Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 16:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Gražmenos krisluma garsenybių puošnumoje. Pranešimas spaudai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 26, 01:13 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Kaip galėtume pasakyti - Prabangiausia kristalinė ir puošni gražmena, perlamutro švitinanti krislumų prabangumybėse atras kiekvieną tikrą vertintoją puošnumos brangenybių vertintoją - tikrą žvaigždę, akinantį stebuklą kuris to vertas nes yra garsenybė ir tikri žinovai šildosi jo atšvaistuose.

Taigi, oficialus pranešimas spaudai iš firmos "Heart-In Diamond", kurį maloniai supaistė anos atstovė Lietuvoje Nadia Dolgich. Juk niekur kitur šito superduper kūrinėlio neįdėsi, kaip tik į skyrelį idijotams, ar ne? :-) Stulbina bntys pasakymai, prabangiai turtinantys kalbos puošnumo bei loginio mąstymo kiaurymes, paryškinti. Tarp kitko, kas tos krislelės, iš kurių daro brilijantikus-krištolikus? Kiba pleiskanos? Ir tarp kitko, ar ten visgi brilijantikai, ar krištolikai? Ir kaip tas pleiskanas poliruoja meistrais? Beje, gerokai pataisę, šį kliedesį išspausdino ir kai kurie Lietuvos leidiniai...

Garsioji pora kartu pragyventus metus įamžino Heart-In Diamond briliantu

Beveik 0.3 karato medaus geltonio asmeninis briliantas – tokią prabangią ir itin neįprastą dovaną Šv. Valentino dieną Titas Blėdis įteikė savo žmonai. Akmuo buvo sukurtas specialiai šiai progai, naudojant Violetos, Tito ir jų pirmagimio Mato plaukų krisleles.

Deimantas buvo išaugintas tarptautinės kompanijos Heart-In Diamond laboratorijoje, specialiame aukštos temperatūros - aukšto slėgio įrenginyje (HTHP). Gautas krištolas buvo išpjautas ir nupoliruotas aukščiausios klasės meistrais.

Blėdžių šeimos asmeninio brilianto kūrimas užtruko apie pusantro mėnesio. Tikimasi, kad unikalus akmuo trumpam apsistos žiedų kūrėjų dirbtuvėse, kur bus sukurtas vienetinis aukso žiedas, tinkantis glėžniems Violetos pirštams.

„Man labai patiko idėja įamžinti mūsų su Violeta meilę deimante,“ - pasakoja Titas Blėdis.

Daugiau kaip 6,000 Lt kainuojantis briliantas buvo užsakytas Heart-In Diamond atstovybėje Lietuvoje. Pastaruoju metu visame pasaulyje asmeniniai brangakmeniai tampa vis populiaresni: jaunavedžiai puošia vestuvinius žiedus mažais deimantais, sukurtais naudojant jų pačių plaukų krisleles, tėvai užsisako asmenininius briliantus, pažyminčius vaikų gimimą arba jų krykštynas.

Pasak Heart-In Diamond atstovės Lietuvoje Nadios Dolgich, lietuviai taip pat mielai renkasi šeimos briliantus arba smulkius akmenukus kūdikio krykštynų proga, kuriuos vėliau galima įtvirtinti į jau esamus papuošalus – kryžiuką, auksinį pakabuką arba tradicinį sidabrinį šaukštelį.

„Prieš pusantro mėnesio, kai vyras paprašė duoti mano ir sūnelio plaukų sruogas, buvau labai nustebusi,“ - šypsosi Violeta Repčenkaitė-Blėdienė. „Vyras mane mėgsta stebinti originaliomis dovanomis, todėl paaiškinimas, kad tai reikalinga staigmenai, mane nudžiugino ir teliko jos sulaukti. Vėliau apie tai netgi buvau pamiršusi. Valentino dienos proga vyras įteikė man prabangią ir itin neįprastą dovaną. Deimantas ir sertifikatas, liudijantis jo unikalumą ir tai, kad jis buvo išaugintas asmeniškai man, suteikė ypatingą ir tiesioginę reikšmę – begalinę vyro meilę man ir mūsų sūnui. Buvau labai laiminga“.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Gražmenos krisluma garsenybių puošnumoje. Pranešimas spaudai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 26, 10:48 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
akivaizdu kad tauta debileja.... o kas dar bando laikytis ta visokeriopai spauda ir visokios bulvarines "grazhumybes" bando palauzhti....

traktor tu juk kaip fizikas turetum zhinot o ir kiti ... kad deimanta galima principe padaryti irr ish shudo .... tam tik reikia temperaturos ir slegio :)

labai gera liaudies ishmintis .... ish shudo spausti vashka.... musu televizijos, realybes shou, minedai ir visokios pseudo zhvaigzhdes parodo, kad pas mus populiariausias verslas ir shiaip gyvenimo budas spausti ish shudo vashka.... pradedant nuo kelio i zhvaigzhdes baigiant seimu bei vyriausybe... visur ish shudo vashkas....

gaila kad daugeliui zhmoniu tas vashkas atrodo kaip vashkas ... nors realiai yra shudas....

p.s. tikiuosi difus neishbrauks mano organines kilmes zhodzhio ir neduos antro ispejimo :D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Gražmenos krisluma garsenybių puošnumoje. Pranešimas spaudai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 26, 11:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Nors ir man tie brilijantiniai krikštolai iš deimantų atrodo, kaip šlykštus eklektiškas kičas, tai dar nieko - labiausiai stulbina anosios atstovės literatiniai sugebėjimai: retai pasitako tokie šedevrai, sudaryti išimtinai iš kalbos ir logikos klaidų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Gražmenos krisluma garsenybių puošnumoje. Pranešimas spaudai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 26, 11:20 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tai tractor ir rašė, kad taip buvo padirbtas deimantas. Nepastebėjai gal. :)
Nei sujaudino, nei nustebino šitas straipsnis- tuštybių tuštybė, jau vien už info paleidimą į spaudą- va, kokie mes esam.
O šiaip, turint lėšų, kodėl gi ne? Originalios dovanos žymiai brangesnės ir labiau vertinamos, nei kičinė statulėlė ar popierinė-plastmasinė gėlė.Te turtuoliai darkosi.Kad jau nebekeista, kai jausmai deimantais, automobiliais,vilomis matuojami, o čia- deimantas ant "glėžnų" pirštų /svarbu deimantas, o ne kaip rašoma :D :D :D / Tipažas- naujalietuvių??? :D :D
Pvz, man gražu, kai dovanojamos dovanos išvis gal neturinčios kokios tai piniginės vertės, bet apgalvotos, stulbinančios, verčiančios susimąstyti. :D
Na, kiekvienam savi vandenys, kam kas ir kaip "suteikia ypatingą ir tiesioginę reikšmę"
Ne, nu noriu rimtai parašyti, tik baisiai juokas ima.. :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Gražmenos krisluma garsenybių puošnumoje. Pranešimas spaudai
StandartinėParašytas: 2008 Vasaris 26, 11:34 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
traktor nu tai nadia dolgich .... ko tu tikejeisi ?? :D na ash tai tikechiaus tarkim kokiu barbarizmu ar kokiu nevartotinu zhodzhiu.... bet kai zhmogus sugeba prikurti nauju zhodzhiu tai man labiau juokas ima :D:D:D minedas irgi galvoja kad jis dainuot moka ... tik vat....

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin