

O Kai perka kontora, nėra ko taupyt, dėkui už tai niekas nepasakys. Mano giliu įsitikinimu :lol: Imk ant visos katuškės :!: Siūlau imt patinkantį, daug čia visokių prisakėme, su visokiausiais navarotais. Kodėl? A tie navarotai susigadija, kai krataisi ekskursijose autobuse, nuobodžiauji, sėdi eilėj pas daktarą, pamatai fainą vaizdelį- fotiko su savim tai kasdien nesitampai..?
Paprastą bendravimui nusipirksi kai tą nuvarysi ir kai kontora nebepirks.Ir kai į pensiją išeisi ir nieko nebenorėsi., tik ryšio į vieną kurį galą...:) Tada už 100 litukų gausi visai neblogą Nokia, mačiau dar pardavinėja 3310 ar 3410..
O dabar viską reikia išmėginti ir žinot..:P :!:


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 07:35 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Jo jo, ta lietuvių mada turėt po kelis telefonus glumina. Kai pasigyriau čekams, kad mūsiškiai pasaulyje pirmauja pagal turimų telefono aparatų skaičių vienam žmogui. Tas tik pažiūrėjo tokiu beeeviltišku žvilgsniu ir pasakė - "You - lithuanians are crazy" (nagi, suprask pamišėliai :) )


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin