Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 08:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 30, 07:42 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
Lilia: aš kartą turėjau tokį vaikiną, jis į mane įeidavo kokiu trečdaliu, ir atgal, vėl truputį, ir atgal... Ir taip - valandą laiko. Ir dar sakydavo: "aš taip galiu daugiau, nei valandą, ar tiesa, kad malonu?". Niekšas.

chia turbut apie musu nieksha :D:D:D niekshas nu dastumk jau iki galo nu nebuk svolachius :D:D:D:D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kaip nemėgsta rusės (S)
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 17, 21:22 
tractor rašė:
Panašiai, kaip amerikiečiai, moterų apklausas apie seksą daro ir rusai. Tiesa, ne statistines, o šiaip, renka nuomones. Taigi, rusių pasisakymai apie savo partnerius:

  • Janina: mano vaikinas puikus, aš jį myliu ir seksas su juo man patinka. Bet aš esu labai higieniška, o jis kažkur perskaitė, kad po sekso su moterim reikia apsikabinti ir gulėti. Gal ir nieko, bet po pusės valandos aš imu galvoti, ar mes jau prilipome tiek, kad neatsiplėšime vienas nuo kito?
  • Mania: mano vaikinas, darydamas kunilingą, prunkščia, čepsi ir vaitoja, aišku, jis daro tai gerai, bet man vis kyla jausmas, kad jis išvalgys mano gimdą...
  • Jelena: mano vyras viską daro labai energingai ir savo judesiais pristumia mane prie sienos, o paskui aš imu galva daužytis į sieną, vis smarkiau ir smarkiau.. Tai labai trikdo. Aš bandžiau nusileisti žemiau, bet tai nepadeda - jis vis viena priestumia mane prie sienos, į kurią aš paskui daužausi pakaušiu.
  • Tatjana: aš ėmiau susitikinėti su apipjaustytu vyriškiu, jo varpa tokia panaši į šparagus, sekso metu aš negaliu apie tai negalvoti, man vis kyla mintys apie virtus šparagus, šparagų padažą ir panašiai, aš dėl to negaliu su juo patirti orgazmo.
  • Katerina: mano vyras atsakingiausiu momentu sustoja ir klausia: "Jau baigei?". Ir taip visada, kiekvieną kartą. Aš negaliu, ėmiau vengti lytinių santykių ir, kai įmanoma, vietoj to masturbuojuosi.
  • Oksana: mano vyras, kai priartėja prie orgazmo, ima daryti visokias grimasas. Ir to labai gėdinasi, todėl įsiremia veidu man į petį, o aš apsimetu, kad užsimerkusi nieko nematau, nes bijau, kad jei jam pasakysiu, tai jis labai gėdinsis.
  • Tania: po viso to po manimi pasilieka bala, ir viskas teka kojomis, man reikia bėgti praustis, o jis manęs nenori paleisti, tada aš turiu meluoti, kad noriu į tualetą. O jei nenusiplaunu, tai paskui graužia.
  • Nataša: mane labai nervina dažnas pozų kaitaliojimas, jaučiuosi kaip kokia guminė lėlė, o jis vaizduoja supermeilužį, išsuka man kojas.
  • Marija: aš dažniausiai bandau sakyti, kai mane susuka į kokią neįmanomą pozą, bet kai kada vis viena priverčia. Su kuo teko susitaikyti - tai su tuo, kad jei nenori - nėra jokių galimybių atsisakyti. Žymiai paprasčiau ir saugiau - tiesiog atsiduoti.
  • Larisa: mano vyras labai grubiai keikiasi, kaip statybininkas. Ir tampo bei gnaibo už jautrių vietų, net be jokių išankstinių glamonių. Bandžiau jam paaiškinti, kad man tai nemalonu, bet jis tiesiog visiškai nesupranta.
  • Nadia: man nepatinka, kai vaikinai mineto metu už plaukų tampo mano galvą ir patys judina klubais, sukišdami man tiesiog į gerklę, nuo to gali supykinti, ir tai, kaip čia pasakius, kažkaip žemina.
  • Vera: o aš vieną kartą kunilingo metu pažvelgiau į savo vyrą, o jis guli ir kojomis mosikuoja, kaip kūdikis, aš ėmiau taip juoktis... Dabar kiekvieną kartą stengiuosi nežiūrėti ir vis viena nesusilaikau nesusijuokusi, negaliu.
  • Olia: mano vyras prieš orgazmą labai juokingai dejuoja, kaip kokia dusinama senolė. Ir aš kaskart įsivaizduoju, kaip ant manęs užvirtusi dejuoja astmos kamuojama bobutė, o paskui imu kratytis iš juoko, kokie čia dar orgazmai gali būti, kai taip juokiesi.
  • Varia: nesiryžtu savo vyrui pasakyti, kad nustotų kaišioti man ten savo pirštus, kaip koks ginekologas, tai mane visiškai atšaldo.
  • Svetlana: mano vyras sekso metu graužia mano ausį, bandžiau jam tai sakyti, bet jis kaskart užmiršta ir taip apgraužia man ausį, kad ta pusę savaitės būna sutinusi, paskui vaikštau su ausimis, kaip Kūlverstukas.
  • Lena: mano vyras ilgai nesuprato, kad užpakalis yra šventas. Bet kartą jam kilo prostatos problemų, ir prieš vizitą pas urologą, jam darė prostatos masažą. Paskui jis man tarė: "Lena, aš tave labai gerbiu. Daugiau neprašysiu, kad leistumeisi per užpakalį".
  • Sonia: o mano vyras kelias valandas mane glamonėja visaip per drabužius, ir vis nepradeda nurenginėti, nervai nelaiko. Kartą, kai supratau, kad vėl kelias valandas glamonės, iškart pati nusirengiau, tai dabar mane laiko šliundra.
  • Zoja: mano vyras sekso metu atrodo taip graudžiai graudžiai, tokios akys, kaip mušamo šuns, ir kai jis priartėja prie orgazmo, jam pradeda varvėti seilės, ir tos seilės varva man ant veido, ant ausų, ant krūtinės, kaip iš krano. Ir kiek jam tai besakyčiau, jis vis aiškina, kad tai netyčia, jo toks refleksas.
  • Ala: aš mėgstu ir greitą ir grubų seksą, man patinka, kai mane visaip vadina, ir jei per užpakalį pliaukši - tai irgi jaudina, bet negaliu pakęsti, kai mane tampo už plaukų, o mano vyras griebia mane už plaukų ir traukia taip, kad atrodo, kad arba odą nuo galvos nuplėš, arba galvą nulauš...
  • Liuda: o mano vyras mėgsta daryti kunilingą, ir man tai patiktų, bet jis nuolat sloguoja, ir ištepa mane visą snargliais, prisnargliuoja man į vidų, man greitai tenai pačiai sloga atsiras... Sakiau jam, kad šnypštųsi nosį, bet tai menkai padeda.
  • Liza: mano vyras kunilingo metu įsikanda tenai dantimis ir kramto ir dar, įsikandęs tampo, o aš bijau net krustelėti, nes baisu, kad nuplėš lūpas...
  • Ania: o mano vyras pradeda seksą, paskui sumąsto, kad reikia užsimauti prezervatyvą. Atsikelia, iš lėto nuleidžia kojas nuo lovos, apsimauna šlepetes, uždega šviesą, nueina prie spintos, ją atidaro, ištraukia prezervatyvų pakelį, apžiūri, atplėšia, pažiūri prezervatyvą prieš šviesą, pripučia, išleidžia orą, ant spintelės padeda pakuotę, užsimauna, tada atsisuka į mane... Ir visa tai daro kažkaip labai oriai ir tylėdamas...
  • Nina: mano vyras į mane nuolat žiūri, kaip į kokią durnę. Tiesiog, žiūri ir viskas. Kartais - mane nurengia ir paskui žiūri, tokiu žvilgsniu, kaip į kokią durnę. Negaliu pakęsti, kai į mane taip žiūri.
  • Aliona: mano vyras tyli, kaip partizanas, visą laiką tyli, ir jokio garso. O aš nesuprantu, kas darosi, ar jis patenkintas, ar baigė, ir dėl to pati negaliu baigti. Suprantu, tik jei darome šviesoje, nes jo akys išsprogsta taip, kad atrodo niekad į savo vietą nesugrįš, bet tada man taip juokinga, kad apie visus orgazmus užmiršti, o jis paskui įsižeidžia.
  • Marina: aš susitikinėjau su vienu vaikinu, tai kai jau priartėjau prie orgazmo, jis tik capt ir užkimšo man burną ranka. Galvojau, gal kas už sienos yra, ar ką... Kitą kartą - vėl tas pat. Paklausiau, kodėl jis taip daro, o jis sako, kad jei merginai užkemši orgazmo metu burną, tai jos orgazmas dvigubai sustiprėja.
  • Tania: o mano buvęs vyras labai ilgai mane pratino prie analinio... Visokiomis gudrybėmis, ir galų gale man tai ėmė patikti. O paskui susiradau kitą, niekaip negaliu jo pripratinti, iki tol galvojau, kad visi vyrai svajoja apie analinį, o dabar negaliu pasitenkinti.
  • Nataša: vienas mano vaikinas buvo ilgaplaukis, tai jo plaukai taip kutendavo, kad seksas buvo tiesiog neįmanomas, taip nei karto su juo ir nepasitenkinau.
  • Vika: o aš turiu svajonę, pasimylėti trise, mano vyras, aš ir kokia nors moteris, o paskui - aš ir du vyrai. Pasakiau tai savo vyrui, jis nesuprato. Paskui teko darbe mėlynes slėpti...
  • Katia: o aš lovoje nuolat tyliu ir dėl to nervinuosi, ir galvoju, ką čia pasakius, ir niekaip nesugalvoju, o jei sugalvoju, tai nedrįstu ir niekaip nesigauna apie nieką kalbėti, galų gale taip susinervinu, kad dingsta visas noras.
  • Renata: o mane labai nervina, kai po kunilingo lenda bučiuotis.
  • Lilia: aš kartą turėjau tokį vaikiną, jis į mane įeidavo kokiu trečdaliu, ir atgal, vėl truputį, ir atgal... Ir taip - valandą laiko. Ir dar sakydavo: "aš taip galiu daugiau, nei valandą, ar tiesa, kad malonu?". Niekšas.
  • Nastia: aš negaliu pakęsti, kai darau minetą, o jis rankas užsideda sau už galvos ir guli, atseit "Na, parodyk, ką moki".
  • Nataša: vienas iš buvusių matyt kažkokiį knygučių prisiskaitė ir kai darydavau jam minetą, jis kojos nykščiu lįsdavo man ten...
  • Vera: o mano vyras pradeda mane glamonėti per miegus, truputį pačiupinėja ir pradeda, o aš tuo tarpu dar nesusijaudinusi, man skauda, o jis tuo metu miega! Atsibunda tik kai baiginėja ir sako, kad neatsimena, kaip pradėjo, na kas per seksas su lunatiku?
  • Elizaveta: o mano vyras mėgsta žiūrėti futbolą per televizorių, ir tuo metu tempiasi mane ant sofos, o paskui kai per rungtynes jo komanda įmuša įvartį, jis ir baigia, rėkdamas ir taškydamasis seilėmis, negaliu, nenormalus kažkoks.
  • Daša: o maniškis užmiega, kai jam padarau minetą, taip ir nesuprantu, ar jis patenkintas, ar ne, tik išgirstu - kai tik baigia, iškart ima knarkti.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 18, 08:06 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Vikingas rašė:
Lilia: aš kartą turėjau tokį vaikiną, jis į mane įeidavo kokiu trečdaliu, ir atgal, vėl truputį, ir atgal... Ir taip - valandą laiko. Ir dar sakydavo: "aš taip galiu daugiau, nei valandą, ar tiesa, kad malonu?". Niekšas.

chia turbut apie musu nieksha :D:D:D niekshas nu dastumk jau iki galo nu nebuk svolachius :D:D:D:D


Butinai... Dugnais tep sakant varysiu Lilia :D

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 18, 20:09 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Durniai mes durniai :D :D :D Ne viskas kas cia parasyta yra juokinga, bet atrodo, kad maziausiai vienas atvejis is siu visu yra buve kiekvienam is musu :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin