Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 25, 14:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 99 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Elementarus aritmetinis uždavinys. Kas sugebės išspręsti?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 22, 04:12 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Ir išvis, kas tai yra menas?mm? :D


Šiuolaikinis menas tai, kai tau kas net realiai jei ir nepatinka, bet tu bijai kitiems tą atskleist, nes visi žino, kad kas nemato stebuklingų karaliaus drabužių tas yra prasčiokas nevertas jų matyti :D ? Jei į kokį nors meną žvelgdamas taip manai tada tai menas :) . Šiuolaikinis menas yra visiškai laisvas ir neapribotas ir gali būti bele kas, priešingai nei klasikinis, todėl būkit atsargūs mindami išmatas, nes tai realiai gali būti net labai menas, o svarbiausiai tai, kad madingas ir jūs save galit pastatyt į šūdo, oi na... nežinau kaip čia pasakius... na ne į patogią vietą :) . Beje šie mano žodžiai yra naujoviškas sarkazmas, nes jie avangardiški pačiam avangardui ir tai ateities kartų menas, aš jo krikštatėvis :lol: . Na o dabar atleiskit einu į tualetą ir manau kad ten bus daug geros medžiagos mano naujam dokumentiniam filmui, kuris bus pavadintas "Prisimenant, praeities avangardinį meną", šis filmas bus dviejų dalių, nors gal ir trijų :shock: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elementarus aritmetinis uždavinys. Kas sugebės išspręsti?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 22, 08:09 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
asha rašė:
Ir išvis, kas tai yra menas?mm? :D


Šiuolaikinis menas tai, kai tau kas net realiai jei ir nepatinka, bet tu bijai kitiems tą atskleist, nes visi žino, kad kas nemato stebuklingų karaliaus drabužių tas yra prasčiokas nevertas jų matyti :D ? Jei į kokį nors meną žvelgdamas taip manai tada tai menas :) . Šiuolaikinis menas yra visiškai laisvas ir neapribotas ir gali būti bele kas, priešingai nei klasikinis, todėl būkit atsargūs mindami išmatas, nes tai realiai gali būti net labai menas, o svarbiausiai tai, kad madingas ir jūs save galit pastatyt į šūdo, oi na... nežinau kaip čia pasakius... na ne į patogią vietą :) . Beje šie mano žodžiai yra naujoviškas sarkazmas, nes jie avangardiški pačiam avangardui ir tai ateities kartų menas, aš jo krikštatėvis :lol: . Na o dabar atleiskit einu į tualetą ir manau kad ten bus daug geros medžiagos mano naujam dokumentiniam filmui, kuris bus pavadintas "Prisimenant, praeities avangardinį meną", šis filmas bus dviejų dalių, nors gal ir trijų :shock: .


Labas rytas, menininke! :D Tai dar tebetupi prie savo šedevro?... :difus_18 :difus_27 :difus_rofl
Kada durų atidarymas? :D :D [baladojamės]

Šiaip tavo sarkazmą supratau ir iš dalies supratau.Pati ne visada mėgstu abstrakcionizmą, bet 3D stereo paveikslų nepriskirčiau šiai rūšiai(jie ir vadinami paveikslais). Šičia kur kas daugiau išmonės ir vaizdo pateikimo bei aplinkos atspindėjimo, nei, tarkim, kai teko žiūrėt "Grafą Liuksemburgą" (dalį veiksmo) - su pakarta palubėj kėde.Tokios dekoracijos pradžiai.
Supratau ir tai, kad įsižeidei už tokį atrodo paprastą klausimą (forume pripratęs apokalipsės dėsnius gvildent), o čia imsi ir pasimausi ant tokio vaikiško, ane? :D Sudėtingumas ir yra paprastume.. :)
Sėkmingos tapybos ir filmavimo.. :D Su artėjančiomis... :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elementarus aritmetinis uždavinys. Kas sugebės išspręsti?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 22, 12:59 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Nevisai taip supratai mano meno idėją, viskas ištikrųjų kur kas paprasčiau :D , tavęs laukia ilgas ilgas PM, kokią savaitę skaitysi, nenoriu čia sukt į offtopika, be to kelt kokių tai aistrų, bet tema įdomi, o tu esu tikras, kaip visada man gali išaiškint kas ir kaip čia yra :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elementarus aritmetinis uždavinys. Kas sugebės išspręsti?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 22, 13:29 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs.... :!: :difus_23 O jetau.... :shock: kaip manai, kada aš baltą mišrainikę darysiu???? :shock: Na turėtum šlipsą, prisitempčiau, į tavo akis atidžiai pažiūrėčiau..ir sąžinės paieškočiau.. :D :D :D :difus_blackeye

Bet kitkas- PM , jei nesugalvosiu ko gudriau..:lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elementarus aritmetinis uždavinys. Kas sugebės išspręsti?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 11:07 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Šito atsakymo nežinau, pasakau iš karto, nesugebu atsakyti.. PDT_Love_04

Pradinukas nupiešė autobusą. Klausimas- kurion pusėn jis važiuoja?Kairėn?Dešinėn?
Keisčiausia, kad į šitą klausimą atsako pradinukai, o suaugusieji nesugeba.
Tai kaip čia yra?
Gal jums pavyks?
Gal padės koks pradinukas mums? :D :D :D


Prikabinti failai:
Autobusas.jpg
Autobusas.jpg [ 7.28 KB | Peržiūrėta 3018 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elementarus aritmetinis uždavinys. Kas sugebės išspręsti?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 13:04 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
pasirodo, kad aš pradinukas, nes jis tikrai važiuoja į kairę- durys kitoje pusėje ;)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elementarus aritmetinis uždavinys. Kas sugebės išspręsti?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 13:26 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanai, ne tu ne pradinukas, tik pasisakei, kad neretai važinėjies autobusu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elementarus aritmetinis uždavinys. Kas sugebės išspręsti?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 26, 14:05 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Nieko panašaus - į dešinę! Iš spalvų matyti, kad autobusas - singapūrietiškas, o ten eismas vyksta kaire kelio puse. Durų nesimato todėl, kad jų iš viso nėra - singapūriečiai paprasčiausiai įšoka ir iššoka iš važiuojančio autobuso. Be to ten atokesnėse vietovėse nėra ir stotelių, o autobusai nuolat genda, todėl ir nėra grafikų...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 99 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin