Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 11:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Lukašenka. Rinktinės citatos
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 27, 20:39 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Daugelis juokiasi iš G.W. Bush, tačiau kartais kyla mintis, kad minčių perlai mintims susipina prezidentų minčių koridoriams į kairę...


* Humanitarinė pagalba - tai nemokamai, tai liaudžiai, taip pat ir mokslininkams, valdininkams.
* Prie šėryklos, kurios vardas Valdžia, visi kriuksi vienodai: ir raudonieji, ir baltieji.
* Aš savo valstybės paskui civilizuotą pasaulį nevesiu!
* Jūs čia man liga nesiskųskite. Mūsų vyriausybėje ligonių daug.
* Aš šioje žemėje gimiau, aš čia ir numirsiu! Nesvarbu, kiek man tai kainuos!
* Aš dirbau kaime ir gyvenau su mužikais.
* Aš labai mėgstu sportą - tai mano geriausia savybė.
* Baltarusiškos situacijos unikalumas yra tame, kad aš niekam nieko neprivalau.
* Aš pažadu, kad iki Naujųjų Metų kiekvienas baltarusis ant stalo turės normalius žmogaus kiaušinius.
* Aš su sukčiais, įskaitant Rusiją, nesiakcionuosiu.
* Vardan ramybės išsaugojimo šalyje aš pasiryžęs paaukoti savo protą!
* Gyvensite blogai, bet neilgai!
* Vaikystėje aš augau tarp gyvūnų ir augalų.
* Ant manęs, taip sakant, užgriuvo filosofinė mintis! Aš tiesiog privalau dabar būti centre!
* Aš būsiu legitimus dar ilgai. Aš dar ne viską padariau, todėl valdžią prarasiu negreitai.
* Ir duok Dieve susidoroti su gimtąja Baltarusija. Sutikite, pakanka šio kąsnio, kad jį praryti. Duok Dieve per penkis metus nors kažkaip apkramtyti.
* Aš savo rankomis pačiupinėjau branduolines galvutes ir žinau, kad niekas jų nenuimdinės.
* Vos tik aš sugriebiau kiaušinius, iš karto sviestas dingo.
* Laikas imtis priemonių ir uždėti veto ant tabu!
* (Pasisakymas rusų kalba, tikėtina, išsikraipęs dėl stipraus baltarusiško akcento) Aš reguliariai perp!$u visus kadrus ir tiksliai žinau, kas į burną, o kas ne į burną!
* Mes šią problemą išsprendėme siaurame ribotų žmonių rate.
* Mes jiems humanitarinę paramą... (pauzė) ...ginklu.
* Šiandien būtent Baltarusijoje pradėta pradžia pačiam demokratiškiausiam procesui pasaulyje.
* Mums tokia demokratija su triukšmu nereikia. Mums demokratija reikia, kai žmogus dirba, gauna nors kažkokį atlyginimą, kad ir duonytės nusipirkti, pienelio, grietinės, varškytės, kartais gabaliuką mėsos, kad pamaitinti vaiką ir taip toliau. Na, su mėsa gal pradėkime vasarą, daug nevalgysim.
* Mes, kaip 1941-aisiais, esame priešų žiede. Priešai įsikasė gretimos valstybės valdžioje, su kuria mes neseniai pasirašėme sutartį apie bendriją.
* Aš jums daviau gerą orą.
* Ten kur į kariškius įdėsi, ten ir atatranka bus.
* Vakaro laiku, kai visa liaudis automobiliuose važiuoja, klauso, turi būti transliuojamas būtent mūsų produktas, mūsų žmonių. Pugačiovą mes girdime nuo kiekvieno lygintuvo. Aš nekalbu, kad jos ten neturi būti, bet 25 procentų pilnai pakanka!
* Jie kreipia mano dėmesį į tai, kas įvyko Ukrainoje. Noriu užtikrinti, kad karų ir revoliucijų limitą mūsų šalis išnaudojo!
* Aš labai mėgstu žaisti futbolą, ledo ritulį, bet dažniau žaidžiu vienas.
* Reikalas ne tame, išrinksite jūs mane, ar ne. Kur jūs dėsitės, išrinksite! Ir jei jus tenkina, tai aš dirbsiu.
* Kas geria, tas normalių vaikų neturės. Su šiuo blogiu mes visi kovosime, kaip su pačiu baisiausiu blogiu. O tai gaunasi - jis prisigėrė, netyčia pagimdė, o tu, Lukašenka, augink šitą vaiką. Ir tokių vaikų mūsų šalyje 35 tūkstančiai...
* Kas geria - geriau už mane nebalsuokite, aš su tokiais nedraugausiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin