Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 05:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Kieti bachūriukai taria žodį :-)
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 23, 16:06 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
(tikiuosi, šito dar neskaitėt?)

Miela Caca,

tau rašo rembo. (Aš). Mačeu kaip diskone esi ivaldžiusi judesiuką ir tipo man patiko, kaip tu ivaldžiusi judesiuka. Nu biški apie mane. Aš turiu
golfa. Viens aštuoni varikliuks aria kaip viens devyni, ryja kaip trys devyni. Jei geru keliu važiuosi tai rys mažeu, bet jei blogesniu, ten žvyrkeliu arbe per taip bloga kelia, tai rys daugeu. Yra peleks, tiuningovos lempos, sparnai nikeliux. Salonas kožinis apklijuots lipdukais su tačkom ir bobom. Spalva graži, dažė pusbratanas. Lietniakai irgi nikeliux. Ka če dar...

Ai mokausi šulioj 12 klasei. Ten pat kur ir tu tik ne toj kaip tu bet tik 12 kitoj klasei. Mum šale buna lietuviu, tik ne ten pat kur tau, bet šale kur tau. Užteks apie manę geriau papasakosiu kaip su chebra varėm i diskąna, ir vos senio nenukalem. Tai va varom i diskana ir iššoko senis ant kelio, tai ir vos nenukalem.

Rašau tau dėlto, kad man patiko kaip tu ivaldei judesiuka ir tipo aš tau noriu pasakyt kad man tai patiko. Dar man patiko kaip tu kalbi su kitom
panelem ir kad tu nepasikelusi, kai su jom kalbi. Apie manę viska jau žinai, todėl aš tau galiu pasakyt kad aš tavę miliu, bo man patiko kaip tu
ivaldžiusi judesiukę . Aš tau parašeu eilėrašti (nepik kad klaidu pridareu).

Aš miliu tavę Caca,

Todel nebuk tu kaka.

Lipk pas man i tačka

Ir busim mes kartu.

Šita eilėrašti ir laiška man padejo parašyt pusbratanas, nes jis mokosi teigiamai. Aš pats mokausi....e ....n .... vidutiniškai.... einu i pamokas
ten ir i pertraukas. Mano teliafo numeris aštuoni šeši du septini vienas tris du keturi penki devini. Parašik man kai noresi parašit. O jei
nenoresi, tai žinok kad tu esi dura ir kad tu ...padarei klaida. Kad tokios duros as dar givenime nemaciau.

Bučioju.

Tavo Rembas.

P.S. Tu gerai judesiuką įvaldžius.

(užrašė pusbrolis Aurimas, kalba netaisyta)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 23, 18:23 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Nemačius, bet matytas stilius ir "raštingumas" ..Na negi visi vienodai rašo???? :D :D
Na, trūksta žodžių- mano golfas irgi dulkėmis tiuninguotas :D :D :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 23, 18:45 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Nagi nagi, gal turite tamsta daugiau pavyzdžių? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 23, 18:59 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ieškau, ieškau :wink:
Pasidalinsiu irgi.. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 23, 18:59 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Laukiam, laukiam :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 23, 23:27 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Vieną rašinėli TEO "nujojo" ir nebradau, čia kitas, Aišku, ne toks, kaip tractoriaus, ale su šarmu :wink:
*
Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas almutte. Sulaukiau 3 metų. Bet kai kurie rupuzes manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu svaigti. Kiti parazitai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik nesamone. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip kaimynas, imu staugti kaip lape ir pasislepiu po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po kita lova! Nes mano tėvai yra as. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški irgi as. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra gyvenimas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad grudas yra tikras vistukas, yva dainuoja blogiau negu zalgirys, o dzordza - apskritai vista. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek pomidoras, nes per pamokas nieka darau, o per pertraukas nenoriu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip tamsoj, o namuose tupiu kamputyje kaip vistukelis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai tinginyste. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo alyvuoges tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik potoaparats. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet italijoj..? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip grybas, ramus (-i) kaip kede ir išmintingas (-a) kaip nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra alus, o kita pusė - makaronai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 5 litų. Mielas Seneli, nebūk slapias, išpildyk mano prašymą!



Tavo mielas, as ir pukelis almutte.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 24, 14:35 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
tai ci ajuk buvo tema tokia forume, kur tipo atsakineji i klausimus o paskui ishmeta toki rashineli :D :D :D

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Kovas 24, 15:17 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Žinau, ką turi galvoj, čia ne tas..Ieškok ir tu nieksheli "kietų" rašinėlių:))
:P


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin