Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 23:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Merginos ir Teksase merginos...
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 18:41 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Kai vienišos moterys Amerikoje pildo anketą pašalpos gavimui, joms reikia nurodyti, jei tik žino, kas yra vaiko tėvas, kad valdžia galėtų jį surasti ir priversti padengti bent dalį išlaidų. Čia pateiktos ištraukos pažodžiui cituojamos iš tokių anketų, pildytų Dalase, Teksaso valstijoje.

1. Kai dėl mano dvynių tėvo asmenybės, tai pirmojo vaiko tėvas yra Džimas Mensonas. Aš nesu tikra, kas yra antrojo vaiko tėvas, bet manau, kad jis buvo pradėtas tą pačią naktį, kaip ir pirmasis.

2. Aš tiksliai nežinau, kas yra mano vaiko tėvas, kadangi vėmiau pro langą, kai kažkas netikėtai paėmė mane iš už nugaros. Galiu pateikti sąrašą vyrų, kurie dalyvavo tame vakarėlyje.

3. Aš nežinau savo mergaitės tėvo vardo. Ji buvo pradėta vakarėlyje, vykusiame Grand Aveniu, name nr. 3600, kur turėjau seksą be profilaktikos priemonių su ten sutiktu vyru. Pamenu, kad seksas buvo toks geras, kad net sąmonę praradau. Jeigu jūs surasite tėvą, gal galėtumėt duoti man jo telefono numerį? Ačiū.

4. Nežinau, kas mano dukrytės tėvas. Jis vairuoja BMW, kuriam vienos durelės dabar pradurtos mano aukštakulniu. Galbūt jūs galėsite pasekti autoremonto dirbtuves mieste ir sužinoti, ar nebandė kas nors pakeisti dureles su tokia skyle.

5. Aš niekad nemiegojau su vyru. Aš nekalta. Aš laukiu laiško iš Romos popiežiaus, kuris patvirtintų, kad mano sūnus pradėtas be nuodėmės ir kad jis yra prisikėlęs Kristus.

6. Negaliu nurodyti mano pirmojo vaiko tėvo vardo, kadangi jis man pasakė, kad jeigu aš jį išduosiu, tai šitai turės katastrofinį poveikį mūsų ekonomikai. Todėl aš dabar blaškausi tarp pareigos jums ir pareigos savo šaliai. Prašau, patarkite, ką man daryti.

7. Pirmojo mano vaiko tėvas yra Piteris Smitas. Jeigu jūs jį surasite, sužinokite, ką jis padarė su mano ACDC grupės kompaktiniais diskais. Antras vaikas gimė irgi maždaug tuo pat laiku, nors aš nesu tuo įsitikinusi...

8. Sprendžiant pagal datas, mano dukra buvo pradėta Disney World‘e. galbūt tai išties Stebuklingoji Karalystė, kaip kad ją vadina.

9. Kas vyko tą naktį, aš nelabai pamenu. Tiksliai prisimenu, kad Delija Smit savo laidoje pasakojo apie kiaušinius. Jeigu būčiau likusi namuose žiūrėti TV laidą, o nebūčiau nuėjusi į vakarėlį adresu Miler Draivas 146, tai mano kiaušiniai (kiaušialastės) būtų likusios neapvaisintos.

10. Nesu įsitikinusi, kas yra mano vaiko tėvas. Patys spręskite – jeigu jūs suvalgėte pupelių skardinę, tai kaip galima būti tikram, kuri būtent pupelė buvo dujų išsiskyrimo priežastimi?

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 9, 19:00 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Žiauriai :-) Duokit dar :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 10, 09:01 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 1, 13:48
Pranešimai: 360
Miestas: ant jūros
Jooo, ypač apie dvynius. :)

_________________
... sagots ajouizav ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 26, 18:59 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
. Aš niekad nemiegojau su vyru. Aš nekalta. Aš laukiu laiško iš Romos popiežiaus, kuris patvirtintų, kad mano sūnus pradėtas be nuodėmės ir kad jis yra prisikėlęs Kristus

vos nenuluzau sita perskaicius :lol:

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin