Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 08:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 13, 12:10 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
jadze rašė:
:roll: :roll: niekshas..macius tai esu..bet ar dabar labai jau taip negerai, kad manes neuzkablevo..hmz...kazin ar reiktu cia taip...
isreiks zmogau savo nuomone ir jei ji nesutaps su kitu..busi nukriziuotas...puikus pavizdys DRS ir niekshas.. :P


Prie ko čia tave nukryžiavo :roll: ? Aš nieko nesakiau apie tai, kad tas filmukas privalo patikt visiems, juk aiškiai sakiau, kad tik asmeniškai man kai kada užkabindavo pažiūrėti. Aš asmeniškai prikibau net ne prie tavo nuomonės apie filmuką, o prie tavo nuomonės apie save pačią visų mūsų kontekste :) . Tekę man susidurt net su tokiais žmonėm kurie sako patys jog jie yra charizmatiški, išskirtiniai ir t.t., nors (nes) aplinkiniai to nemato. Paskaityk ir pažiūrėk Irmos postą su video apie American Idol (ypač su Simonu iš Jutos ir Ian Benardo :lol: , nors šitas tai jau turbūt arba aktorius arba smarkiai sužalota psichika dėl ligos 90% iš 90% :) ), kur žmonės nuo mažumės auginami taip manyt, kad jie išskirtiniai, kitokie nei visi ir kas iš to gaunas, aš tik matau blogą užuomazgą ir tik norėjau įspėt tave (beje pats, kaip ir dauguma, tokią turiu ir sunkiai bandau atsikratyt, nes tai sukelia nereikalingų ir paties nesąmoningai išprovokuojamų problemų bendravime su kitais :roll: ). Nes nepastebėjau ir to, kad niekshas sakytų, jog tu blogesnė vien dėl to kad tavęs neužkabino tas filmukas, jis tik minėjo tokius žodžius į lygiavertę (nei menkesnę, nei svarbesnę) tavo nuomonę kaip - "man atrodo", "vienas geriausių filmukų kuriuos esu matęs" taigi išreiškė tik savo asmeninę nuomonę. Bet kažkodėl tu padarei išvadą, kad kitų nuomonės prieš tavo, "kitokios nei visi" (turbūt tos 90% iš 90%), yra savaime tavęs puolimas, nukryžiavimas ir kodėl, tavo nuomone, kitų nepritarimas tau yra blogesnis nei tavo nepritarimas kitiems :) ?

O čia South Parke pavyzdys apie tokius, kurie susigalvoja, kad jie kitokie nei visi ir žinoma galvoja, kad visi prieš juos :) :

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Wqq-lfH3NNc"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Wqq-lfH3NNc" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 13, 13:43 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Įrodyta.. :wink: .Turiu kepurę su South Parku... :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 3, 22:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 3, 21:46
Pranešimai: 2
Miestas: Pnvz
Turiu 2 marskinelius ir mirusio Kenio statulele :twisted:

_________________
One day we all be dead...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 3, 22:18 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Viens bendradarbis kažkur įsigijo su anuo storuliu marškinėlius, tai dabar vaikšto, kaip monstras :-) Žodžiu, irgi noriu :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin