Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 12:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 17, 00:26 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Man atrodo, kad tų programų diegimas per mokyklą - ne tas sumanymas, naudojamasi vaikų susibūrimo situacija..tai turėtų vykti kažkaip kitaip..
Drs, teisingai, nenorinčiam per užpakalį nepapūsi, kad ragai išsitiestų.. :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 17, 00:28 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
asha rašė:
Man atrodo, kad tų programų diegimas per mokyklą - ne tas sumanymas, naudojamasi vaikų susibūrimo situacija..tai turėtų vykti kažkaip kitaip..

o kur daugiau tiek vaikų susirenka, kuriems galėtum išplauti smegenis? :) visokiuose bureliuose renkasi tik tam tikras ratas žmonių su panašiais pomegiais, ir tai dauguma net tokių burelių nelanko, tiesiog sėdi namie, šiaip bet kur trinasi- manau, tokie ir užkimba ant adatų, žolyčių..
Cituoti:
Ta programa, na, bent susitikimus niekas nedraudžia..Teko girdėt vieno susitikimo aptarinėjimą paauglių tarpe..

manau, tokie susirinkimai vyksta tik mažame skaičiuje mokyklų.. neteko man girdėti..
Cituoti:
Jų vertinimas toks- o jis juk GYVAS!..Vat taip- didelėj blogybėj visvien ieskoma gerųjų pusių

gal niekas nebuvo paaiškinęs jiems, kad gyvas lieka tik vienas antras iš šimtų..?

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 17, 00:36 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Fanai, šiuo atveju aš įžvelgiu atoveiksmį į veiksmą..Kartais antireklama pasitarnauja kaip ir reklama, tik dar geresnė.. :)
Mokykla kažkodėl padaroma visokių akcijų, prevencinių programų , priešgaisrinės saugos, saugaus eismo , AIDS,..ir dar visokio...n skaičiaus programų diegėja, kartais man gaila paties ugdymo proceso, kokią paskirtį mokykla ir turi turėti..Komenskis, išradęs tokį dalyką, kaip pamoka, apvirstų aukštielninkas..Nesakau, kad turi viskas būti senoviškai,vyksta permainos, keičiasi laikai, bet kad mokykla tomis programomis perkrauta, tai faktas. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 17, 00:45 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Fanai!Kai atsakinėjau, mano postas dar nebuvo išskaidytas..Kol parašiau, išskaidei..Tada atsakymas būtų kiek kitoks, dabar teks tenkintis tokiu :D :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 17, 00:50 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Pritariu ashai ne mokykloj toms programoms vieta :)


Beje kodėl internete blogai? Va pavyzdžiui laike, gali nemokomas, o bendraudamas ir "paedukeitint" ir "pasiedukeitint" pats, diskusijos principu :) . Mes gi skirtingų amžių žmonės su skirtinga patirtim, bet bendraujam kaip "vienmečiai", tikrame gyvenime tai sklandžiai neišeitų (aš ko gero į asha net kreipčiaus Jūs ir kalbėčiau kaip su gyventoju iš kitos planetos :lol: , nesakau, kad asha sena, tiesiog aš jaunas :D ). Žinoma kas per daug visada nesveika :)


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Liepa 17, 00:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 17, 00:53 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs rašė:
Beje kodėl internete blogai? Va pavyzdžiui laike, gali nemokomas, o bendraudamas ir "paedukeitint" ir "pasiedukeitint" pats, diskusijos principu. Mes gi skirtingų amžių žmonės su skirtinga patirtim, bet bendraujam kaip "vienmečiai", tikrame gyvenime tai sklandžiai neišeitų (aš ko gero į asha net kreipčiaus Jūs ir kalbėčiau kaip su gyventoju iš kitos planetos, nesakau, kad asha sena, tiesiog aš jaunas. Žinoma kas per daug visada nesveika

iš dalies aš irgi pritariu ashai, bet tokių vietų, kur dar galima būtų visus vaikus sumokyti yra labai mažai.. žinoma, internetas yra sprendimas, bet visgi jis, manau, turi daugiau minusų nei pliusų..
iš tiesų pats džiaugiuosi būdamas laike :difus_victory

_________________
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo fanas 2007 Liepa 17, 00:59. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 17, 00:54 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Fanai neskubėk cituot, manęs, aš bent 10 min redaguoju postą, apipavidalindamas, taisydamas klaidas, grąžindamas ir t.t. :evil: . Greit "percituok" :difus_aggressive


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Liepa 17, 00:56. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 17, 00:56 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs rašė:
Fanai neskubėk cituot, manęs, aš bent 10 min redaguoju postą, apipavidalindamas, taisydamas klaidas, grąžindamas ir t.t. :evil:

jau pastebėjau, atsiprašau :) ką man dabar daryt?? mintis juk beveik išlieka ta pati (arba apskrtai lieka ta pati), tai nėra didelio skirtumo :)

percitavau :lol: :lol: nors šypsenėlių grąžint negalėjau ;)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin