Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 12:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Nekaltų vaikinų ir merginų klausimai daktarams
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 6, 18:42 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Po pagarsėjusio klausimo, kurį mums atsiuntė jurgutė14 ( http://www.laikas.lt/forumas/viewtopic.php?t=2905 ), susilaukėme daug laiškų ir klausimų iš įvairių lankytojų. Štai tuos klausimus čia ir skelbiame. Gal atsiras norinčių atsakyti? :-)

* Ar tiesa, kad jei neprarasi nekaltybės iki 18 metų, tai tenai užaks?
* Ar ginekologai susijaudina, kai ten apžiūrinėja? Tiesiog, kai man buvo 13 metų, mane nuvedė pas ginekologą, tai man taip nejauku buvo, kai jis apžiūrinėjo... Tai pas juos erekcija būna jau nuo paties vaizdo, na, suprantate? Ar jie ten šiaip bukai žiūri ir viskas?
* O man įdomu, tie visokie vaisinio skonio prezervatyvai - jie tik oraliniam seksui, ar juos galima naudoti ir kaip paprastas gumytes? O sakykit, nuo ilgo čiulpimo jie praranda skonį, kaip kramtoma guma?
* Sakykit, ar jūs bandėte analinį seksą? Ar galėtumėte papasakoti? Šitai bent truputį malonu? Negi tikrai įmanoma analu patirti orgazmą?
* Va toks klausimas: ar galima po pirmo karto likti nekalta? Man sakė, kad galima, jei pirmą mėnesį nebus mėnesinių - tada viskas ten suauga ir būna, kaip anksčiau. Tai tiesa?
* Draugės man pasakojo, kad kai pradedi lytinį gyvenimą, tai pasikeičia figūra - praplatėja klubai, užpakalis padidėja, krūtys išauga. Ar tai tiesa?
* Sakykit, kokio skonio yra sperma. Aš su savo drauge susiginčijau, ji sako, kad panašiai, kaip soda, tai tiesa?
* Aš labai jaudinuosi dėl vieno dalyko, atsakykite kuo greičiau. Jis trynėsi savo daiktu man tarp kojų, bet nebuvo įkišęs, ir net nebandė, aš dar nekalta, bet draugės sako, kad vis vien galėjau pastoti, atsakykite kuo skubiau!
* Vakar su draugėm susiginčijome, ar tikrai kuo ilgiau vyras neturėjo sekso, tuo greičiau jis "baigia"? Draugės sako, kad jei vyras ilgam susilaikė, tai gali "baigti" per minutę, ar tai tiesa? Ar kiekvienam skirtingai būna?
* Prašau patarimo, neseniai nutariau pradėti naudotis tamponais, nusipirkau "Obi light flow" (tuos, kur pradedantiesiems) ir nepavyko jį įkišti. Įlindo iki pusės ir daugiau nepavyko. Ar aš nesergu kokia liga? Bijau, kad joks vaikinas negalės man įkišti, ką daryti... Merginos, pasidalinkite patirtimi?
* Jei vaikinas "baigia", tai reiškia, kad jam buvo orgazmas, ar ne visada?
* Kaip sujaudinti vaikiną, sėdint vienam suole su juo arba šiaip viešoje vietoje? Aišku, neglamonėjant ir nenusirengiant?
* Kas yra petingas?
* Kaip vaikinas gali nustatyti, ar aš esu nekalta? Prašau rimtai, be nesąmonių atsakykit.
* Jei masturbuojiesi, tai kaip giliai ten galima įkišti pirštus? Ar nieko, jei pirštai iki galo įlys? O kokiame gylyje yra mergystės plėvė, kad jos nepažeisti?
* Turiu du klausimus, tik nereik čia visaip šaipytis komentaruose. Kaip paaiškinti vaikinui, kad aš nenoriu praryti spermos, nes joje daug kalorijų? Labai stengiuosi suliesėti, bet vis dar sveriu 47 kilogramus prie 161cm, o jis nori man sugadinti visą dietos programą.
* Ar tiesa, kad visi vaikinai smauko?
* Ar galit paaiškinti, kaip užliti ant vaikino, kad aš būčiau viršuje, niekaip nesuprantu, kaip tai padaryti, kad gautųsi tokia poza?
* Jis nori su manim užsiimti "sadomazo", aš irgi noriu, bet ar nepradės jis manęs laikyti ištvirkusia?
* Kas blogo, jei su dušu plausiu sau tarpkojį, kodėl to negalima daryti?
* O ar buvo jums atvejų, kad sekso metu nusimautų gumytė ir pasiliktų merginoje? Ką darėt?
* Labai reikia info, panos, kai jūs gaunat orgazmą, ką darot? Ta prasme tiesiog dūsaujat ir stenat, ar kalbat kažką?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 6, 21:08 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Geraas :) :D :lol:

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 6, 22:46 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Prašau padėti su atsakymais :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 7, 08:24 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
:D


Paskutinį kartą redagavo Balvonas 2008 Kovas 13, 10:40. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 7, 15:53 
Keletas papildymu:

Q: Sakykit, ar jūs bandėte analinį seksą? Ar galėtumėte papasakoti? Šitai bent truputį malonu? Negi tikrai įmanoma analu patirti orgazmą?
A: Tai gali buti malonu, bet tam reikia pasiruosti, bent lubrikanto ir supratinga partneri tureti. Daugiau info cia http://www.89.com/d/?d=advice-anal (tik suaugusiems)

Q: Sakykit, kokio skonio yra sperma. Aš su savo drauge susiginčijau, ji sako, kad panašiai, kaip soda, tai tiesa?
A: Del skonio nesigincijama, taciau jis specifinis, panasus i kiausinio baltymo skoni. Nors tai tikrai ne desertas, bet kai kurioms merginoms patinka. Esu skaites, kad spermos skonis priklauso nuo vyro mitybos.

Q: Aš labai jaudinuosi dėl vieno dalyko, atsakykite kuo greičiau. Jis trynėsi savo daiktu man tarp kojų, bet nebuvo įkišęs, ir net nebandė, aš dar nekalta, bet draugės sako, kad vis vien galėjau pastoti, atsakykite kuo skubiau!
A: Teoriskai mergina gali pastoti seklai issiliejus gaktos srityje, nors laimeti Aukso puoda lengviau :) Pries uzsiimant petingu po spermos issiliejimol patartina nusiplauti vietas, kuriose buvo seklos.

Q: Jei vaikinas "baigia", tai reiškia, kad jam buvo orgazmas, ar ne visada?
A: Ne visada. Si problema vadinama prieslaikine ejakuliacija, kartais pasitaiko visiems, ypac jei seksas nereguliarus. Jei tai kartojasi daznai, tai gali buti jau liga ir reiketu kreiptis i seksologa (arba urologa, nors priezastis dazniausiai buna psichologine).

Q: Kaip sujaudinti vaikiną, sėdint vienam suole su juo arba šiaip viešoje vietoje? Aišku, neglamonėjant ir nenusirengiant?
A: Yra galybe budu, kaip sujaudinti vyra jo neglamonejant ir nenusirengiant. Sprendziant is to, kad vyras sedi mokyklos suole, jam uzteks keleto zodziu, gilesnes iskirptes ar trumpesnio sijono ir geidulingo zvilgsnio :)

Q: Kas yra petingas?
A: Is esmes tai yra glamonejimasis (iskaitant lytinius organus) kai nera sueities. Virsutines kuno dalies glamonejimas vadinamas nekingu.

Q: Turiu du klausimus, tik nereik čia visaip šaipytis komentaruose. Kaip paaiškinti vaikinui, kad aš nenoriu praryti spermos, nes joje daug kalorijų? Labai stengiuosi suliesėti, bet vis dar sveriu 47 kilogramus prie 161cm, o jis nori man sugadinti visą dietos programą.
A: Ryti ar ne - tavo reikalas, ir apskritai neprivalai leisti jam baigti tavo burnoje. O del kaloriju tai tikrai nesijaudink, beje su dietom irgi nepersistenk, tavo KMI normalus.

Q: Ar galit paaiškinti, kaip užliti ant vaikino, kad aš būčiau viršuje, niekaip nesuprantu, kaip tai padaryti, kad gautųsi tokia poza?
A: Pats paprasciausias budas - vaikinas guli ant nugaros suglaudes kojas, o tu uzlipi ant jo kaip uzliptum ant dviracio, motociklo, zirgo ir pan.

Q: Jis nori su manim užsiimti "sadomazo", aš irgi noriu, bet ar nepradės jis manęs laikyti ištvirkusia?
A: Istvirkimo riba nustato patys partneriai, jei abiem tai priimtina, tai normalu (isskyrus krastutinumus, pavojingus sveikatai ir gyvybei).

Q: Kas blogo, jei su dušu plausiu sau tarpkojį, kodėl to negalima daryti?
A: Sita tau tikriausiai sake konservatyvi mama ar kokia teta. Blogo tame nera nieko, taciau tai sukelia seksualinius pojucius ir skatina seksualuma (pvz. gali sugalvoti taip masturbuotis). Pazinti savo kuna yra naudinga, o masturbacija tikrai nekenkia.

Q: Labai reikia info, panos, kai jūs gaunat orgazmą, ką darot? Ta prasme tiesiog dūsaujat ir stenat, ar kalbat kažką?
A: Tai labai priklauso nuo kiekvienos merginos, bet pagrindiniai pozymiai yra pakites kvepavimas (dzn. visai sulaikomas), raumenu spazmai, taip pat maksties raumenu, jei tik sugebesi tai pajusti, retai netgi lubrikanto istryskimas (angl. squirt). Jei nezinai ar tavo mergina patiria orgazma, tiesiog paklausk, tik nebuk ikyrus, neklausinek to sekso metu kas puse minutes :)

Tai tiek, tikiuosi padejau bent kam nors :)


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 7, 21:17 
geri klausimai ir atsakymai :lol:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 09:46 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 12, 05:44
Pranešimai: 429
* Jei masturbuojiesi, tai kaip giliai ten galima įkišti pirštus? Ar nieko, jei pirštai iki galo įlys? O kokiame gylyje yra mergystės plėvė, kad jos nepažeisti?
Mergystes pleve yra mazdaug 1 (vienas) centimetras nuo angos. o pirstus kisk kiek lenda :) tik neperstenk. Ikisus viena ar net du pirstus mergystes pleve gali likti nepazeista, be to tamponu naudojimas taip pat nepazeidzia mergystes pleves
daugiau info cia http://lt.wikipedia.org/wiki/Mergyst%C4 ... %97v%C4%97


*Va toks klausimas: ar galima po pirmo karto likti nekalta? Man sakė, kad galima, jei pirmą mėnesį nebus mėnesinių - tada viskas ten suauga ir būna, kaip anksčiau. Tai tiesa?
Taip galima likti po pirmo karto nekalta. Tai gali buti del mergystes pleves storio, vaikino varpos ir dar daugelio priezasciu.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nekaltų vaikinų ir merginų klausimai daktarams
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 12, 16:37 
as turejau analini sexa. is dalies labai jaudina, tik va beda, kad is pradziu skauda, o po to jau tik malonumas...


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin