Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 13:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 9, 18:28 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Irma rašė:
Padūkėle pritariu. O prastų žmonių visur yra. Žinau kad Kaune kriminogeninė padėtis šiaip sau. Bet kai gimsti tam mieste kai praleidi savo vaikystę nu miela tada ir kitur net nenori važiuoti. O jei gyvenimas nublokštų kur į Šiaulius, ar Klaipėdą ai, priprastum ir džiaugtumeisi

Irma, tau Klaipėda tikrai patiktų..
Laukiu, kada tave čionais likimas atblokš:)) :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 9, 22:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
o aš siūlau temą rakinti. kiekvienam kaime savi kvailiai. norintys pasipliekti gali padiskutuoti delfyje po eilinių kašio varžybų ar šiaip tiesiog išmetūs panašaus pobūdžio temą. manau ,kad žmonių susireikšminimas ,kad yra iš to arba kito miesto, ir kad už to miesto ribų tai jau pekla, parodo tiesiog dvasinį skurdą ir žmogaus netolerantiškumą beigi neturėjimą daugiau kuo didžiuotis. elementari psichologinė taisyklė : menkink kitus,kad pasijustum didžiu.
jokio man skirtumo iš kurio miesto mano draugai. kiekvienas miestas turi gražių kampelių ir lušnynų ar kioskelių. čia jau kaip nufotkinsi ir pateiksi. vos ne kaip realybės šou : nufilmuok ,sumontuok, ir iš nekaltos frazės išeis kriminalas.
taigi, taikos ir ramybės jums per šv.Velykas.

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 9, 22:43 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Čiauškute, mes kaip tik šitoje temoje sutarėme jau, kad nei velnio tie miestai neįtakoja žmonių, o savų durnių visur pilna, jau vat ir išmokome tolerancijos ir pamatėme, kad pjautis kvaila :-) Tai kam dabar rakint? Visi mes vienos šalies palikuonys, tas mumi ir jungia :-) Kas įdomiausia - būtent tai ir pamatėme temoje apie Kauną :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 9, 23:03 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
tada atidarom temą Šiauliai vs Panevėžys, Pakuojis vs Kavarskas ar pan:))))))
pasidžiaugsim, kokie mes geri ir tolerantiški:).
mano giliu įsitikinimu, jei sakai,kad nemėgsti to ar kito daikto, nurodai motyvus, su kuriais KONKREČIAI būni susidūręs. o ne abstrakčiai. pvz įdomumo0 dėlei prie miestų temos gelima pridėti iš sporto Žalgiris vs LR :D. irgi miestininkai pasireikštų.
sekiau temą nuo pat pradžios. nematau reikalo nei giedoti ditirambų kažkuriam iš jų, nei teigti, kad tiesiog baisiuosi, kaip nekurie pasisakę. pvz tam pačiam vilniuj esu buvus sumušta viešam renginy ,vien todėl,kad tiesiog buvau . ir ką? vilnius dėl to kaltas? ne. ar dėl to susidarė nuomonė,kad visi ten kvailiai pridurkai? ne. dėl kriminogeninės situacijos kiekvienam mieste ji kintama, priklausomai nuo policijos struktūrų darbo.
daug kas kaunui prikiša šustauską. o juk ne žmonės jį išrinko, o partijos, užėmusios daugumą. o tos partijos prasimušė tada, kai balsavo mažiau nei 50 proc .gyventojų.
kaunas mano gintasis miestas. myliu jį, bet matau ir negerovių, kurios mane liūdina. bet taip pat žinau,kad kažkas daroma joms įveikti. o jei nedaroma - yra miesto taryba, debatai ,kur eini ir išsakai. tiesiog visuomenė nėra tiek aktyvi. deja.
man patinka ir klaipėda, kuri turi jūra šalia, ir ukmergė, ir utena, molėtai ir dar daug daug miestukų.
kažkada, kai dirbau vieno laikraščio redakcijoj , redaktorė bandė išprovokuoti straipsnių ciklą, kaip blogai kaimuose ir miesteliuose. tuo tikslu buvau pasiųsta į komandiruotę iki jurbarko ir atgal. pervažiavau visus juos. ir žinote ką? buvau tiesiog jais sužavėta, kaip ir ten gyvenusiais žmonėmis, kurie nelaukia pramogų ar užsiėmimų,o patys juos kuria. ir mielai eina dainuoti, šokti, buriasi į bendraminčių būrelius. o ar daug miestiečių taip daro? sorius, ale tikrai ne. turiu omeny suaugusią dalį, o ne vaikus. taigi, dar veinas panagrinėjimas kaimas vs miestas. [ žiovauja] . no nematau prasmės tokioms temoms nors tu ką. gal aš moralinė blondinė, ale tikrai nesuvokiu,kam to reikia. :difus_10

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 9, 23:20 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Aš tai priėmiau tik kaip jumorą :wink:

Taip sakant liaudyje egzistuojantys posakiai..O jų yra.. :wink: Žodžių iš dainos neišmesi :wink:

Kaip dainuškos, posmeliai...nematau nieko tokio, juk ir skyrius jumoro :D

a ko jau nepajuokaut? :P
Tik kad juokaut dar niekas nepradėjo.. :P :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 9, 23:23 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
prašau atleisti, nes supratau, kad čia kiek ir buvo kalbama apie mane :oops: - tiesiog bandžiau visgi apdergti Kauną- nemielas jis man, bet supratau, ciauskute, kad tolerancija ir vienybė yra svarbiausia.. :roll: :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 10, 00:44 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Fanai, tu pabandei ir gavosi taip, kad nu nesigavo. Ką ir reikėjo įrodyti. Bandymas visada yra sėkmingas, nes parodo rezultatus. Nieko rimto. Visi tikrai turime trūkumų, bet jie dažniausiai labai menki. Visi tikrai turime ir privalumų, bet nei vienas neturime visų. Tas pat ir apie vietas, kuriose mes gyvename.

Čiauškute, čia ir yra tema apie tai, kad nu nesigauna mums apsidergti. Kaunas mums tai tiesiog parodė, kad nesigauna :-) Būtent čia, šitoje diskusijoje ir yra skirtumas, kad mes kalbamės ir matome, kad nesigauna. O kad Delfyje dergiasi - tai jie vieni kitų negirdi tiesiog, todėl ir dergiasi :-)

Beje, Čiauškute, priminei man su tais kaimais ir miesteliais... Mano kaimas - Varėna, pirmoji. Antroji Varėna man nuo mažens atrodė kaip klaikus nykus aplink geležinkelio stotį įsikūręs miesteliūkštis... Nebuvau ten eilę metų. O pernai vasarą užvažiavau... Savo akimis net nepatikėjau, pagal tai, kaip spindi gatvės, kaip pastatai suremontuoti, kokios kavinės - ne Lietuva, o kažkoks užsienis :-) Vilniui dar toli iki tokio BENDRO gero įspūdžio. Žodžiu, Varėnos merą - į prezidentus!!! :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 10, 12:21 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Ciauska;)) ko cia biesinies.P) nematau tikslo ..., kad tu cia gadintumei savo nervus;)) isitaisyk patogiau..ir pakinkenk.:))) vat taip.:)
Tractor.:)vauu.. varena..? Viskas kviesi visus i gimtine.. leksim vasara grybauti :lol:

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin