Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 14:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Bebrų plitimo ekologinė įtaka
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 6, 16:49 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 12, 07:23
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas - Varėna
Bebrų gal ir per daug, bet informacijos apie bebrus niekada mums nebus per daug... :)
Tik kam reikalingos trys ( bent tiek aš žinau) viena kitą dubliuojančios temos skirtingose forumo skiltyse ( „Įvykiuose pasaulyje“, „ Pokštuose ir keistenybėse“, „Ganduose ir paskalose“)? Teoriškai ten esančios temos turėtų būti skirtingos, bet praktiškai tai mažai kuo skiriasi... Įdomiausia, kad „Gyvūnijos“ skiltyje temos apie bebrus išvis nėra – vadinas, kaip gyvūnai jie mus mažiausia domina!
Man rodos, net patys moderatoriai nelabai supranta, kas čia su tais bebrais vyksta ( o atsitiktiniams lankytojams susigaudyti išvis sunku, koks bebriukų-monstriukų žaidimas čia žaidžiamas). Bet jei jau užsimojome bebrizmą nagrinėti ambicingai ir „kompetentingai“, tai reikėtų viską tvarkingai sustatyti į savo vietas. O, gal būt, net atskirą skiltį tuo tikslu sukurti – maža kas kokių bebriškų užmačių dar turi! Štai pvz. pactas deda puikius rimtus straipsnius ( šiuo atveju percituoja šviesaus atminimo V.Toporovą), bet Pokštuose tai žiūrisi šiek tiek kitaip...kaipo ir nerimtai? Yra ir daugiau paradoksų: „ Gandai ir paskalos . Visokios melagystės bei paslaptys – tai ko neskelbia laikraščiai“ - ir paskui talpiname „ Atgimimo“ ar „ Lietuvos ryto“ straipsnius...

P.s. Asha, tik nepagalvok, kad čia akmenėlis į tavo daržą – vertinu tavo darbštumą, uolumą ir geranoriškumą forumo labui, bet šiuo atveju, manau, kad tik tractorius yra pajėgus ką nors nuveikti. Žinoma, jeigu to reikia. Atvirai pasakius, man tai gerai ir taip, galėjau ir patylėti, bet va...ėmė ir užėjo toks... pavasarinis paūmėjimas, neišvengiamai, matyt, susijęs su bebrais :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bebrų plitimo ekologinė įtaka
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 6, 17:51 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Et, Newa, mano darže akmenų ... :shock: [akmenuotam krašte gyvenu] :P :) Galėtum sviesti :D Čia lygiai taip, kaip pinigas pinigą traukia, akmuo -akmenį, na, gal forume ir bebras bebrą pritrauks kada?
Aš tai dabartinę situaciją suprantu taip:
1.Pasaulio įvykiuose- bebrai politikuoja. :lol:
2.Pokštuose ir keistenybėse- juokauja.
3.Ganduose ir paskalose- pletkina.
O štai kodėl dar nėra "Gyvūnuose"? Nežinau, matyt, dar jie neaptiko tos vietelės, arba yra nei šis, nei tas, kažkokie kapliadančiai.... :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bebrų plitimo ekologinė įtaka
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 7, 01:06 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Pritariu išsakytai minčiai, kad temos apie bebrus reikia ir gamtos skyreliui. Juolab, kad turime temą apie bebrų panaudojimą medicinoje bei gal būt, turėsime ir temą apie bebrų apsireiškimus mene.

Tai tikrai neišsenkantis temų beigi idėjų šaltinis, todėl mes negalime leisti, kad bebrų temą kas nors užmirštų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bebrų plitimo ekologinė įtaka
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 7, 20:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Gegužė 2, 00:05
Pranešimai: 4
Sveiki, esu naujokas, tad dar nevisiškai esu susipažinęs su jūsų forumu ir temų paskirtimi. Bet kas liečia bebrus galiu trumpai papasakoti įvykį ,kai prieš pora metų Pakuonyje griaudamas močiutės kluoną nuo jo stogo (10 - 12 m aukštyje) negiliame melioracijos šulinyje pastebėjau kažką judant. Nulipęs nuo stogo ir su uošviu priėję prie šulinio pastebėjome bebrą, kuris stengėsi įlysti į ištekamąjį vamzdį. Prispaudę galvą lentą jį iš ten šiaip ne taip už uodegos ištraukėme ir paleidome, bet... jis vėl įlipo atgal į tą patį šulinį ir vėl bandė lįsti į tą vamzdį. "Gelbėjimo" procedūrą teko kartoti ir vyti jį šalin. Bebras labai nenoriai pasitraukė.
Kai paskaičiau informaciją aukščiau tai tiesiog negaliu visu tuo patikėti - "mūsų" bebriukas toks nekaltas atrodė... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bebrų plitimo ekologinė įtaka
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 8, 09:09 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 12, 07:23
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas - Varėna
Mr.Iksai, labas - kaip tik pataikei ten, kur reikia :) Nesvarbu, kad esi naujokas: svarbu, kad jau turi patirties su bebrais ir gali ja su visais pasidalinti.

Apskritai man tai bebrai labiausia asocijuojasi su mūsų žemėtvarkininkais (žemgrobiais) – kur panorėjo, ten ir atsikando patikusį gabaliuką žemės. Ir skoniai abiejų sutampa – prie ežero, upelio ar miškelio pageidautina, kad tas kąsnis būtų... Ir dar kuo didesnis...Jokių apribojimų nelabai paiso...Apetitas didžiulis... Vat taip va jų įtakoje ir formuojasi iš esmės nauja ekosistema 8) :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bebrų plitimo ekologinė įtaka
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 8, 21:49 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Mr.Iksai, bebras - pavojingas padaras. Nevertėjo taip rizikuoti. Kažkokiam medžiotojų forume teko skaityti, kaip bebras perkando "Lavoro" bato nosį - tai tokius batus pats turiu: nosys pas juos šarvuotos, specialiai apsaugančios koją nuo visokių sunkių daiktų kritimo, atlaiko pusantros tonos spaudimą.

O ir šiaip, visi laukiniai padarai yra pakankamai pavojingi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bebrų plitimo ekologinė įtaka
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 9, 08:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Gegužė 2, 00:05
Pranešimai: 4
Dėkoju už sveikinimus ir pastabas.
Newa - labai įdomus ir taiklus žemėtvarkininkų palyginimas su bebrais :lol: Beje, ir aš esu susijęs su žemės klausimais,tik esu kitoje barikadų pusėje - dalyvauju visuomeninėje veikloje ir darbe dėl žemės grąžinimo jos tikriesiems paveldėtojams.
tractor - greičiausiai bebro gelbėjimo rizika nebuvo didelė, nes jis buvo pavargęs ir nusiminęs, kad nepavyksta patekti ten kur nori. Manyčiau, kad toje vietoje tarybiniais laikais buvo pelkė, kurią nusausino, tad jis grįžo į savo seną gyvenamą vietą.
Tikiuosi čia rasti įdomius diskusijų dalyvius - bent jau google čia mane "atvedė" dėl gana pranašiškų kai kurių tractor pastebėjimų. :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bebrų plitimo ekologinė įtaka
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 9, 15:38 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
bebrai puola ir googla ??? :shock:

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin