Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 11:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Nekenčiamiausiam pasaulio kultūristui nestovi jau metus
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 12, 14:04 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
(Pagal T-nation bei kitus leidinius)

Gregory Valentino, dažniau vadinamas tiesiog "Greg" yra garsiausias ir, tur būt, nekenčiamiausias iš visų kultūristų. Pradėjęs auginti raumenis dar 1972-aisiais, šis, 168 cm ūgio stipruolis pagarsėjo storiausiomis pasaulio rankomis - netgi šiuo metu jų apimtys siekia 60 cm, o jo karjeros viršūnėje siekė net 68 centimetrus. Daugelis eilinių kultūristų džiaugiasi, jei tokias apimtis pasiekia jų šlaunys, tuo tarpu Gregas dabar kenčia dėl kitko - jo nuotraukomis dauguma tiesiog netiki - žmonės galvoja, kad jos padarytos "Fotošopu".

Savo karjerą Gregas pradėjo dar būdamas 14 metų - daugelis paauglių tuo metu nešiojo ilgus plaukus ir hipiavo. Bet Gregas buvo ne toks - jis nusprendė tapti stipruoliu. Vos ne 10 metų jis intensyviai augino raumenis, apsieidamas be jokių steroidų, bet, nepaisant pergalių turnyruose, nepakliųdavo nei į filmus, nei į reklamas. Tuo pat metu ėmė rastis vis daugiau kultūristų, kurie tiesiog leisdavosi tuo metu išpopuliarėjusius steroidus - tokie karjeristai be ypatingų pastangų per kelerius metus pasiekdavo daugiau, nei Gregas pasiekė nuo paauglystės. Ir tada Gregas nusprendė kažką keisti - jis ėmė naudoti testosteroną. Per savaitę - iki 5g.

"Jų tiek praeidavo aplinkui, tų sėdinčių ant steroidų... Nesistengdami, jie mane aplenkdavo. O kiti iš jų taip ir nepasiekdavo to, ko aš pasiekiau vien treniruočių dėka, o mane visi įtarinėjo, kad aš raumenis auginu tik steroidais. Todėl aš ryžausi. Aš tiesiog nusipelniau, užsitarnavau sau teisę steroidams" - taip paaiškino Gregas.

Vos per kelerius metus Grego raumenys tiesiog sprogo - jo paties žodžiais tariant - per vieną, jam sėkmingiausią mėnesį jis buvo priaugęs 30 kilogramų!!! Tuo metu jis maitinosi baltyminiais kokteiliais - per parą suvartodavo iki pusės kilogramo baltymų miltelių, suplaktų į vieną masę su sultimis, vitaminais, pienu ir kepta vištiena.

Grego karjeroje ne viskas buvo gražu: 2000-aisiais jis buvo suimtas už nelegalų draudžiamų preparatų platinimą - įsteigęs sporto klubą, jis jame ne tiek treniruodavo, kiek platindavo testosteroną. Dabar Gregas teigia, kad jis jau pasitaisė - gyvena laisvėje, 5-erių metų laisvės atėmimo bausmę atlikdamas lygtinai.

Gregas pripažįsta dalyvavęs ir muštynėse, gaujų santykių aiškinimesi. Sakosi, kad pabijotų muštis tik su vienu žmogumi - Muhammad Ali, kurį neblogai pažįsta. "Jis nokautuotų mane pirmų smūgiu" - prisipažįsta Gregory. Tiesa, primuštas jis buvo tik vieną kartą: "Kažkoks snarglinas rokeris kadrino mano draugo merginą. Tai mes visu klubu nuėjome pas juos, jie repetavo kitoje gatvės pusėje. Ėmėm juos mušti, laužyti jų aparatūrą. Bet jiems kažas užėjo, nesu matęs tokių trenktų žmonių, jų būginininkas mane pargriovė ir ėmė daužyti mano galą į grindis. Mūsų buvo daugiau, bet teko bėgti. Geros buvo muštynės. Dėl viso pikto perkėlėm klubą į kitą vietą." (red. pastaba: "Twisted Sisters" lyderis Dee Snider irgi aprašo šias muštynes savo knygoje, kaip bene kraupiausią atsitikimą grupės istorijoje - grupės nariams kelias savaites teko gydytis mėlynes, o dėl sulaužytos aparatūros grupė atsidūrė ties iširimo riba).

Skaudesnės Gregui sveikatos problemos: tesulaukęs 40-ies, jis jau patiria sunkumus, kurių nekyla nei kiek nesportojantiems 50-mečiams:

"Kartą, kai leidausi testosteroną į ranką, man trūko kraujagyslė. Ir kraujas ėmė tekėti į raumenis. Niekaip negalėjau jo sustabdyti, jis tekėjo ir tekėjo, rankos apimtys pasiekė kokius 75 cm, o gal ir daugiau. Turiu video juostą, kurioje nufilmavau, kaip tą kraujo burbulą išspaudžiu. Šlykštus vaizdas".

"Mano rankos ir kojos pilnos abscesų. Tai tokie sukietėjimai. Nuo injekcijų. Kartą vienas iš jų supūliavo tiek, kad chirurgai tiesiog išmėsinėjo man ranką - dabar vienas mano bicepsas turi plokščią viršų, o rankos nesimetriškos".

Kitos problemos geriau žinomos, jas patiria visi testosteroną naudojantys sportininkai:

"Po to, kai mane paleido iš kalėjimo, negaliu gauti tiek testosterono. Supraskite, iki tol leidausi po 5 gramus į savaitę. Dabar vargiai gaunasi 3. Jei leisčiausi vėl po 5, tai gal ir gautųsi, bet paskutinį kartą man pas***** daugiau, nei prieš metus. Tokia vat tiesa. Jūs juoktumėtės, pamatę mano p****, bet geriau nepatarčiau to daryti."


Prikabinti failai:
gregory_valentino_01.jpg
gregory_valentino_01.jpg [ 44.47 KB | Peržiūrėta 682 kartus(ų) ]
gregory_valentino_02.jpg
gregory_valentino_02.jpg [ 34.6 KB | Peržiūrėta 682 kartus(ų) ]
gregory_valentino_03.jpg
gregory_valentino_03.jpg [ 28.09 KB | Peržiūrėta 586 kartus(ų) ]
gregory_valentino_04.jpg
gregory_valentino_04.jpg [ 37.7 KB | Peržiūrėta 446 kartus(ų) ]
gregory_valentino_05.jpg
gregory_valentino_05.jpg [ 40.92 KB | Peržiūrėta 721 kartus(ų) ]
gregory_valentino_06.jpg
gregory_valentino_06.jpg [ 40.4 KB | Peržiūrėta 610 kartus(ų) ]
gregory_valentino_07.jpg
gregory_valentino_07.jpg [ 39.23 KB | Peržiūrėta 665 kartus(ų) ]
gregory_valentino_08.jpg
gregory_valentino_08.jpg [ 40.4 KB | Peržiūrėta 643 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Trūkęs Gregory Valentino bicepsas
gregory_valentino_bicepsas_09.jpg
gregory_valentino_bicepsas_09.jpg [ 31.17 KB | Peržiūrėta 684 kartus(ų) ]
gregory_valentino_bicepsas_10.jpg
gregory_valentino_bicepsas_10.jpg [ 34.69 KB | Peržiūrėta 665 kartus(ų) ]
gregory_valentino_11.jpg
gregory_valentino_11.jpg [ 34.35 KB | Peržiūrėta 531 kartus(ų) ]
gregory_valentino_12.jpg
gregory_valentino_12.jpg [ 55.22 KB | Peržiūrėta 720 kartus(ų) ]
gregory_valentino_13.jpg
gregory_valentino_13.jpg [ 30.39 KB | Peržiūrėta 525 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Gregory Valentino suimamas dėl steroidų platinimo.
gregory_valentino_suemimas_14.jpg
gregory_valentino_suemimas_14.jpg [ 30.07 KB | Peržiūrėta 1080 kartus(ų) ]
gregory_valentino_15.jpg
gregory_valentino_15.jpg [ 30.63 KB | Peržiūrėta 703 kartus(ų) ]
gregory_valentino_16.jpg
gregory_valentino_16.jpg [ 39.75 KB | Peržiūrėta 651 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Gregory Valentino - 14 metų.
gregory_valentino_jaunas_17.jpg
gregory_valentino_jaunas_17.jpg [ 39.03 KB | Peržiūrėta 645 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Gregory Valentino - 17 metų.
gregory_valentino_jaunas_18.jpg
gregory_valentino_jaunas_18.jpg [ 43.77 KB | Peržiūrėta 594 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Gregory Valentino - 23 metai.
gregory_valentino_jaunas_19.jpg
gregory_valentino_jaunas_19.jpg [ 33.2 KB | Peržiūrėta 512 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Gregory Valentino - 23 metai. Praėjus kelioms savaitėms jis ima naudoti steroidus.
gregory_valentino_jaunas_20.jpg
gregory_valentino_jaunas_20.jpg [ 33.54 KB | Peržiūrėta 674 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 13, 18:51 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 8, 11:43
Pranešimai: 676
Miestas: Vilnius
Is vienos puses, gaila tokiu zmoniu, bet is kitos - patys kalti...

_________________
Viskas priklauso nuo noro, ryzto ir atkaklumo


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin