Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 12:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 369 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Linksmos istorijos ir tiesiog jumoras
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 28, 00:33 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Keletas pastraipų iš teismo salės


Tarpuvartėj sutikęs pilietį S. K. aš pasimečiau ir vietoj "labas vakaras" pasakiau "atiduok pinigus", nes apie juos tuo metu galvojau.

Aš nesumokėjau už motociklą troleibuse kaip už bagažą, nes tai joks bagažas, tai motociklas. Kontrolierę išvadinau nešvankiais žodžiais, nes visas 15 stotelių ji gadino man nervus. Prašom atsižvelgti, kad motociklą salone užgesinau.

Kai man įkando piliečio T. L. šuo, aš nekreipdamas dėmesio į skausmą pasiėmiau beisbolo lazdą ir išėjau į kiemą žaisti beisbolo. Šuo puolė beisbolo kamuoliuką tuo metu, kai aš daužiau į kamuoliuką.

Išgirdęs riksmą "padėkite!" aš priėjau ir neišsiaiškinęs, kas rėkė, padėjau piliečiams F. V., R. U., G. A., S. S. ir L. S. mušti pilietį B. B. Tai buvo ne pikti kėslai, o paprasčiausia mano klaida.

Savo žmoną pusplikę aš ne vaikiausi po kiemą, o tik norėjau apkabinti ir pabučiuoti. Ji to nesuprato, todėl pradėjo rėkti. Kirvį pasičiupau, kad vaikai su juo nežaistų. Visus automobilius kieme aplaužiau, nes kiemas neapšviestas, todėl tamsoje netyčia užkliuvau.

Muzikantų aš nemušiau, tik prašiau padainuoti dainą, kurios jie nemokėjo. Paaiškinu - aš ne specialiai. Tai tik dėl mano chuliganiškų paskatų.

Mėčiau iš penkto aukšto kiaušinius, nes sieloje jaučiuosi dar jaunas.

Kai sudaužiau G. E. automobilį, norėjau nuraminti jį ir draugiškai paplojau jam per petį. Iš kur galėjau žinoti, kad jis ką tik susilaužė raktikaulį.

Prasidėjo lietus, o aš neturėjau skėčio, todėl iš smėlyno ištraukiau "grybą". Vaikai per lietų vis tiek nežaidžia.

Į darbą atėjau girtas todėl, kad nepadaryčiau pravaikštos.

Aš, apsaugos darbuotojas F. B, paaiškinu, kad nuo 14 iki 16.30 val. miegojau namie su direktoriaus sekretore, todėl pasakyti, kas paėmė dokumentus nuo direktoriaus stalo, negaliu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 28, 00:38 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Manote, mokate anglų kalbą? Prieš atsakydami, pasitikrinkite...

Manicure - pinigai gydo

Fat-free - lašiniai už dyką

I have been there - aš ten turiu pupą

I'll be back - aš būsiu užpakalis :D

God only knows - tiktai Dievo nosis

Give me a break - duok man stabdį

To be or not to be? - bitei ar ne bitei?

We are the champions - mes esame grybai

I see - akių jūra

Icebreaker - akių daužytojas

Bye bye baby, baby good bye - pirk kūdikį, kūdikis - geras pirkinys

Just in case - tiktai portfelyje

Recycling - grįžimas dviračiu

I never give up - aš niekados nevemiu

I saw my Honey - supjaustau savo mylimąją :lol:

I'm going to make you mine - einu, padarysiu tau miną

Cops and robbers - kepurės ir gumelės

Let's have a party - įsteikime partiją

I'm just asking - esu tiktai subinių karalius :lol:

Peace, Brother! - gabalėli, broli!

Niu ir teip toliau :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 28, 09:08 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Super :lol: :good:

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 31, 03:01 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Keletas ištraukų iš Vovočkos dienoraščio


Gruodžio 8 diena
Šiandien motina pasiuntė mane į parduotuvę nupirkti duonos ir kiaušinių. Už visus pinigus nupirkau kokakolos, nes ji daug skanesnė ir naudingesnė nei duona ir kiaušiniai kartu paėmus. Gavau diržo. Diržas neskanus, nors gal…

Gruodžio 9 diena
Šokinėjom su draugeliais nuo garažo. Trečiąkart šokdamas Ryžas susilaužė koją, po to nušokau aš ir sulaužiau jam ranką. Nežinau, kaip jis rytoj su gipsu šokinės?..

Gruodžio 12 diena
Matematikė įžūlėja dienom. Šiandien pareiškė, kad aš visiškai nemoku matematikos ir į pažymių knygelę įrašė kažkokį skaičių.

Gruodžio 13 diena
Prisisapnavo nuoga geografijos mokytoja, su kardu ir gaubliu rankoje. Išaiškino labai blogai. Nieko neprisimenu.

Gruodžio 17 diena
Tėvo kompu kaliau "Quake". Po to truputį dar pažaidžiau "Infobuhalterį" ar kaip ten. Irgi geras, iki trečio lygio priėjau. Su mokesčiais mane ir pribaigė.

Gruodžio 22 diena
Šiandien visai mokyklai turėjo būti dainavimo kontrolinis darbas. Buvo tik septyni skambučiai, kad mokykla užminuota. Penkis iš jų aš žinau, kas dar vienas?..

Sausio 14 diena
Šiandien per darbų pamoką mokėmės darytis "samokrutkes".

Sausio 15 diena
Rūkėm tualete. Dėl neįpratimo užsikosėjau ir praleidau literatūros bei botanikos pamokas.

Vasario 20 diena
Ėjome muštis su paraleline klase. Mes juos padarėm! Jie mus išdūrė…

Vasario 21 diena
Šiandien kvietė pas direktorių dėl vakarykščio. Aš net riedučių nespėjau nusimauti. Direktorius tiesiog tampė mane po visą kabinetą už plaukų.

Sausio 25 diena
Motina padeda mokytis chemijos, o tėvas - kaip elgtis.

Vasario 5 diena
Prasidėjo mokytojų streikas! Mūsų visa klasė išsiuntė laišką vyriausybei su prašymu, kad iš pradžių atsiskaitytų su žemdirbiais ir bankrutavusių įmonių darbuotojais.

Vasario 15 diena
Vakar pagaliau gavau iš fizikos dešimt. Po pamokos sėdau ir apskaičiavau vidurkį. Išėjo 1,94. Reikia kažką daryti. Argumentai, kad fizikas debilas tėvo jau nebeįtikina.

Vasario 20 diena
Galvojau apie armiją. Eiti visai nesinori. Dar užmuš. Gal vaikų porą pasidaryti? Neee, tėvai užmuš! Ir kas tą armiją sugalvojo. Užmuštų geriau.

Kovo 4 diena
Valiooo! Man išsikėlė spuogų! Dabar bus galima tepliotis "Clearasiliu" kartu su vyrais iš klasės.

Kovo 7 diena
Pažiūrėjau Zitai po suknele. Kokia ji kvailė!

Kovo 15 diena
Motina rėkė ant tėvo, kad jis per mergas pradėjo eiti. Taiiip... štai ir išaugo tėvelis, o aš ir nepastebėjau...

Kovo 24 diena
Reikia augti dvasiškai, daugiau skaityti. Prieš miega skaičiau tėvo SMS, daug mąsčiau....

Kovo 28 diena
Motina sako, kad jeigu aš blogai mokysiuosi, manęs nepriims dirbti į kioską. O aš ir nenoriu ten dirbti, aš noriu būti troleibusų kontrolieriumi...

užteks manau :lol: :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 31, 08:09 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tas tai jau prisiteis:)))))))))))))))))))))))))))))))

:P :P :P :P :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 1, 01:39 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Iš sodų bendrijos sargo dienoraščio

--------------------------------------------------------------------------------

05.15. Sodų bendrijos pirmininkas pasiūlė padirbėti sargu. Pamąsčiau, sutikau.

05.16. Apžiūrėjau patikėtą teritoriją. Išsiaiškinau, kur kas auga. Netoliese nuo ridikų ir svogūnų palikau keletą degtinės su laisvinamaisiais butelių.

05.18. Sklypai gausiai patręšti organinėmis trąšomis.

05.20. Butelių niekas nebeliečia, daržovių kol kas taip pat.

05.21. Iškabinėjau skelbimus, kad tikrins ridikėlių radiacijos lygį. Kai kuriuos šakniavaisius nudažiau šviečiančiais dažais.

05.23. Vietinėje aludėje pasimėgaudamas klausiausi pokalbio apie tai, kad sodų bendrija įsikūrusi buvusioje radioaktyvių medžiagų laidojimo aikštelėje. Įsiterpiau į pokalbį ir pripliurpiau, kad ten dar ir nelabieji veisiasi.

05.25. Nuėjau pas tėvą Spiridoną. Gerai pasėdėjom ir kitame pamoksle jis užsiminė, kaip elgtis sutikus nelabuosius.

05.28. Baigėsi mokslo metai. Iš biologijos mokytojo pasiskolinau griaučius. Šiaip ar taip, per vasarą nenaudojami.

05.29. Prijungiau skeletą su sirena prie iždininko žemuogių lysvės.

05.30. Įranga suveikė. Vagis įsliuogė į 30 metrų kriaušės viršūnę, kur anksčiau dar niekam įsilipti nepavykdavo. Kategoriškai atsisako išlipti.

06.03. Atvažiavo iždininkas, papasakojau, kokia padėtis. Kategoriškai atsisako pjauti kriaušės viršūnę, tai pats aukščiausias medis. Lazdos tiek aukštai neskrenda, numušti vargšelio nesiseka. Reiks mąstyti, ką daryti.

06.06. Perspėjau sėdintį kriaušėje, kad šiąnakt pilnatis ir į medžioklę išeina vilkolakiai. Vis tiek nelipa. Na na...

06.06. Naktis. Išdažiau savo Sargį a la "Baskervilių šuo" ir paleidau į iždininko sklypą. Po galais... Tas tipas cirke turėtų dirbti, o ne sodus švarinti... Tokių šuolių su trigubais salto dar nebuvau matęs.

06.13. Savaitę niekas nesirodė. Senutės eidamos į kapinių koplytėlę baimingai žegnojasi. Atėjo tėvas Spiridonas ir biologijos mokytojas. Pasėdėjome, išgėrėme, pakalbėjome apie prietarų naudą ir žalą.

06.16. Viename sklype nušvilpė morkas ir kopūstus. Sriubos užsimanė ar ką?..

06.17. Kitame kaimo gale, apleistame name, įsikūrė valkatos. Paėmiau seną žmonos peruką, vis tiek nebenešioja.

06.18. Užsimečiau peruką ir iš baidyklės pasiskolintą švarką, išgėriau su valkatom ir papasakojau, kad čia nesaugu. Nelabieji vaidenasi, žmonės dingsta. Apsimečiau miegančiu, sulaukiau, kol išeis, numečiau avino griaučius, peruką ir viską apliejau trim litrais iš skerdyklos paimto kraujo.

06.19. Buvo užsukęs įgaliotinis, domėjosi, ar ne aš išgąsdinau valkatas. Pasiteiravau, kas atsitiko. Papasakojo, kad laukė rytą norėdamas patikrinti dokumentus. Šie užėjo į namą ir išlėkė iš ten tokiu greičiu, kad motociklu pavyti nepavyko... Apsimečiau nieko nesuprantąs...

06.23. Iš pažįstamos pramoninių prekių parduotuvės vedėjos pasiskolinau nenaudojamus manekenus. Iškabinėjau vyšniose ir abrikosų medžiuose.

06.24. Senutės turguje pasakoja, kad sodų bendrijoje įsikūrė satanistų sekta ir kad naktimis vykdomos ritualinės žudynės. Beje, keista... turguje nei vyšnių, nei abrikosų nusipirkti nėra. Kažin kodėl?

06.30. Atvažiavo brolis Petras su draugais, atvežė žadėtąją kaukę. Nebūčiau žinojęs, ką užsisakiau, garantuotai būčiau apsiš... išsigandęs. Sako, kad išrinko pačią mieliausią, o naktį ji dar baisesnė, nes šviečia... Išgėriau su jais.

07.01-03. Kol brolis svečiuojasi, patruliuoju užsidėjęs kaukę ir jo baikerio raguotą šalmą. Vietinės senutės pasakoja, kad sodų bendrijoje vaikštinėja pats šėtonas ir spaudžia tėvą Spiridoną imtis priemonių. Kažin iš kur jos žino, kas čia dedasi, jei jau tokios niekuo dėtos?

07.04. Išlydėjau Petrą.

07.07. Atsigavau po Petro išleistuvių. Pastebėjau, kad visas tas dienas Sargio nešėriau. Vargšelis. Paleidau vakare paieškot ko nors ėdamo.

07.08. Niekada nemaniau, kad žmogus gali lygia plytų siena užsilipti iki antro aukšto. Pasirodo gali... Kabo žemyn galva įsikibęs į karnizą. Pradžioje garsiai keikėsi, vėliau užkimo. (Visažinės senutės skundėsi tėvui Spiridonui, kad aš prišaukiu vaiduoklius, kurie po to visą naktį rėkauja.) Sargis apačioje melancholiškai kramto antrą batą ir gailiai žiūri į alpinistą. Bandžiau šaukti: "Kvaily, mesk, ką turi valgomo", o šis atsakė, kad nieko valgomo neturi, tik porą morkų spėjo išsirauti, va, jos mėtosi...

07.09. Sulaukiau šeimininko, o alpinistas atgavo balsą. Prisiviliojau Sargį gabalu dešros ir jis nenoromis paliko savo teisėtą grobį. Šeimininkas privertė alpinistą rausti rūsį kaip kompensaciją už karnizo nuomą. Pasirinkime tarp rūsio kasimo ir pažinties su Sargiu pratęsimo nugalėjo rūsys.

07.12. Sode vėl pašaliniai. Sutariau su sodų savininkais, kad vartus naktimis laikys uždarytus, o žoles kraus ant kelio.

07.13. Už samanės butelį savaitei iš kaimo piemens pasiskolinau bandą ožkų. Dvi valandas prisukinėjau ožkoms prie ragų pentagramas.

07.20. Grąžinau piemeniui kaip reikiant nusipenėjusią bandą. Ožiai sėkmingai suėdė visas ant kelio sukrautas žoles. Kai naktį kažkokie vagys bandė sunkvežimiu apsilankyti agurkų, jiems kelią pastojo ožys Michėjus (juodas su metriniais ragais). Derliaus rinkėjai spruko kaip nuo velnio, pakeliui išversdami seną nudžiūvusią slyvą, ir nudūmė tiesiai pas tėvą Spiridoną maldaudami išvaduoti nuo nelabojo pinklių. Šis išpažintį išklausė, o atgailą paskyrė tokią: papasakoti viską apylinkės įgaliotiniui. Viskas baigėsi tuo, kad tėvelis gavo padėką, aš porą butelių degtinės, o vagys - minimalias bausmes. (Atsižvelgė į savanorišką prisipažinimą.)

07.24. Į savo vilą aštuoniolika džipų atvažiavo naujasis rusas. Iki šiol nežinau, kuo vardu. Visa bendrija apsupta sargybos, pašalinių neįleidžia. Galima pailsėti...

07.30. Pas naująjį rusą atvažiavo draugai. Keista, tuščių butelių ir alaus skardinių piramidė vis auga, tačiau toks įspūdis, kad jie nieko nevalgo. O Sargis beveik nebepaeina, pilvas velkasi žeme. Ir žiūri tokiomis akimis, kad, jaučiu, išskyrus raudonuosius ikrus ir šašlykus, nieko kito gyvenime nebeės. Nors ir prisikišau šaldytuvą visokių gėrybių, puotos kelti jam nė nemanau...

08.04. Naujasis rusas su draugais išvyko. Jei gerai pastebėjau, pirmą mašiną vairavo jų danų dogas. Nors jie tiek prisisiurbė, kad kelionės saugumui vargu ar tai pakenks...

08.12. Visi apylinkių valkatos renka butelius ir skardines, daržovių neliečia. Kol kas netrukdau...

08.13. Vėl 13-ta, reikia imtis darbo. Pigiai prisipirkau apmusijusių žvakių.

08.14. Visą vakarą tvirtinau žvakutes prie pomidorų pagalių. Plius uždegimo virvutės, baterijos, jungikliai...

08.15. Siaubingas klyksmas ir kažkokia figūra, bėganti nesirinkdama kelio. O iš ryto turguje visi tik ir šneka, kad Petrovos sūnėną bandė pagrobti nelabieji. Iš pradžių įviliojo į Dievo prakeiktą sodų bendriją, po to bandė apjuosti pragaro liepsnos siena. Na ir meluoja! Kažkodėl nėra turguje pomidorų. Papildomai prijungiau magnetofoną su sūnaus mėgstamos grupės įrašais.

08.17. Buvo užsukęs mokytojas. Pasiėmė griaučius, išgėrėme, pakalbėjome. Pas jį buvo užėjęs mechanizatorius, klausė, kaip nusidažyti juodai staiga per naktį pražilusius laukus, o tai tenka vaikščioti su slidininko kepure.

08.18. Susitariau su tėvu Spiridonu, kad šis suorganizuos kryžiaus žygį į sodų bendriją. Jis ne prieš, ypač dėl to, kad šią vasarą labai padaugėjo tikinčiųjų. Mieste supirkau pernykštės pirotechnikos likučius. Beveik veltui.

08.23. Tėvas Spiridonas iškilmingai nuvedė procesiją į sodų bendriją kovoti su nelabaisiais. Procesijai einant pro komposto krūvą padegiau viską, kas ten buvo paslėpta. Efektas stulbinantis. Senutės bėgo tokiu greičiu, kad lengvai galėtų pretenduoti į vietą šalies lengvosios atletikos rinktinėje. Su tėvu Spiridonu gerai išgėrėme, o vakare pasklido kalbos, kad tėvelis vienas kovėsi su nelabaisiais. Tiesa, be rezultatų...

08.29. Susitariau su karinio dalinio vadais dėl pratybų sodų bendrijos teritorijoje. Su savininkais susitariau pagelbėti armijai produktais.

08.31. Dvi dienas kariai maskavosi pomidoruose ir kasė apkasus ten, kur šeimininkai rengėsi krauti kompostą. Pomidorų suvalgė ne daugiau, nei buvo sutarta, ir netgi nieko neišmindžiojo. Užtat kai vakare atvyko nekviesti svečiai, jų laukė nemaloni staigmena. Kariams, kaip priklauso, išdavė pilną tuščių šovinių komplektą ir į retą rinkėjų mėgėjų vorą atidengė tankią automatų ugnį. Šie puolė prie mašinų, viena jų pasimetė ir centrinėje sankryžoje susitiko su tanku. Pasak tanko ekipažo, piestu pasistojusį "gaziką" matė pirmąsyk gyvenime...

09.04. Gavau padėką iš karinio dalinio vadovybės ir laišką nuo karių. Jiems pasirašė įskaitą ir džiaugėsi, kad dar niekada mokymuose nebuvo taip linksma. Parašiau laišką vadovybei, užsiminiau apie bendradarbiavimą kasant bulves.

09.15. Jokių incidentų. Nuobodu. Atėjo laiškas iš pulkininko. Sutinka už 10 procentų derliaus.

09.17. Pateikiau pasiūlymą dėl bulvių visuotiniame susirinkime. Visi sutinka.

09.24. Visas bulves be nereikalingo triukšmo nukasė. Paprašiau karių, kad visus bulvienojus perneštų į niekada nekasinėtą dykvietę. Pašalinau visą apsaugą. Laukiu.

09.28. Pradžioje girdėjosi keistas triukšmas, po to neaiškus murmėjimas, dar vėliau triaukščiai keiksmai kvaišų sodininkų adresu, nesugebančių išauginti bulvių, vienus bulvienojus.

09.29. Gėrėjausi šviežiai sukasta dykviete.

09.30. Visuotiniame susirinkime gavau padėką ir pasiūlymą kitiems metams vėl sudaryti sutartį. Pirmininkui pasiūlius, pusė šviežiai sukastos dykvietės prijungta prie mano sklypo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 2, 02:46 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Skrandininkės patarimai

Besilaikančioms dietos - apie tai, kaip tuo metu jaučiasi jų skrandis.

Pirmadienis

Rytas. Taaaiip... Apsirengei, eini iš namų ir šliauži į darbą... O kas papusryčiaus? Kur mano košė?! Taip, taip - parūkyk dar. Aš tau tuoj traukuliukų! Aha! Negera, ar ne? Nėr ko rūkyti, kai skrandis tuščias. Kas čia išvis dedasi?

Diena. Na, viskas aišku - šeštadienį jai pasirodė, kad jai celiulitas, ir nuo pirmadienio mes laikomės dietos. O manęs kas nors apskritai klausė?! Na ne, aš tau ne koks bandomasis triušis, su manim nepraeis tokie eksperimentai! Jungiu vidutinį burbuliavimą. Ėėėė... na ne jau, ne, gražuole - susikišk savo kefyrą žinai kur! Stiprinam burbuliavimą, pridedam garso efektų, ruošiamės demonstraciniams veiksmams...

Vakaras. Noriu ėsti!!! Ėėėėsssti noooriu! Duokit man maisto! Aš noriu karbonado!!! Ėėėėssstiii!!!

Naktis. Aš tau parodysiu miegą! Neužsikišiu, pati kvaiša - aš alkanas. Valgyt noriu, supranti?! Man tavo dieta vienodai šviečia. Aš. Noriu. Valgyti. Na pirmyn, bandyk užmigti! Barsčių taip dabar, su grietine...

Antradienis

Rytas. Ta-a-aip!.. Bandai mane toliau kankinti? A? Aš vėl be košės, ar ne? Tavo kopūsto lapą ryklė suvirškino, bet manęs dar niekas nepasiekė! Na... ir kliuvo gi man! Visą naktį pavydėjau Natalijos Krackovskajos skrandžiui...

Diena. Mano jėgos senka, siunčiu impulsus į smegenis, smegenys jas persiunčia į užpakalį... Iš užpakalio dar niekas taip paprastai negrįžo. Ką daryti? Vėl kefyras! Nemėgstu kefyro!!!

Vakaras. Burbuliuoju sukaupęs paskutines jėgas - nekreipia į mane dėmesio, niekšė...

Naktis. O šiaip dar skanu, kai šviežias bulves pakepini svieste... Su lašinukais... Ir su grietine... arba kad ir grybai... Labai skaniai galima pakepti... Bul... bul...

Trečiadienis

Rytas. Pasiekė mane truputis salotų - ir auga kažkur žemėje toks mėšlas!.. Jau pradėjau užmiršti košės skonį - kažkas švelnaus, šilto, malonaus, apgaubiančio, nerealaus... Bulll... bul...

Diena. Valiooo! Kefyras! Kefyras! Dar noriu, neatimkit, aaaaaaa! Dar kefyro!!!

Vakaras. Iš manęs nieko nebeliko - jau iš manęs juokiasi visi mažojo dubens organai. Aš išdžiūvau, susitraukiau. Vos sugebėjau suvirškinti du ridikėlius, prarandu kvalifikaciją...

Naktis. Prisimenu, kai mes gyvenom pas tėvus, kasvakar vakarienei būdavo sriubos! Ir salotų. Ir antras iš mėsos su garnyru - mes su tėvo skrandžiu dviem balsais cirpėm iš malonumo... Ech... Ir ko tave velnias nešė į ta savarankišką gyvenimą?

Ketvirtadienis

Rytas. Bent jau nerūkytum! Nepyk, brangioji, aš tai nesąmoningai - nieko gi, aš juk tuščias, taip kad papykins ir praeis... O kur man priklausančios salotos?! Kur salotos?! Netvarka...

Diena. Puiku, kefyras! Reikia tave lėčiau virškinti, o tai vėl teks sėdėt paskui iki ryto čia vienam kaip kvaileliui.

Vakaras. Šnekėjau su žarnynu - jie ten visi išgyvena šoką, sako, kad jau atsargos baigia išsekti. Negalima juk taip - paskutinį atimti! Ėėė, atsargiau! Tokios didelės slyvos - ir viskas man?! Viskas, einu virškinti!

Naktis. Šitos kvailos slyvos - vis niekaip nesuvirškinu jų, užsiknisau visas!.. Atleiskit, vaikinai - siunčiu jums, ką galiu, - jūs ten jau su jomis išsiaiškinkit, jūsų juk 8 metrai, o aš vienas...

Penktadienis

Ankstus rytas. Sėdim tulike. Išlydim slyvas.

Rytas. Išprotėsiu iš laimės! Aš gavau jogurto! Gal slyvos įstatė jai smegenis?! Dažniau taip! Va taip pietums bulvyčių! Su vištiena...

Diena. Kefyras. Ir tėvynė dosniai maitino skrandžio sultimis tave...

Vakaras. Sėdim restorane su vienu biču ir uostom svetima maistą. Na. Pirmyn! Užsakyk sau ko nors! Mes visą savaitę nieko neėdėm... Tyliai! Jis jai pasakė, kaip ji stipriai sulyso! Kad jai reikia valgyti! Kad ji nuostabiai atrodo! Na?! Oi, proto bokštas! Oi, kas per vyras! Supratau! Tuoj aš kaposiu ką nors!

Vėlus vakaras. Na... Bul... bul... kažkas mano viduje sumaišššy-ta... Kas čia pas mu-us? Grybai... aaa šitie... Martinis... Bu-buullll... oooo, degtinytė... mėgstu... Kaip šaunu, broliukai! Užsikiškit, kepenys, viiisskaas kontroliuojama!.. Naktis. Sudie, grybukai! Degtinyte, sudie! Bulvytės!... Kad tu paspringtum, Ichtiandrai...! Kai pagalvoju, kiek gero iškeliauja... O, mineralini, užeik... mes kaip tik laikomės dietos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 3, 14:59 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
Pasakose:

Olandiškose pasakose gėris visada pabaigoje surūko blogį.

Indiškose pasakose gėris pabaigoje eina dainuoti ir šokti su blogiu.

Amerikietiškose pasakose gėris pabaigoje visada sumuša blogį dešiniąja Chuko koja.

Angliškose pasakose gėris - džentelmentas. O blogis iš Lenkijos.

Afrikietiskose pasakose blogis visada baltas.

Baltarusiskose pasakose Lukašenka visada nugali blogį.

Estiškose pasakose blogis suspėja pasenti ir numirti, kol gėris susiruošia jį nugalėti..

Žydiškose pasakose gėris visada parduoda blogį.

Švediškose pasakose galų gale gėris ir blogis pradeda kartu gyventi.

Krikščioniškose pasakose gėris pabaigoje visuomet duos progą pasitaisyti blogiui.

Itališkose pasakose gėris galų gale sužinos, kad blogis - jo motina.

Meksikietiškose pasakose gėris tūkstantyje serijų pletkina su blogiu, kol galu gale jam grįžta atmintis.

Čigoniskose pasakose gėris visuomet nukniaukia blogį, o blogio kaipo tokio išvis nėra.

Bermudų pasakose blogis pats kažkur pradingsta.

X-failuose gėris ir blogis slypi kažkur anapus...

Lietuviškose pasakose gėris su blogiu pasiima alaus ir eina kartu žiūrėti kaip dega kaimynų namas.

Rusiškose pasakose - durnius visada laimi, bet nei jis geras nei jis blogas, girtas ir tiek.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 369 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin