Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 23, 21:11 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 18, 15:46
Pranešimai: 270
Miestas: Baltosios rožės-Kns
Man atrodo, kad žmogus, jausdamas, jog yra mylimas, turi už savęs lygtais užnugarį, ar netgi paprastą įsitikinima, kad jis vis dėlto kažkam reikalingas, nors ir pats nemyli. O jei leistumėmės į kalbas, kiek aš atseit daug serialų žiūriu, ir argumentuočiau vien tik jais, sakyčiau, kad ta meilė pati su laiku ateit gali, nors jai kaip ir neįsakysi :roll:

_________________
Š****, ne dievai esam, ne visagaliai, o norėtųsi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 18:02 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
yra toks posakis, jog tas zmogus yra taip arti, bet kartu ir taip toli.. Tai vat cia tas labai tinka.. atrodo jis juk taip arti, o is tikruju niekada nebus tavo.. :P

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: myleti ar buti mylimam
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 14, 22:10 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 12, 08:18
Pranešimai: 229
Miestas: Šiauliai
Manau vis delto buti mylimam, kas is to jei tu myli ir esi su savo meile, tik pajuokos objektu... tu nereikalingas, juk pasake tau, tai ir nelisk... tai tik viena medalio puse... o kitos geriau neziureti, nes pasipila asaros... :cry:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 15, 08:54 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
ziuriu dauguma uz tai, kad geriau buti mylimam. Bet pamastykite, ar nesukeliame dvasiniu kanciu zmogui, kuris tave myli, ir jo jausmai lieka be atsako. Tai labai ziaurus poziuris. Didziausia savanaudiskumo apraiska. Nenoreciau, kad mano meile butu be atsako. Labai nenoriu suteikti kanciu mylinciam mane zmogui. (as nekalbu apie eilinius barnius, gyvenime be ju negalima :( , bet apie dvasini skausma, kai jausmai lieka be atsako, ar parodomas kitokio pobudzio abejingumas)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: kas geriau myleti ar buti mylimam?
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 15, 09:48 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 12, 08:18
Pranešimai: 229
Miestas: Šiauliai
Geriausia kai tai yra abipusis jausmas ir tu balvone esi visiskai teisus. Mylintis zmogus labai kencia, kencia nuo to, kad jo meile be atsako, ji niekam nereikalinga tik jam paciam... :cry: :?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 15, 19:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
jeigu rinktis iš to, ar man būti mylimam, ar tik man pačiam mylėt, tai rinkčiausi tai, kad pats mylėčiau, nežinau, kodėl, bet tikrai daug geriau :) labai būna nemalonu dėl kitų, kai matai, jog jie kone kraustosi iš proto, stengiasi neišpasakytai, o tu jo vengi :( ne tai kad vengi ar bėgi, bet tiesiog taip pat nesi susidomėjęs. iš tiesų, žinoma, pritariu nuomonei, kad abipusė meilė geriau :roll:

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 18, 20:03 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Netycia radau vieno visiems labai zinomo zmogaus laiska, kuriame jis parase apie meile. As juos pateiksiu, kad sios liepsningos, ikveptos, muzikalios frazes suskambetu jusu ausyse. Cituoju jo istrauka:
Jeigu kalbečiau žmonių ir angelų kalbomis, bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau žvangantis varis ir skambantys cimbolai. Ir jei turėčiau pranašystes dovaną ir pažinočiau visas paslaptys ir visą mokslą; jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės, aš bučiau niekas. Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu, jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti, bet neturėčiau meilės, - niekonelaimėčiau.
Meilė kantri, meilė maloninga, jinepavydi; meilėnesididžiuoja ir nepasiduoda piktumui,pamiršta, kas buvo bloga,nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaris tiesai. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria.
Meilė niekada nesibaigia. Išnyks pranašystės, paliaus kalbos, baigsis pažinimas, o ji išliks.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin